Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szkiełko w Tropikach - dziewczyna na placu budowy


Recommended Posts

Proszę Cię bardzo

97bp.jpg

http://www.harrisonlighting.co.uk/indoor-lighting/lanterns/3-light-traditional-lantern.html

 

Chrome Finish Moroccan Style Lantern with Hand Polished Bevelled Glasses

You Pay: £96.00

Solid Brass with a Chrome Finish

Height 370mm

Diameter 220mm

Takes 3 x 60 watt E14 Candle lamps (not included)

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lampa jest piekna :) Ja wlasnie ogladam nowe fotki obrobionego tarasu i nie pogardzialbym taka :) No jak na nia nie patrze to mi pasuje tam :)

 

Chloe takie akcenty rzekomo "niepasujace" daja pazura wnetrza - jesli oczywiscie nie przesadzimy z ich iloscia. No i na zew. tez sie to sprawdzi.

 

Wyglad klasyczny a kolor jak najbardziej nowoczesny :)

 

Tak się robi wnętrza eklektyczne :)

 

Ta lampa jest niestety tylko do użytku we wnętrzach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się robi wnętrza eklektyczne :)

 

Ta lampa jest niestety tylko do użytku we wnętrzach

 

I mnie się marzy użyć ją w środku:D

U mnie od dawna toczy się walka klasyki z nowoczesnością - teraz mam taki mix w domu, że trzeba to będzie uporządkować, pogodzić i mam nadzieję,że z Waszą pomocą się to uda:)

Dzięki Pesteczko! Zajrzę tam zaraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To https://www.jossandmain.com/Lighting-Favorites~E7622.html?utm_source=daily&utm_medium=email&utm_content=&utm_campaign= działa jak Westwing.

Pod „SHOP EVENTS” po lewej u góry strony są wszystkie aktualne kampanie, co dziennie są nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we mnie od niedawna... zaczynam zakochiwać się bardzo w klasyce :)

 

Najfajniejsze w klasyce jest to, że jest ponadczasowa. Zrobiłam sobie tydzień z lampami i zaczynam myśleć logicznie - lampy to spory wydatek i mocno narzucają styl. Dobrze byłoby uśmiechnąć się w stronę klasyki - nie trzeba będzie szybko ich wymieniać. Zobaczymy, na czym stanie.

Edytowane przez _Chloe_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ponadczasowa, ale też bardzo wymagająca.

Ciekawe o jakiej klasyce myślicie :wiggle:

 

Ja lubię najbardziej takie wnętrza, gdzie mieszają się style, tzn. jeden dominuje i do niego robi się dodatki, zakłócające jednostajność. Wtedy na pewno się nie znudzi. Poza tym lubię wnętrza, które nie powstały nagle, ale dorastały z domem i jego mieszkańcami. Mają duszę. Dlatego niezbyt mi się podoba większość domów na fm. To jak z biblioteką. Nie można pójść do antykwariatu i powiedzieć sprzedawcy „kupuję wszystkie z tego regału, bo mam nowe półki w domu”.

Na wizualizacjach wszystko inaczej wygląda. Grzeczne i uporządkowane, a potem człowiek we własnym domu czuje się jakby był w gościach.

 

Więc nie spieszcie się z wyborami i zaczynajcie od podstawowych sprzętów. Reszta pojawi się powoli z właściwą satysfakcją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ponadczasowa, ale też bardzo wymagająca.

Ciekawe o jakiej klasyce myślicie :wiggle:

 

Ja lubię najbardziej takie wnętrza, gdzie mieszają się style, tzn. jeden dominuje i do niego robi się dodatki, zakłócające jednostajność. Wtedy na pewno się nie znudzi. Poza tym lubię wnętrza, które nie powstały nagle, ale dorastały z domem i jego mieszkańcami. Mają duszę. Dlatego niezbyt mi się podoba większość domów na fm. To jak z biblioteką. Nie można pójść do antykwariatu i powiedzieć sprzedawcy „kupuję wszystkie z tego regału, bo mam nowe półki w domu”.

