Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szkiełko w Tropikach - dziewczyna na placu budowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

andariel... ja tez tak sobie na luzie podeszlam do tego...ale im glebiej sie w to wchodzi (z zamowniem) i im wiecej pytan otrzymuje lub propozycji tym bardziej zaczelam glupiec...

zaczelam dokladniej czytac to co wybral , przygladac sie wizce.. i np zauwazylam ze wejscie do spizarki zrobil mi w szer 60cm.. wiec szybko pisalam do niego, zeby mi poszerzyl je na 80cm.. na styk zamrazalnik bym tam wstawila.. ;)

 

z uchwytami tez nie tak hop siup..niby mam przyklejane..ale sa roznej dlugosci te uchwyty i kazdy z nich ma inny sposob frezowania czesci uchwytowej : D E F...

 

ostatnio moja mloda zsunela sie z krzeselka i glowa (tylem) nadziala sie na uchwyt... ojj byl placz bo i krewka sie polala...

obecnie mam takie z ikea

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/vinna-uchwyt__73613_PE190380_S4.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden plus Ikea ze mozna cos podmienić, oddać i wybrać inne. u stolarza gorzej wiec Mel dobrze ze puta bo będzie mniej ewentualnych problemow i niedomówień potem ;-)

u mnie nie stolarz... a studio kuchenne..

wiec i tak np w sprawie cokolow sie dogadalam ze moge w kazdej chwili..nawet przy montazu zamienic na inne :)

i pytam, bo jednak zamowienie trwa na spora odleglosc... 1200km plus morze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam z małym giftem.

Chloasiu, a znasz polskie markie pt: nowodvorski ?

Robią ciekawe i tanie lampiszony.

Luknij sobie, dobra kobieto.

 

Wczoraj siedziałam w Nowodvorskim ale nie znalazłam nic, co by mi pasowało do salonu. Chyba muszę zrobić kilkudniową przerwę, bo mi wszystkie lampy obrzydną:(. Do sypialni za to było sporo fajnych.

 

Kurde, dzieć jednak nie wyzdrowiał - przeszło mu w bakteryjne - albo jeszcze Bactrim pomoże (opinie jak zwykle skrajne - jedni piszę, że to g..., drudzy że lepiej spróbować zanim da się antybiotyk po byku) - tak czy siak mnie kiedyś pomógł i spróbujemy. Buu.. nie lubię leków. Przynajmniej humor mu dopisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Kurde, dzieć jednak nie wyzdrowiał - przeszło mu w bakteryjne - albo jeszcze Bactrim pomoże (opinie jak zwykle skrajne - jedni piszę, że to g..., drudzy że lepiej spróbować zanim da się antybiotyk po byku) - tak czy siak mnie kiedyś pomógł i spróbujemy. Buu.. nie lubię leków. Przynajmniej humor mu dopisuje.

:(

właśnie się ubieramy i ruszamy do lekarza...

 

mała ma tak napuchnięte dziąsła że zębów nie widać prawie :cry:

muszę jej wszystko miksować na papkę jak dla niemowlaka, bo inaczej nie może jeść :( do tego 40o :(

nosz kur*a!! jak się dziecko musi nacierpieć :cry: a ja ręce rozkładam bo nie umiem zbyt pomóc... a ona tak strasznie płacze przy jedzeniu, a jej pcham bo przecież musi jeść... leki bierze to nie na pusty żołądek... serce pęka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina jedz! i to koniecznie do lekarza! na upartego pchaj sie drzwiami, oknami a nawet kominem!

Tyle sie slyszy.... wiec reakcja musi byc szybka...

 

nie zawsze dziecko musi jesc.... przy goraczce to picie najwazniejsze zeby sie nie odwodnila.

 

 

Podpisuję się wszystkimi kończynami - a jeść nie musi - ważne żeby piła. Mój mały ma już od leków przeciwgorączkowych rozwolnienie - brzuszek wzdęty i nic nie chce jeść - do tego od dzisiaj katar i oczy ropieją. Psia mać!:mad:

 

Mari - u nas najpierw wirusówka, teraz bakteriówka. Ja angina, a córa Karoliny dziąsła - nie chciałabym krakać ale obstawiam, że to też może być angina - z gardła przeszło na dziąsła - a wiadomo, że na dziąsłach to nie wirusy siedzą.

