Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szkiełko w Tropikach - dziewczyna na placu budowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wczoraj postanowiłam zmierzyć zarys dolnej łazienki - szczerze mówiąc łudziłam się, że ekipa nie będzie dokładna i doda kilka cm kosztem gabinetu ale gdzie tam - nawet o 0.5 cm się nie pomylili:jawdrop: Pozostało mi tylko... pochwalić, że tacy dokładni;). Jutro jadę na odbiór murów parteru i szykujemy się powoli do stropu:)

Dzisiaj odpuszczam sobie inspekcję - nadrabiam zaległości w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że domek rośnie jak na drożdżach! Ile chcecie zrobić do zimy?

 

Muszę przyznać, że nigdy bym nie wpadła na to, że kolorowe okna (czyli nie białe) to odcinanie się od blokowych korzeni :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak ekipa ktora jednak dba o otoczenie :) aby tak dalej :D

 

Dorka, popatrz, bloki obok mnie ;)

[ATTACH=CONFIG]218666[/ATTACH]

 

a tutaj moj M robil wejscie i byl odpowiedzialny za balkony...fajne wyszly co nie :D[ATTACH=CONFIG]218667[/ATTACH]

 

i kolejne ciemne okna...ahh uwielbiam te kolory, i nie zaluje ze takie mamy u siebie:) [ATTACH=CONFIG]218668[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że domek rośnie jak na drożdżach! Ile chcecie zrobić do zimy?

 

Muszę przyznać, że nigdy bym nie wpadła na to, że kolorowe okna (czyli nie białe) to odcinanie się od blokowych korzeni :) :)

Ile się da;) Jeśli zrobimy SSZ, to może nawet będziemy działać w środku - o ile nie przyjdzie zima stulecia:bash:

 

nie ma to jak ekipa ktora jednak dba o otoczenie :) aby tak dalej :D

 

Dorka, popatrz, bloki obok mnie ;)

[ATTACH=CONFIG]218666[/ATTACH]

 

a tutaj moj M robil wejscie i byl odpowiedzialny za balkony...fajne wyszly co nie :D[ATTACH=CONFIG]218667[/ATTACH]

 

i kolejne ciemne okna...ahh uwielbiam te kolory, i nie zaluje ze takie mamy u siebie:) [ATTACH=CONFIG]218668[/ATTACH]

Meliska - dzięki za fotki - utwierdziły mnie w przekonaniu, że drewno i ciemne okna lubią swoje towarzystwo:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to taka blondynka komputerowa jestem:p

Oj tam, oj tam - jeszcze miesiąc i sama będziesz robić wizki:D

--

Odebrałam dzisiaj etap: ŚCIANY PARTERU. Dzisiaj nic się nie dzieje, bo strasznie lało. Ze stropem - jak się okazuje nie będzie tak hop-siup, bo mam milion heb (ów?) i ogromniaste nadproża do wylania (po 60 cm grubości:bash:). Zamiast pracować dopinałam temat okien - czy mają stać na chudziaku, czy podmurówce. Przyspiesza także sprawa wyboru wykonawcy od rekuperacji, co, klimy i odkurzacza, bo trzeba już wiedzieć, gdzie będą przepusty, czyli jakiś spec musi przyjechać:mad:

Praca przeskoczyła mi na dzisiejszy wieczór, a teraz anlizuję ofertę 4w1:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jeju, jakie ja czasem mam zaćmienia:mad::mad:

Szukam ekipy od zabudów gk, a konkretnie sufitów i znaleźć nie mogę - żadnych referencji, nikt z polecenia:confused:

A przecież wystarczyło projektantki zapytać, z kim współpracuje:bash:

 

Dziewczyny - tak, piszę to z pełną świadomością - panowie tu nie zaglądają:p - czy Wy macie doświadczenie w kwestii harmonogramu prac wykończeniowych uwzględniając syufit podwieszany i rekuperację?

Bo mnie się wydawało, że po zamknięciu SS wchodzi elektryk, potem wod-kan, reku i odkurzacz ale jeśli mam podwieszane sufity, to chyba ktoś najpierw musi zrobić stelaże??? Buu... znowu błądzę - HELP

Edytowane przez _Chloe_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że któraś Cię uświadomi. Ja już tak dawno z tym miałam do czynienia, że nie pamiętam co i jak. Nie mówiąc już o tym, że u mnie kg występuje tylko w kilku ściankach działowych na poddaszu. Resztę mam po bożemu z gładziami, sufity też. A swoją drogą to ciekawe, taki architekt Robert Sitek nie używa kg. On ma wprawdzie sufity betonowe, ale na ściany też położył gładzie. Za to warto go podczytać w komentarzach, bo ostatnio o ciekawych farbach było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...