Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szkiełko w Tropikach - dziewczyna na placu budowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

przeszukując net w poszukiwaniu dodatków dla dzieciaków natrafiłam na coś dla Ciebie kochana :D

http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/58/06/2b/58062b189f235115913b79bf4d8ed25f.jpg

http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/25/46/44/2546441e2fba47d71fe2df956b8ebd13.jpg

 

O łał! Dzięki Karolinka - jak sobie taką sprawię, to już nigdy nie zapomnę o Muratorze)

 

Hellloł !!! Chloe ty to masz z tym Deszczówka ! masakraaaa jakas :jawdrop:

 

 

 

 

Chloe chyba nie chciałabym u Ciebie pracować , zawału dostałabym p[ierwszego dnia chyba ! Widać kto rządzi na budowie ! hahah

Mąż chyba też pod Twoim nadzorem :)

hihi

 

 

 

osz te chłopy ....

 

Hehe, pozory mylą - jestem niczym skrzyżowanie spaniela z barankiem ale ponieważ walczę o swoje, muszę tupnąć i huknąć, inaczej by mnie zjedli. A wykonawców mam teraz takich fajnych, że mogłabym tam z nimi siedzieć cały dzień:)

 

Chloe musisz u siebie nad łóżkiem takie powiesić :p no nie masz innej opcji teraz.

 

Ano trzeba kupić;)

 

Chloe, farby BM i Beckers faktycznie zbierają dobre opinie. Kiedyś Słońce pisała o swoich doświadczeniach z farbami Kabe - ja nie znam tej marki i nie jest chyba bardzo popularna, ale jak ona zgłębiała temat to wyszło, że są super jakości w rozsądnej cenie - na jej wątku powinnaś znaleźć jej posty na ten temat...

 

My malowaliśmy Dekoralem, bo nie chciało mi się "zajmować" kolejnym tematem. Pojechałam do Casto i brałam jak leci. Od samego wyboru kolorów można było dostać kręćka, a co dopiero jeszcze drążyć marki :bash: ;)

 

hej hej :)

 

ja jak zwykle w biegu ;) a jeszcze przed końcem roku szkolnego/przedszkolnego to mam ciągle cos ...... zwariować można ......

 

widzę Chloe, że prężnie działasz :) wiem, że sporo nerwów Cię to kosztuje, ale pocieszę Cię, że już coraz bliżej ........ coraz bliżej :)

i będziemy z opadnięta szczęką oglądać Twoje dopieszczone wnętrza :)

 

 

jeśli chodzi o farby, to pamiętam, jak sama szukałam (zwłaszcza "szarej-szarej" ;)

polecam Ci KABE ...... może mało znane (nie reklamują się tak, jak inni producenci), ale bardzo dobre farby z mieszalnika

wydajne i dobrze się maluje (sama malowałam kilkoma rożnymi i z tej jestem najbardziej zadowolona)

a cenowo bardzo korzystne :)

 

:bye:

 

 

 

edit:

 

no popatrz Asia - zajrzałyśmy w tym samym czasie (ale ja post pisze długo, bo ciągle cos mnie odrywa ;)

 

co do farb również polecam KABE super jakoś w doberj cenie;)

 

Dzięki dziewczynki - wiedziałam, że pomożecie - nie chce mi się już wzystkiego czytać i analizować - chcę kupić coś, co polecacie:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w lampach mają mieć innego? Jak o napięcie chodzi, to przecież sprawa żarówki. Podłączenie do prądu i tak się przecież robi, bo przecież nie mają wtyczek. A jakby nawet, to uciąć i założyć naszą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio nie mogę spać - dzisiaj śniły mi się fundamenty:(

Mam przesyt budowlany chyba - a tu nie ma urlopu, bo moja super ekipa jest jeszcze tylko dni i chcę ich wykorzystać do przystosowania otworów drzwiowych do konkretnych drzwi. Drzwi były wybrane ale zwątpiliśmy w decyzję. Mamy jeden dzień na wybranie drzwi - albo stolarz albo tamte.

 

Tworzy się projekt kostki brukowej - póki co słabo to wygląda ale liczę na odpowiednią korektę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi...

ojj widze, ze tez bedzie nastepny temat do zastanawiania sie z wyborem tych jednych jedynych :/

 

Wspolczuje nocy...jesli chodzi o te sny... bardzo sie zaangazowalas, za duzo bylo ostatnio problemow i tak sie to odbilo na tobie... myslisz co trzeba jeszcze zrobic..

jak zobaczylam ta twoja liste to oczoplasu dostalam :)

 

Bedzie dobrze... :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często 1 wybór jest najlepszy. Myślisz, że znajdziecie coś ładniejszego, bo wybierać można bez końca (jedne ładniejsza od drugich)? Czy chodzi o jakość?

