Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szkiełko w Tropikach - dziewczyna na placu budowy


Recommended Posts

Jest sporo takich. Też uwielbiam. Gdzie je chcesz mieć?

Próbowałaś szukać przez grafikę google „houzz transparent lamps”. Tak można po obrazku dopaść skąd jest

 

Emotki możesz kopiować stąd http://www.cheesebuerger.de/smilie.php?wahl=18&ziel=bigs

Naciągasz kursor na emotkę, klikasz prawym klawiszem, wybierasz kopy i wklejasz w posthttp://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/a122.gif też przy pomocy prawego klawisza.

 

Sorry jak uczę, chociaż wiesz

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie zapisałam sobie fotki i nie mogę jej teraz KUŹWA znaleźć.

Szlag !!!!

 

Nie pamiętam jak szukałam.

Próbuję dokonac retrospekcji,ale doopa blada.

 

Skolioza !!!

 

To były zwisy w typie tych co ostatnio wkleiłaś, ale same klosze miały troche inny kształt.

Nie wiem czy pojedyncze i na zdjęciu pokazane w grupie czy jeden rozbudowany o zwisy na różnych wysokościach.

 

Wyryje sobie na czole : Podoba się ? Zapisz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory gustowałam w innych ( Chloe ) ale cos mnie siem poprzestawiało ( Chloe) i podoba się ciut insze ( Chloe).

 

Na razie nie mam ich gdzie dac bo .....nie mam gdzie dac :( , ale myslę, zbieram, rozkminiam, kombinuję, zestawiam, zakochuje sie i odkochuje....

Normalka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapisałam sobie fotki i nie mogę jej teraz KUŹWA znaleźć.

Szlag !!!!

 

Nie pamiętam jak szukałam.

Próbuję dokonac retrospekcji,ale doopa blada.

 

Skolioza !!!

 

To były zwisy w typie tych co ostatnio wkleiłaś, ale same klosze miały troche inny kształt.

Nie wiem czy pojedyncze i na zdjęciu pokazane w grupie czy jeden rozbudowany o zwisy na różnych wysokościach.

 

Wyryje sobie na czole : Podoba się ? Zapisz !

 

Mari, dźgnij palcem, które to było najbardziej podobne to tych „szklaneczek”. Większość z archiwum mam opisane nazwami, albo miejscami. Znajdę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ja ma dźgać ?

Szklane cóś na sznurku.

Teraz tak sobie myslę, że to bardziej takie skandynawskie było niż designersko nowoczesne.

Po kliknięciu na lampę, pojawiły się zbliżenia i zdjęcie jak wisza w grupie nad stołem.

To pomogłam...cholera !

 

Tez teraz siedzę i szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko, dzięki serdeczne, ale to nie te.

Przejrzałam juz ponad 200 stron i mam oczopląs.

 

Szukam dalej, ale chyba filmik mi sie urywa.

 

Spróbuj tak

https://www.google.pl/search?q=transparent+glass+pendant+light&safe=off&client=firefox-a&hs=EZv&rls=org.mozilla:pl:official&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=u3SaUpe4EYa6hAeY2oF4&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1680&bih=921

 

 

https://www.google.pl/search?q=clear+glass+pendant+light&safe=off&client=firefox-a&hs=FKG&rls=org.mozilla:pl:official&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=GHaaUvKoG8OthQf364CgBQ&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1680&bih=921

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, ze zgłupiałam.

Obejrzałam tyle, że zapomniałam jak wygladały tamte.

Wszystkie wydają mi sie takie same.

 

Idę po procę. Zastrzelę się.

 

Dzięki pestko za pomoc i anielska cierpliwośc.

Chloe sorki za bałagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE TU SIĘ DZIAŁO WIECZOREM!:)

 

Mari, te kule były przezroczyste? Bo mam u siebie jakieś nad stołem, to może jakimś cudem one są?

 

Dziewczyny, przyszło mi jeszcze do głowy, żeby te zwisy w pustce nad salonem też nie były jakieś ultra nowoczesne. Mogłoby być coś takiego nawiązującego do latarni albo chociaż zabudowane od dołu, tak jak na pierwszej inspirce od Pesteczki. Chciałabym motyw latarenki gdzieś powtórzyć właśnie.

Jak macie jakieś ciekawe zwisy ale niekoniecznie nowoczesne, za to zabudowane od dołu, to ja chętnie przygarnę taką inspirację, a najlepiej nawet od razu nazwę lampy:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Chloe :bye:

 

Tak, tamte były transparentne, ale coś mi się kojarzy, że miały w szkle babelki powietrza ( po wczorajszym, nie mogę sobie ufac)

 

Kochana, co do latarni to Jest ich w bród.

Nie wiem tylko czy Twój budżet jest w stanie to ogarnąć.

Jeśli to pustka i leci przez 2 kondygnacje to potrzebujesz latarni morskiej a nie latarenki, a to niestety kosztuje OKRUTNIE !!!

Nawet na Houzz, widziałam cuda wianki, ale ceny...buhahahahahaha

Najpiekniejsze latarnie są w stanach.

Widziałam tez cuda w UK, ale sa to zwykle zabytki.

Zapytaj wujka google o : cooper lantern, old victorian oryginal lantern.....wyjdzie Ci tego.

Wejdź równiez na Joss and Main, abey UK, Overstock.

 

Powiem Ci, że w taka pustkę dałabym właśnie kulki.

Są delikatne, znikaja w przestrzeni przez swoja transparentność, mozna je powiesić w rozmaity sposób.

Jeśli koniecznie chcesz latarenkę, to możesz ja wcisnąć w wiele pomieszczeń.

Może wiatrołap, holl, kuchnia ( fajne połączenie nowoczesnej zabudowy z jakims akcentem klasycznym, tylko warunek, latarnia musi być bardziej "nowoczesna" ), w łazience, może na tarasie....

Masz naprawdę wiele możliwości.

Myśl nad bazą i ogólnym stylem.

Wydaje mi się, że zupełnie co innego pokazałaś na inspiracjach ,a do zupełnie innego efektu dążysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...