Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szkiełko w Tropikach - dziewczyna na placu budowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Widziałam - dla mnie zdecydowanie za krótkie - potrzebuję przynajmniej 6 m kabla - bardziej opłaca mi się kupić na metry plus oprawka i podsufitka.

 

Asiu, mam już nawyk Westowy - jak większość z obecnych tutaj:lol2:

 

Aniqa - widziałam coś do łazienki w turkusie ale to chyba był dozownik (z Westa właśnie)

 

--

 

Ostatnie dni mamy pracowite - trzeba trochę podgonić z zarabianiem pieniędzy, bo fundusze mocno kuleją:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. U Ciebie długość kabla przede wszystkim. Ale te które są trzeba przyznać, że przynajmniej w dość ludzkich cenach :yes:

 

Fajne właśnie - Mi nawet miała chrapkę na kable:)

 

mówicie że są lampki??

 

fajne jakieś???? - może dla mnie coś :lol2: pędzę!!

 

Idź, idź - rundka z rana zalecana:lol2:

 

Chloe nie wspominaj nawet o funduszach:sick: chyba zacznę grać w EUROMILION!

 

A jakie wieści z budow? Kto działa? !

 

Widziałam te lampki z dzisiaj. No ładne ładne!

 

Od rana wiszę na telefonie i muszę przyznać, że pierwszy raz cieszą mnie obsuwy czasowe na budowie;) Łazienkowi wchodzą za tydzień - 10 dni (mieli dzisiaj), bo coś im się przeciągnęło - i dobrze, bo u mnie działają panowie od ścian - ekipa dobra i tańsza:). W związku z obsuwą, łazienkowi gładzić będą tylko łazienki - w to mi graj.

Ok 10-14 lipca wchodzi ekipa od elewacji -mają skończyć w miesiąc i tu mam małego zonka, bo 4.08 wchodzi teoretycznie kostka brukowa - rusztowania będą przeszkadzać, także rozmawiam właśnie z panem i proszę o jakieś roszady terminowe - może ktoś się ze mną zamieni - powiedział, że się postara - trzymajcie kciuki.

 

Generalnie na budowie są teraz g-k i gładcy;)

Mam już wszystkie płytki - piękne są - jestem bardzo zadowolona:)

 

Jutro najprawdopodobniej wpadnie do nas pan od drzwi i pomierzy, co tam musi wiedzieć.

 

---

 

Jezuuu, nad niczym nie panuję!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie panujesz? To brzmi jak dopracowany plan na najblizsze dni, tygodnie i miesiace!!! :bash:

 

Ja to juz dawno nie wiem co sie u mnie dzieje pod wzgledem technicznym:eek: :oops:a tymasz wszystko w malym paluszku.

 

To przydalaby sie teraz jakas mala fotorelacja bo dawno nic nie bylo a pewnie kosmiczne zmiany juz sa u was!:popcorn::popcorn::popcorn:

 

Jaka wybralas elewacje? jakie kolorki?

 

Rezultaty są jakieś takie mało widoczne - jak g-k skończą prace, coś cyknę:)

 

Elewacja wybrana tylko od strony technicznej - styropian i jego grubość - tynk będzie silikonowy - nie wiem jeszcze jakiej firmy ale kolory wstępnie mam w głowie - jakaś ciepła może złamana biel plus bonie w kremie wchodzącym w beż - na pewno nie w szary - wszystkie domy teraz robią szare, a ja chcę ciepłą elewację do tego zimnego dachu:)

Edytowane przez _Chloe_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się u Ciebie Chloe, bo czas ujawnić, że od dawna trzymam kciuki za Twe wykończeniowe poczynania :D

Na wkupne przynoszę to :)

[ATTACH=CONFIG]268057[/ATTACH]

 

Ma średnicę 65cm i jest teraz w świetnej cenie tutaj Lubię ten sklep za ładne lampy i miłe ceny :)

 

Tomkowa, witam Cię serdecznie - choć my właściwie już się znamy, bo lubimy sobie pogadać w tych samych wątkach;). Tym bardziej się cieszę, a za prezent dziękuję - muszę pokazać M.:yes: Ciekawe, czy mocno świeci?

 

Co tam u Was z rana? Dzisiaj wybieram się na budowę - wczoraj nie zdążyłam i nie wiem, co się dzieje - poza tym trzeba piec podkręcić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...