Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szkiełko w Tropikach - dziewczyna na placu budowy


Recommended Posts

Spocone chłopaki bez koszulek...hmmmmmmmmmmmm kusisz kobieto ;)

Powinnaś im na samym poczatku pokazac tytuł watku. :lol2:

Dostałam sms-a, cóz to dziś za awaria ?

Wyżal się i wysmarkaj w rękaw :)

 

Jak się zaczną łazienki to spodziewam się bardziej zagęszczonych zdjęciami relacji z placu boju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Spocone chłopaki bez koszulek...hmmmmmmmmmmmm kusisz kobieto ;)

Powinnaś im na samym poczatku pokazac tytuł watku. :lol2:

Dostałam sms-a, cóz to dziś za awaria ?

Wyżal się i wysmarkaj w rękaw :)

 

Jak się zaczną łazienki to spodziewam się bardziej zagęszczonych zdjęciami relacji z placu boju.

 

Dostałam dwa - tyle było??

 

Dzień jak co dzień, można by rzec - doglądanie moich ludków (nie budowlanych oczywiście - ci sami siebie doglądają) - kupa zdjęć, kupa poprawek i końca nie widać ale cii.. o pracy to my sobie możemy pogadać na priv. Zrobłam sobie herbatę z miodem, bo od tego ciągłego gadania w gardle mnie drapie.

 

Mari, postaram się o więcej zdjęć - muszę tylko na budowę dojechać i.. niech już kładą te kafle - no!

Chciałam tropiki i mam:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za różowo to nie może być.

Wiesz, ze to nieprzyzwoite, prawda ?

 

Będzie dobrze. Jestes kocurem, który spada na 4 łapy :)

 

Tak na marginesie...

Ja tym spasionym Garfildem, co jak pieprznie to tylko dziura w ziemi zostaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, dziewuszki, co Wy za facetów macie, że Wam takie zakurzone chłopy po głowach chodzą. Ruszcie się dopadnijcie osobiste portasy. Coś widzę, że malo inicjatywy przejawiają i jak zawsze baby same muszą sobie radzić ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki! Fotki! :)

 

Będą, będą:)

Szczególnie z tymi spoconymi... bez koszulek :rolleyes:

 

:lol2:

 

Taaa podpisuję się obiema "recami":lol2::rotfl:

 

Zobaczę co da się zrobić - może wstydliwi są?;)

 

Eh, dziewuszki, co Wy za facetów macie, że Wam takie zakurzone chłopy po głowach chodzą. Ruszcie się dopadnijcie osobiste portasy. Coś widzę, że malo inicjatywy przejawiają i jak zawsze baby same muszą sobie radzić ;)

:lol2: Do roboty drogie Panie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się tu chyba oficjalnie nie witałam:no:

Także kłaniam się pięknie gospodyni i koleżankom:welcome:

Chloe a Twój domek to moje marzenie tyle przeszkleń,światła, przestrzeni.

Co prawda ja jeszcze przed budową ale już wiem że nasz domek to będzie parterówka do 100 m kwadratowych bo już więcej nam nie potrzebne.

Edytowane przez Hanka126
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się tu chyba oficjalnie nie witałam:no:

Także kłaniam się pięknie gospodyni i koleżankom:welcome:

Chloe a Twój domek to moje marzenie tyle przeszkleń,światła, przestrzeni.

Co prawda ja jeszcze przed budową ale już wiem że nasz domek to będzie parterówka do 100 m kwadratowych bo już więcej nam nie potrzebne.

 

Cześć Haniu - zapraszam serdecznie - miło mi Cię gościć:) Gdyby nie fakt, że być może będzie nas kiedyś więcej (w sensie że dojdzie mała chloe albo chlołek), też budowałabym mniejszy dom - na pewno z dużymi oknami i .. dwoma tarasami - jednym od od północy, drugim od południa albo zachodu. W ogóle zauważyłam dzisiaj, że nasz taras będzie idealny na poranne kawki i śniadanka - moje marzenie ziści się bez zupełnego planowania - słońce pojawia się dopiero po południu. Oczywista oczywistość to mega markiza, która osłoni nas przed popołudniowym słońcem ale bosko jest - BOSKO!

 

Matko jedyna - zabijecie mnie ale... zapomniałam zrobić zdjęć:bash: Chodziłam godzinę po budowie, omawiałam łazienki, elewację i kuźwa wyleciało mi:(

 

I jeszcze stolarz zadzwonił, że chce się spotkać i z elektrykiem rozmawiałam, i z wykonawcą od SSO, bo rynna jedna na coś zachodzi i wyleciało no, wyleciało:(

 

A rusztowanie jak stało, tak stoi - pewnie jeszcze z kilka dni się nie ruszy.

 

Gołych panów nie cyknęłam, bo był tylko jeden, do tego mocno średnio przystojny;)

 

Ps. Co to jest libido?:lol2:

Edytowane przez _Chloe_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam;)

 

Czy któraś z Was ma/będzie miała kuchnię w macie albo półmacie?Chodzi za mną nawet sam mat ale nie wiem, czy nie byłoby bardziej praktycznie zrobić półmatu, bo może być trudno sprzątać.

Stolarz trochę mnie pogania. Garderoby planowałam zrobić w jesionie (podłoga jesionowa) - czy to dobry pomysł, czy lepiej białe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...