Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szkiełko w Tropikach - dziewczyna na placu budowy


Recommended Posts

Działa, bo jak wkładasz do bębna, to musisz mało. To się tak luźno trzepie i kołowroci w cieple. Ponieważ ciągle się rusza, to zagniecenia nie mają jak się utrwalać. Większość ciuszków wychodzi taka do założenia, ale jak chcesz mieć np. len lub bawełnę na tip-top, trzeba przeprasować. Ja nastawiam takie rzeczy na niedosuszanie i od razu prasuję. Mam np. taki lniany obrus z haftem Richelieu (jeszcze z wyprawy ślubnej mojej babci) i tego inaczej się nie da tylko na półmokro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

właśnie niepojmuję jak to działa... przecież to kolejne kołowanie w bębnie? to jak to "prasuje" ubrania?

ale jak to działa - to ja chcę też i muszę męża dobrze ukochać by mi taką sprawił :lol2:

 

Tu chyba rozchodzi się o to, że suszarka ma większą pojemność bębna, w związku z czym nie ma takiego ścisku jak w pralce. Fruwa sobie to pranie niczym obłoczek, to i wygląda poźniej dobrze. Najistotniejsza rzecz - nie kupować pralko-suszarki, tylko osobną suszarę. Ja się posłucham;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, jeszcze jedna sprawa mnie męczy - jakie zrobić oświetlenie w salonie?. Wiadomo- będzie zwis znad pustki pewnie jakieś dwie lampy nad stołem ale to pewnie nie wystarczy. Nie nawtykam sobie 10 żyrandoli, bo będzie głupio wyglądało. Ledów nie lubię. Może jakieś punktowe coś w podwieszanym suficie?

Przeszły na mnie rozterki Karoliny;)

 

 

Później wkleję to, co mi chodzi po głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chloe ledy możesz mieć i takie, że nie widać, że to ledy :)

 

Macie Kobitki trochę światełek na żer nie wszystko w zasięgu przeciętnych kieszeni, ale... wiele jest do kupienia jako „inspirowane” w polskich sklepach internetowych

 

bubble-lamp_Nika_Zupanc.jpg

Moje ukochane firmy NICHE niche-modern-bell-jar-pendant-lights-vancouver.jpg

i Vessel Samuel Wilkinson Decode Vessel-Samuel_Wilkinson-Decode-2.jpg

Polskie KARKO KARKO-prato-lampa-wiszaca-pojedyncza.jpgKARKO-aja-lampa-wiszaca-pojedyncza.jpg

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLOW lampa-Blow dla Studio Italia 17 cm BLW-T1(480zl).jpg

Podstawa, to najzwyklejsze drewnoBleu_Nature-1.jpg Bleu_Nature-prodotti.jpg Bleu_Nature-prodotti-lamp.jpg Bleu Nature specjalizuje się w produkcji lamp i mebli w których wykorzystuje drewno wyrzucone przez morze.

 

Mam nadzieję, że jest w czym wybierać

 

 

 

Koniec Lampes-originales-chiens-éclairage1.jpg ;)

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dzisiaj nie zasnę! Co za cuda - kilka z nich mam od dawna "schowanych" i wzdycham do nich potajemnie http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/a040.gif

 

I są też moje ukochane "miedziane kule"

 

A co najlepsze - mój mąż zapewne nie będzie ich kochał ani nawet lubił, co najwyżej obdarzy je krótkim, niechętnym spojrzeniem, a ja będę musiała jakoś go do tego przekonać:lol2: Albo chociaż jakiś sensowny kompromis wypracować;)

 

Pesteczko, trafiłaś w sedno - są też zbiory "każda lampa z innej parafii" - o czymś takim myślę - chciałabym zrobić żyrandol z różnych lamp.

 

A czy widziałyście może światełka (halogenki?) u Malkul? Podobają mi się takie podwójne w prostokątnej oprawce, tylko boję się żeby nie namieszać za bardzo w salonie.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że trafiłam. Masz pustkę nad schodami i co ja sobie miałam myśleć? Musi Ci się podobać takie ;)

 

Chloe, a wiesz, że większość cudów u Malkul, to dzieła jej męża ? Zdolna bestia i taaaaaa......ki skarb:)

 

Chloe, a co sądzisz o wykorzystaniu różnych kształtów i wielkości butelek z odciętymi dnami?

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Nie nawtykam sobie 10 żyrandoli, bo będzie głupio wyglądało...

no jak nie - u mnie zachwalałaś :-P hehe

...Pesteczko, trafiłaś w sedno - są też zbiory "każda lampa z innej parafii" - o czymś takim myślę - chciałabym zrobić żyrandol z różnych lamp...

no to to całkiem jak i ja u siebie :) 10 żyrandoli nawtykanych w jedno miejsce :-P :lol2:

...A czy widziałyście może światełka (halogenki?) u Malkul? Podobają mi się takie podwójne w prostokątnej oprawce, tylko boję się żeby nie namieszać za bardzo w salonie.. ?

wkleisz? bo ona ma prawie setkę stron wątku, a ja nie mam tyle czasu by każdą przejrzeć :(

 

coś podobnego do tych co ja chcę? tylko te schowane w suficie??????

 

 

a pesteczka to i wklejając tutaj mi pomaga :D bo ja taki mix wielu lamp chcę nad stołem :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello :D

 

powoli nadrabiam zaleglosci :D

 

ciesze sie z podjecia decyzji pralni ;) ja rowniez odradzalabym pralko-suszarke w jednym, mialam okazje uzywac w DE, jak i oddzielne.... ahh miele miele mi sie marzy mega wypas:rolleyes:

 

od 2 lat gadam mojemu, ale nie moge go przekonac co do suszarki :cry::cry::cry::cry::cry::cry: nawet patent :kto w domu robi pranie i je wiesza, sciaga, sklada i do szafek chowa..nie dziala :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

 

p.s. ja tez z tych co nie lubia zelazka... juz sie dosc koszul naprasowalam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że trafiłam. Masz pustkę nad schodami i co ja sobie miałam myśleć? Musi Ci się podobać takie ;)

 

Chloe, a wiesz, że większość cudów u Malkul, to dzieła jej męża ? Zdolna bestia i taaaaaa......ki skarb:)

:jawdrop:

 

Mój to mi może co najwyżej takie coś sklecić:http://img11.imageshack.us/img11/7590/6u1m.jpg

z półproduktów, żeby było jasne:bash::p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się za swoje wynalazki do sypialni zimą zabiorę, to obfotografuję i pokażesz, że baba zrobiła. Może go ruszy. Na razie w LM zrobiłam zakupy za całe 20 zł i czekają. Żarówki będą dużo droższe http://pufadesign.pl/114-zarowka-dekoracyjna-edison

 

Z samych takich żarówek można mega żyrandol nad stół zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...