 

Chodzi o dwie rzeczy - jakość (mam pewne wątpliwości) oraz frez, który jest jak dla mnie równie ładny, co kłopotliwy (w sensie dalszych decyzji). Mam pomysł, jak go spacyfikować ale okazuje się, że M. też nie jest już tak pewny wyboru. Te drzwi są z płyty, a te drugie drewniane - nie wiem jeszcze jaki wzór ale kieruję się tym, na co właśnie patrzę (mamy poniemieckie drzwi - mocno dobite ale mimo to wciąż ładne).

 

Toczę wewnętrzną walkę między klasyką a nowoczesnością i jeśli wybiorę drzwi u stolarza, będę próbować jakoś to połączyć.

 

Mel, chyba tak właśnie jest - za dużo kłopotów, za dużo decyzji - nie mam tego komfortu, że wchodzę na budowę w momencie, gdy zaczyna się wykończeniówka. Chciałabym teraz być taką normalną, niewtajemniczoną żoną, której mąż postawił dom, a ona teraz nie skażona uprzedzeniami i fuszerkami wchodzi w najprzyjemniejszy etap budowy. No ale trudno - taka żona to coraz rzadszy egzemplarz.

 

Umknęła mi odpowiedź - dzięki Mi - ludzie mają pomysły - ja to jednak jestem słaba w DIY

Edytowane przez _Chloe_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie pisałam, bo ostatnio coś nieiwiele bywam. Chloe, współczuję bardzo bo mam tak samo. Dręczą mnie wszelkie wybory bo podświadomie szukam rozwiązań idealnych. A takich nie ma... Ostatecznie (zazwyczaj) jestem zadowolona lub odpuszczam (wtedy już się da) ale etap podejmowania decyzji jest trudny. Po czasie na szczęście się to wszystko zaciera.

Ostatnio znajomy, który buduje dom pytał mnie o okna. Niewiele pamiętam, a rady miałam w stylu, że mi się moje podobaja:D a jeszcze rok temu mogłam się z okien habilitować:yes: Dziś dywagacje na ten temat wydają mi się mocno przesadzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owieczka ma rację . Każdy sam musi zdecydować i ciężko jest podpowiedzieć co leposze, bo dla jednej osoby priorytetem jest kasa a dla innej trwałośc itp.

My kupiliśmy drzwi za ok 700 zł sztuka, stolarz wycenił nam po 1200 zł . U mnie zdecydowała kasa , a raczej jej braki .Wybraliśmy drzwi droższe z tańszych ;)Wyglądają bardzo ładnie.Jakie będą po kilku latach? nie mam pojęcia...Ale nie liczę na cuda ;)

Wiem tylko , że teraz kupiłabym inny wzór.:lol2:

My zakupy płytkowo-panelowo-drzwiowe ityp zrobiliśmy w grudniu 2013 a montaż od marca do teraz.

Za długo , bo co chwię widziałąm coś nowego i ładniejszego ... haha Tak więc najlepiej na świeżo robić zakupy i od razu montować .

Migotko ja też jeszcze nie tak dawno miałam wszechwiedzę na temat stawiania murów, okien itp. A teraz już nawet nie pamietam dobrze wymiarów ..:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po zamieszkaniu to nikt na nic nie bedzie zwracal uwagi...

no chyba zeeeeee jakis tynk odpadnie.. to wtedy bedzie dziura-widoczna dziura :D

 

drzwi zawsze mozna wymienic..okna tez...

trzeba troszke wrzucic na luz..

 

ja od kiedy tak zaczelam robic..wszystko idzie sprawniej...

 

pamietacie moj temat zywicy?

miala byc lana...juz mialam materialy zamawiac, i gdyby nie email od goscia ze sklepu ze jednego materialu nie maja na stanie, to bym to miala..a tak

wczoraj zasiadlam z moim mezem i sobie urzadzilismy dyskusje w tym temacie-czy warto?

wyszlo ze nie warto... tutaj nie chodzi o koszt..bo to bagatela tylko za material bysmy zaplacili...

ale o efekt-czy nam sie bedzie to jednak podobac, czy bedziemy sie dobrze czuc w takim wnetrzu..

 

wiec w kuchni beda kafle a salon z jadalnia w desce :)

i tez sie ciesze-to byl nasz pierwszy plan, :) :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...