Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szkiełko w Tropikach - dziewczyna na placu budowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No zgrywam:stirthepot:

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/841/c9oby.jpg

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/819/81ta.jpg

 

Wiem, wiem, to nie jakieś wow ale tak się podniecam, bo połaciówki to była jedna z najlepszych decyzji - w przedpokoju mam jasno jak w pokojach - i dzięki temu mogę mieć pełne drzwi wewnętrzne:D

 

Cyknęłam u stolarza, co sobie zamówię (jak już będę miała pieniądze na zaliczkę;) )

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/842/71au.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/853/64cie.jpg

 

Do nich chciałabym maksymalnie prostą opaskę i będę się modlić, żeby ten mariaż klasyki z nowoczesnością się udał.

 

Przyjechały też moje płytki:

do kuchni

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/850/i79r.jpg

dokądś tam - nie pamiętam - chyba łazienka przy sypialni albo może dolna

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/855/0j18.jpg

Edytowane przez _Chloe_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okna dachowe extraaa i jeszcze 3 koło siebie rewelacyjnie wyglądają

my też chcieliśmy na korytarzu (tylko jak to potem myć? drabina 6metrów;p?)

 

drzwi bardzo ładne takie klasyczne ale nieklasyczne, bo minimalistyczne

zazdroszczę, że możesz mieć pełne drzwi (to moja marzenie, ale wtedy będę miała ciemno na korytarzu buu)

 

płytki do kuchni.. nie wiele powiem bo nie wiem jaka ma być kuchni i jakie meble :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te okna.... ahhhhhh cudo :)

 

drzwi fajne - bardzo dobry wzór bo taki ponadczasowy, zawsze będzie się pięknie prezentował i pasował :)

fajne ta fazowania - to o nie się tak martwiłaś chyba ;)

 

a płytki łazienkowe bardzo podobne do moich :) więc najpiękniejsze :cool:

a kuchenne bardzo delikatne, znikną na podłodze i kolor mega! bo to kolor kurzu więc brudu nie będzie tak widać :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te okna.... ahhhhhh cudo :)

 

drzwi fajne - bardzo dobry wzór bo taki ponadczasowy, zawsze będzie się pięknie prezentował i pasował :)

fajne ta fazowania - to o nie się tak martwiłaś chyba ;)

 

a płytki łazienkowe bardzo podobne do moich :) więc najpiękniejsze :cool:

a kuchenne bardzo delikatne, znikną na podłodze i kolor mega! bo to kolor kurzu więc brudu nie będzie tak widać :lol2:

 

Żebyś wiedziała, że szukałam takich, na których nie widać kurzu - bo do wiatrołapu będą te same:lol2:

 

Niektórzy nie lubią zapalać świateł w dzień - ja chyba i tak dałabym pełne - pamiętam jak u rodziców zamalowałam szybę w drzwiach do mojego pokoju, bo denerwowało mnie, że coś może być widać;)

Edytowane przez _Chloe_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez się dzieje !

Zapierdzielacie jak jasna cholera.

Dopiero co step pokazywałas a tu już chałupa i płytki :)

 

Drzwi bardzo fajne bo proste i chwała Bogu, ze pełne :)

Będzie zajebiście !

 

Zdradzisz ile kosztuje takie skrzydełko u speca ?

Ciekawa jestem jak to wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez się dzieje !

Zapierdzielacie jak jasna cholera.

Dopiero co step pokazywałas a tu już chałupa i płytki :)

 

Drzwi bardzo fajne bo proste i chwała Bogu, ze pełne :)

Będzie zajebiście !

 

Zdradzisz ile kosztuje takie skrzydełko u speca ?

Ciekawa jestem jak to wychodzi.

 

Dzięki Mari - uspokoiłaś mnie. Cena zależy od grubości ościeżnicy ale trzeba liczyć ok 1400zł (drogo, wiem ale te poprzednie kosztowały tysia, a były z płyty, więc postanowiłam, ze najwyżej będę spać na materacu ale to, czego długo nie zmienię musi mi się podobać i muszę mieć do tego przekonanie)

 

bezsprzecznie to najpiękniejsze okna jakie widziałam!!!!!

 

i taaaaaaaaaaaaaaaaaak zielono za nimi :)

 

wnęki nie widać :(

 

a powiedz czy do końca ściany z kominkiem ona jest??? czy tylko trochę na zasłonkę????

 

Dzięki Karolineczku:hug: Wnęka jest do końca - a co tam - najwyżej nie będzie cała wykorzystana;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na chwilę wrzucam moje ulubione:

 

o kurde...aaaaa piękniee, nie no pięknie :jawdrop:

Chloe macie tam jakąś konstrukcję stalową zeby to wszytsko się kupy trzymało?

jeszcze raz przepiękneee

 

co do korytarza.. chciałabym uniknąć efektu nory bo ten korytarz widać z salonu, ale jest mały plus ma 4 metry to chyba nie tak dużo i może nie będzie ciemno;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Niektórzy nie lubią zapalać świateł w dzień - ja chyba i tak dałabym pełne - pamiętam jak u rodziców zamalowałam szybę w drzwiach do mojego pokoju, bo denerwowało mnie, że coś może być widać;)

a wiesz że ja nawet teraz mam zapalone światło w pokoju :)

bo jest od zachodu i tu cholernie ciemno, do tego pranie wisi na balkonie i bez doświetlenia ani rusz... dziecko się bawi na podłodze i musi mieć widno przecież :) :)

 

chyba miałyśmy takie same drzwi u rodziców - ja swoją też zamalowałam... na czerwono :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Dzięki Karolineczku:hug: Wnęka jest do końca - a co tam - najwyżej nie będzie cała wykorzystana;)

:hug: mówię prawdę - sama też się nimi zachwycasz :D

 

aaaaa teraz widać fotkę, tam już nie masz wiele miejsca to mogła być do końca...

u mnie właśnie teraz to robi tata i chce wiedzieć ile ma zostawić na zasłonkę... 1,5m chyba okej?

już o to kiedyś pytałam ale zapomniałam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz że ja nawet teraz mam zapalone światło w pokoju :)

bo jest od zachodu i tu cholernie ciemno, do tego pranie wisi na balkonie i bez doświetlenia ani rusz... dziecko się bawi na podłodze i musi mieć widno przecież :) :)

 

chyba miałyśmy takie same drzwi u rodziców - ja swoją też zamalowałam... na czerwono :D

 

:rotfl:

Padłam - ja też na czerwono!

 

1,5 m to już zupełnie wystarczająco. U mnie wyszło 2 m z groszem ale to taki wymiar wynikowy, bo szkoda mi było to rozgraniczać.

 

Karolina - no kocham te okna. Powiem więcej - może to dziwne mieć takiego kręćka na punkcie chałupy ale kocham w niej całkiem sporo rzeczy - relaksuję się na budwie i gdyby się dało, siedziałabym tam całymi dniami.

 

Opiorku Wzmocnienia były już na etapie projektu, bo mój dom nie ma jednego narożnika - jak rozsuniesz okno, nie ma słupka, także było dużo zabawy, zeby udało się to zrealizować - dziewczyny pamiętają (możesz spojrzeć na pierwsze strony wątku- tam jest przykład)

Edytowane przez _Chloe_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...