Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szkiełko w Tropikach - dziewczyna na placu budowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chloe o co Ci chodziło z tą jasną podłogą w łazience, planuję takie dwie podłogi w tym kremowe fugi!

A schody!! Hm, my Ci doradzamy. A prawda jest taka, że same i tak robimy co nam się podoba, a nie co nam doradzają. Więc decyzja jest Twoja.

Szkoda, że Ci nie namieszałam, a tak się staram. :p:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam schody bez postopni, czyli podobnie jak będzie u Ciebie. Sypie się pod spod i naokoło, bo ruch powietrza rozpyla. Piszę tylko ku Twojej świadomości. Lubię schody ażurowe, bo są lżejsze.

 

O Ty Pesteczko, przestrzegasz koleżankę, ale sama w domku zrobiłaś tak, jak sobie wymarzyłaś. Przeklinasz sprzątanie, ale jak posprzątane to oko cieszy! No nie?

Oj Ty Niedobra!!!!

No to Chloe na pewno Pestka jest za schodami które Ci się podobają, zresztą ja też lubię jak jest ładnie a nie praktycznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wiggle::wiggle::wiggle::wiggle::wiggle::wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz Lasku czy Kaiserze?

O Kaiserze

Hej Chloe!

To nie jest forumowe wnętrze. Jest to jedna z realizacji projektu Katarzyny Kraszewskiej.

 

Ps. Podglądam cały czas ;)

O, dzięki Rere - tak czułąm, że ktoś mi powie, skąd to mam:)

 

Chloe o co Ci chodziło z tą jasną podłogą w łazience, planuję takie dwie podłogi w tym kremowe fugi!

A schody!! Hm, my Ci doradzamy. A prawda jest taka, że same i tak robimy co nam się podoba, a nie co nam doradzają. Więc decyzja jest Twoja.

Szkoda, że Ci nie namieszałam, a tak się staram. :p:P

 

Ja mam teraz kremową podłogę z prawie białymi fugami i niestety bardzo widać brud - szczególnie włosy, mimo że mam dość jasne. Za to nie widać kropek od wody:cool: Za to fugi to koszmar - szoruję specjalnymi środkami ale nie są takie, jak na początku

 

Grunt, wybierać z pełną świadomością. Inaczej potem przestaje się lubić
Jestem świadoma:)

Czekam na wycenę od Kaisera

 

---

Na budowie szal ciał;)

Tylu ludzi naraz jeszcze nie widziałam

Mam trochę problem, bo muszę na już mieć kanalizację deszczową (ostatnia rzecz do kopania w ziemi przed utwardzeniem drogi dojazdowej). Droga dojazdowa będzie zrobiona na początku przyszłego tygodnia - robimy od razu porządnie, z korytowaniem i utwardzeniem róznymi frakcjami kruszonego betonu, żeby później można było tylko sypnąć piachem i kłaść kostkę. Firma rzetelna, podobają mi się:). Kontynuując - prace u nas wyglądają trochę na opak, bo mamy już wszelkie przyłącza podprowadzone do domu ale wszystko spowodowane jest właśnie koniecznością zrobienia drogi. W przyszły wtorek-środę ma wjechać dachówka, a jesteśmy odcięci od świata, bo wszędzie wokół bagno - bez drogi będziemy mieli przestój. Bez deszczówki, gazu, kanalizy, prądu i wody nie moglibyśmy zrobić drogi, także wszystko ma być do soboty. Trzymajcie kciuki!

Edytowane przez _Chloe_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale swoje schody lubisz????

 

Muszę lubić. Sama wymyśliłam. Namówiłam tartak żeby mi zrobili stopnie i belki, wyszukali dobre drzewo, wysuszyli. Jakbym teraz nie lubiła, to fatalnie by było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...