Na wizualizacjach wszystko inaczej wygląda. Grzeczne i uporządkowane, a potem człowiek we własnym domu czuje się jakby był w gościach.

 

Więc nie spieszcie się z wyborami i zaczynajcie od podstawowych sprzętów. Reszta pojawi się powoli z właściwą satysfakcją :)

 

Powinnaś wpaść teraz do mnie- złapałabyś się za głowę, czego tu nie ma. To nie jest eklektyzm - to jest burdelyzm:/

Uciekam od tego, co mam w domu, bo czuję się przytłoczona rzeczami, a lubię porządek. Pewnie dlatego ostatnio podobają mi się nowoczesne wnętrza. Wydaje mi się jednak, że stare naleciałości będą miały odbicie w wyglądzie naszego domu.. I chciałabym już znać efekty i boję się, że je poznam;)

Edytowane przez _Chloe_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello :D

 

widze ze temat lamp na tapecie nadal sie kreci :D

 

 

rety ja dzisiaj bylam u mnie w living.. i zakochalam sie w kilku lampach... na zewnatrz i do srodka..

 

wlasnie czesc pokazywalam mojemu M ktory powiedzial ze sa ok :D

 

kto wie..moze za jakis czas bede je posiadala.. (za jakis mam na mysli, w dalszej przyszlosci:P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chloe, kupiłaś ta lampę? Bo cena nie była najgorsza, a skoro tak Ci się podobała...

 

Ja od początku budowy sukcesywnie kupowałam sobie lampy na wyprzedażach. Dzięki temu na sam koniec zostały mi tylko 3 do dokupienia :D

Nie kupiłam, bo od razu o 8 rano była już zarezerwowana:bash: Potem oczywiście już jej nie było..

ALE pewnie ją kupię, z tym że poczekam na powtórkę na WE, a jak przegapię, to zostają mi dalekie kraje, bo w Polonii chromowanej nie uświadczysz:(

 

Szkolę się w Sweet Home - czy wiecie, jak zamienić pliki do sketchupa, żeby działały tak, jak Collada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to proszę rączki me całować, a potem wziąć sobie TO, a może i nawet wolisz TO

 

Zaje**sta stronka :yes: Ceny jak z biedronki :cool:

 

http://emotikona.pl/emotikony/pic/flower.gifhttp://emotikona.pl/emotikony/pic/flower.gifhttp://emotikona.pl/emotikony/pic/flower.gif

Ozłocę Cię normalnie kobieto - dzięki Tobie zasnę dzisiaj szczęśliwa:lol2:

 

---

Edit zamawiam jutro, bo już widzę więcej rzeczy wartych posiadania;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia, jesteś wielka :wiggle:

 

 

Zobaczę, czy znajdę w archiwum obrazki z wnętrzami spokojnymi, ale z pazurkiem.

 

Na początek coś co uwielbiam – styl francuskich, włoskich, austriackich i szwajcarskich chalet. Lubię je za klimat i ciepło. Brakuje tylko kota rozciągniętego na kanapie.

 

CHALET-interior_sofa_wooden_roof.jpg Chalet_Tichka-2.jpg Chalet_Tyrosolios-Salon_Bas.jpg 001-JT130429-02-middle.jpg Chalet Black Pearl.jpg

 

Te wnętrza mają masę drewna na ścianach i sufitach, ale będą równie dobrze i ciepło wyglądały jeśli drewno się otynkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I taka właśnie latarenka zadecydowała o charakterze domu:P

Pesteczko, nie krępuj się - tę pierwszą fotkę czuję już na pierwszy rzut oka.

Najchętniej siedziałabym przy kompie do rana ale niestety dzieć śpi od 21 - znaczy może zrobić wędrówkę o 3, czyli wypadałoby iść spać i/lub upodlić się drinkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam nieśmiało moje wypociny - weźcie poprawkę na to, że mam ubogą bibliotekę i nie umiem tapetować:p.Chodzi mi o zamysł latarenkowy - potem usunę.

http://img5.imageshack.us/img5/5673/j7ec.png

 

http://img823.imageshack.us/img823/1848/sta6.png

Edytowane przez _Chloe_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...