 

Tak, czy siak do dupy..

Edytowane przez _Chloe_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie stolarz... a studio kuchenne..

wiec i tak np w sprawie cokolow sie dogadalam ze moge w kazdej chwili..nawet przy montazu zamienic na inne :)

i pytam, bo jednak zamowienie trwa na spora odleglosc... 1200km plus morze ;)

 

Najważniejsze ze jest komunikacja a nie potem na budowie "bo ja myślałem ze tak się umawialiśmy " wszystko na piśmie i uzgodnione i będzie Pani zadowolona :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chloe... to jak masz cos na biegunke to tez podaj jemu..

U mnie lekarz kazal podawac jak moje mialy rotawirusa : do picia herbate z dzikiej rozy i herbatniki...

uwierz podzialalo... za kazdym razem sie sprawdza gdy goraczkuja i nie maja apetytu.

 

O, dzięki - o herbacie nie słyszałam. Podaję i prebiotyk i probiotyk, bo u małego zawsze po lekach tak jest - zaczynam od razu - z początkiem choroby - dzięki temu jakoś dajemy radę:)

 

Jeszcze mi się przypomniało, że podaje się też herbetę z suszonych jagód - pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny wróciłam...

 

lekarka potwierdziła to co usłyszałam na pogotowiu wczoraj... wirusowe zapalenie jamy ustnej

powiedziała że to długo się leczy :cry: przepisała nam mazidło do smarowania dziąseł by małej ulżyć, ale to robione i będzie dopiero po południu, na tą chwilę marzę ją tylko piochtaniną i już pościel mam extra fioletową i ciuchy... trudno!

 

ja wiem dziewuszki, że musi pić przy gorączce - całkiem niedawno przecież też miałam gorączkę w domu :( - daję jej strzykawką bo średnio chce sama pić z bidonu :( no ale pakuję jej ile się da... jeść jej pakuję chociaż trochę, bo leki co chwila a jak na głodnego to potem brzuszek boli :( właśnie gotuję zupkę i będzie miksowana na omen... robię mniej gęstą niż zwykle by była to taka bardziej woda, niż typowa zupa krem bo ciężko jej przełykać :(

to mój aniołeczek ukochany! musi wyzdrowieć szybko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny wróciłam...

 

lekarka potwierdziła to co usłyszałam na pogotowiu wczoraj... wirusowe zapalenie jamy ustnej

powiedziała że to długo się leczy :cry: przepisała nam mazidło do smarowania dziąseł by małej ulżyć, ale to robione i będzie dopiero po południu, na tą chwilę marzę ją tylko piochtaniną i już pościel mam extra fioletową i ciuchy... trudno!

 

ja wiem dziewuszki, że musi pić przy gorączce - całkiem niedawno przecież też miałam gorączkę w domu :( - daję jej strzykawką bo średnio chce sama pić z bidonu :( no ale pakuję jej ile się da... jeść jej pakuję chociaż trochę, bo leki co chwila a jak na głodnego to potem brzuszek boli :( właśnie gotuję zupkę i będzie miksowana na omen... robię mniej gęstą niż zwykle by była to taka bardziej woda, niż typowa zupa krem bo ciężko jej przełykać :(

to mój aniołeczek ukochany! musi wyzdrowieć szybko!

 

Trzymajcie się:hug: Oby opuchlizna szybko zeszła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj siedziałam w Nowodvorskim ale nie znalazłam nic, co by mi pasowało do salonu. Chyba muszę zrobić kilkudniową przerwę, bo mi wszystkie lampy obrzydną:(. Do sypialni za to było sporo fajnych.

 

a jakie masz typy od nich do sypialni ??

 

Karolina bieda mała :hug: Oby pomogło mazidełko :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...