Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szkiełko w Tropikach - dziewczyna na placu budowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wrócą jak wybudujecie.

U mnie 5 chodzi za płotem i czasem mamy spotkania 3-ciego stopnia - kręcę się po ogrodzie, a one mnie kompletnie olewają.

Byle Ci po ogrodzie nie grasowały, bo niszczą nawet spore drzewka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan musi zostać zweryfikowany - rozchorowałam się na poważnie - pierwszy raz od kilku lat. Może za dużo rzeczy mam na głowie i organizm postawił weto:o

Spotkanie z panami od ogrzewania przesunęłam na przyszły tydzień.

--

Inspiracje się zbierają, powrzucam, jak już dojdę ze sobą do ładu.

Pozdrawiam:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote=_Chloe_;6105136

 

Harmonogram na najbliższy miesiąc:

 

  • wybrać dachówkę
  • rozejrzeć się za kominkiem a następnie dobrać go do możliwości komina
  • dowiedzieć się, co z drenażem działki
  • ustalić układ funkcjonalny kuchni i łazienek na górze---> projektantka
  • nie zwariować

 

 

to ostatnie najważniejsze:lol2: trzymam kciuki za realizację planu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chloe ja rowniez wysylam od siebie moc fluidow abys szybciutenko wyzdorwiala :hug::hug:

 

z tym ostatnim punktem bedzie ciezko : nie zwariowac ... tylko jak? jest na to jakis sposob?

moze myslenie, ze to ja buduje i to ja mam wykonczyc dom a nie on mnie, to ja jestem Pania Góru i to ode mnie wszystko zalezy,:lol: a jesli zaczne wariowac to zeby nie dac sie zwariowac, zastrasze go (dom) i myslicie ze bedzie wtedy ok? ;) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chloe ja rowniez wysylam od siebie moc fluidow abys szybciutenko wyzdorwiala :hug::hug:

 

z tym ostatnim punktem bedzie ciezko : nie zwariowac ... tylko jak? jest na to jakis sposob?

moze myslenie, ze to ja buduje i to ja mam wykonczyc dom a nie on mnie, to ja jestem Pania Góru i to ode mnie wszystko zalezy,:lol: a jesli zaczne wariowac to zeby nie dac sie zwariowac, zastrasze go (dom) i myslicie ze bedzie wtedy ok? ;) :cool:

 

Dzięki:hug:

 

Gdyby się dało tak, jak piszesz, to ja chętnie, nawet palcem podrożę, żeby się nie stawiał (??? lepiej niech się stawia):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:hug:

 

Gdyby się dało tak, jak piszesz, to ja chętnie, nawet palcem podrożę, żeby się nie stawiał (??? lepiej niech się stawia):D

 

ja bym powiedziala, zeby nie podskakiwal tylko sie stawial (w jakimkolwiek tego slowa brzmieniu, bo znaczen jest wiele :oops::lol:):lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal mamy prąd na działce, wodę również. Pojechałam sprawdzić, ponieważ jakiś czas temu jacyś delikwenci "wyczyścili" wszystkim sąsiadom (i nam również) wodomierze. Byle do wtorku;-)

---

Aaaa, najważniejsze - nie ma już stalowych słupków w oknach - nigdzie:wave: Odebrałąm projekt wykonawczy konstrukcji - trzeba za to dokupić 1,5t stali na wzmocnienie konstrukcji.

Edytowane przez _Chloe_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...