Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szkiełko w Tropikach - dziewczyna na placu budowy


Recommended Posts

Też mam wyrzut ciepłego powietrza z drugiej strony komina co wypada na spocznik, na klatce schodowej i ciepło swobodnie wędruje sobie do góry. Daro sam na to wpadł :p I też mieliśmy przeoczony jeden otwór wentylacyjny w obudowie kominka. Przeoczyli go monterzy kominka, kierownik budowy, Daro, a zorientował się teściu :yes:

 

Zauważyłyście, że to jest dość popularny błąd? Jeszcze któraś z dziewczyn to miała - nie pamiętam, która ale też dopiero sami się zorientowali:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Specjaliści! :rolleyes:

 

Anetka, ten "tynk ozdobny" z poprzedniej strony to stiuk perłowy? Bo jeśli tak to potwierdzam - ładne to :yes: choć fanką struktur na ścianach nie jestem ;) To jest jednak exclusive :yes:

 

Nie wiem, czy na pewno stiuk Asiu ale takie właśnie perłowe jest. Podobało i się, że wyglądało, jakby zwykła farba była zatarta i połyskująca - efekt nie przytłacza, nie narzuca się, a jest:)

 

_Chloe_

propo podłogowki, powiedz czy robiliscie podlogowke tez np w kuchni pod szafkami... nam jeden wykonawca mowil ze sie nie robi, a drugi ze robi sie wszedzie... a jak u was ?

 

Z tego, co kojarzę,to pod szafkami też mamy (częściowo zachodzą) - tylko na wyspie mam "wyspę" bez rurek, bo tam będzie płyta. Pamiętam, że kiedyś pytałam wykonawców, dlaczego nie omijają takich miejsc i mówili, że w obecnych czasach podłogówka nie jest gorąca, tylko letnia, nie omija się więc mebli.

 

Jestem wk.... na maksa - może w poniedziałek napiszę, jak dojdę do siebie ale może się okazać, że nie zakończyły się nasze problemy z panem Deszczówką:cry:

Edytowane przez _Chloe_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Się po raz pierwszy - super domek. Piękny wkład kominkowy. Może za kominkiem fotel postawić - będzie cieplutko :welcome:

 

 

Witaj Anniiu - miło mi, że zajrzałaś - zapraszam częściej:yes: Dziękuję za głos w sprawie tej kłopotliwej przestrzeni - nie wykluczam, że to właśnie fotel zajmie miejsce. Można by ustawić go pod kątem i zrobić ciepły kącik do czytania.

 

--

 

WYBRALIŚMY DESKI:wave: Napiszę które, jak już zamówię, bo boję się że wejdę do sklepu i mi się odmieni:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj a ja mam przeczucie .....

 

Mam nadzieję, że problem z panem deszczowka da się rozwiązać ale później to go......***$#@$/^^)

 

Siedzę jak na szpilkach i czekam na info, co się dzieje - nie wiem tylko, o której godzinie pojawi się człowiek od naprawy..

 

Pamiętacie, jak Asia pisała o niedojrzałości dizajnerskiej? Mój mąż to chyba ma:mad:Pokazuję mu jakieś stoliki, komody, a ten w kółko - "szału nie ma":bash: Tłumaczę, że nie każdy mebel może być wow, a nie każda lampa żyrandolem z pałacu ale chyba mówię po próżnicy. Ostatecznie zrobię, jak zechcę ale liczyłam na więcej entuzjazmu.. Jedyne co, to potwierdza że do wielu rzeczy nie miał przekonania, a okazało się że mam rację, liczę że DOJRZEJE.

Edytowane przez _Chloe_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny,

podczytuję Was od dawana zarówno Ciebie Aneto jak i Anię oraz Asię. Wiele Waszych pomysłów bardzo mi się podoba.

Sami zaczęliśmy budowę domu w kwietniu tego roku, nie mam jeszcze odwagi by założyć dziennik:)

Pozdrawiam i będę podczytywać dalejjj

 

Witaj Opiorku, cieszę się, że się odezwałaś:) Fajnie wiedzieć, że ktoś nas czyta, bo zawsze to kolejna osoba do pomocy - przy wykończeniówce jak wiadomo ta jest bardzo cenna.

Opiorku, jeśli mogę coś doradzić - nie wahaj się - załóż wątek- ja zaczęłam pisać chwilę przed budową i w kilku newralgicznych momentach bardzo mi się przydało, że mam kontakt z dziewczynami, zanim jeszcze wbito pierwszą łopatę. ty już budujesz, więc czas jest idealny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam już jeden problem z łazienką i od razu pomyślałam - jakbym miała dziennik ktos by pomógł hahah.

Obawiam się tylko, bo budowa jest w małej miejscowości i będziemy rozpoznawalni- wiem zboczenie ale boję się kradzieży:) mamy domek na zadupiu bez ogrodzenia, narazie tylko jeden sąsiad i las więc jak ktoś będzie chciał zajrzy wszedzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam już jeden problem z łazienką i od razu pomyślałam - jakbym miała dziennik ktos by pomógł hahah.

Obawiam się tylko, bo budowa jest w małej miejscowości i będziemy rozpoznawalni- wiem zboczenie ale boję się kradzieży:) mamy domek na zadupiu bez ogrodzenia, narazie tylko jeden sąsiad i las więc jak ktoś będzie chciał zajrzy wszedzie:)

 

Jakiś czas temu dyskutowałyśmy o tym, że nie jesteśmy tu anonimowi ale zawsze możesz usunąć nazwę miejscowości i kod, nie będziesz robić zdjęć z zewnątrz albo zrobisz retusz i już jest ok:)

 

Czasami zastanawiam się, czy czyta ten wątek ktoś z mojej okolicy i jeśli ktoś będzie stał przy płocie, będę się głowić podwójnie ale są tu dziewczyny, które nie piszą na forum ale kontaktujemy się na priv i pomoc jest obustronna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...