Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szkiełko w Tropikach - dziewczyna na placu budowy


Recommended Posts

No z kupa musisz polatać.

Ja za badania mojego syna zapłaciłam ponad 500 zł, ale nie powiem Ci czy to sama Candidoza tyle wyniesła czy poszukiwania co za swołocz trzepie nam jelito.

Robale wykluczyli.

Skoro on z tych snurkowatych to radziłabym Ci to sprawdzić.

Trzeba iść do lekarza lub do prywatnego laboratorium i poprosic o wytyczne ( ile, kiedy i jak pobrać) na badania w kierunku Candidozy.

 

Muszę się tym zainteresować.Najpierw opanujemy choróbsko, a później szukamy. Dzięki:hug:

 

Pisz do Natalii Stanko. Ona ma w łazience nadruk na białych kaflach. Wyszło bosko

 

Już szukam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pisz jak kupa.

Zrobiła sensację w laboratorium czy Panie machneły ręką, że taka zwyczajna ...;)

 

Najpierw tam zadzwoń i dopytaj jak się przygotowac do badań.

Może cos trzeba odstawic albo zacząć cos brać przed badaniami.

Nie pamietam juz jak to było, bo mój syn miał wtedy 1,5 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę że takie maluszki muszą chorować :( biedaczki malusie :(

moje dwie glizdy ściskają mocno chorego kawalera :hug: bo kawaler? czy już wstępnie zajęty :-P

 

dajesz Anecia w temacie, bo ja zaczęłam myśleć o takim zdjatku w kibelku... przyznam się że po taniości chciałam strzelić fototapetę winylową (jeśli takie robią?) albo po prostu tapetę z roli i już :-P

 

tu u Ciebie prysznic to wiadomo że musi być inaczej - ja bym stawiała nadruk na szkło :) jeśli bardzo nie zabije ceną!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz jak kupa.

Zrobiła sensację w laboratorium czy Panie machneły ręką, że taka zwyczajna ...;)

 

Najpierw tam zadzwoń i dopytaj jak się przygotowac do badań.

Może cos trzeba odstawic albo zacząć cos brać przed badaniami.

Nie pamietam juz jak to było, bo mój syn miał wtedy 1,5 roku.

 

Kupa jak kupa - cud miód;)

Umówię sięnajpierw do lekarza, wycisnę z niego wiadomości i zacznę działać:yes:

 

kurczę że takie maluszki muszą chorować :( biedaczki malusie :(

moje dwie glizdy ściskają mocno chorego kawalera :hug: bo kawaler? czy już wstępnie zajęty :-P

 

dajesz Anecia w temacie, bo ja zaczęłam myśleć o takim zdjatku w kibelku... przyznam się że po taniości chciałam strzelić fototapetę winylową (jeśli takie robią?) albo po prostu tapetę z roli i już :-P

 

tu u Ciebie prysznic to wiadomo że musi być inaczej - ja bym stawiała nadruk na szkło :) jeśli bardzo nie zabije ceną!

 

Karolina - w kibelku specjalna tapeta wytrzyma - gorzej w kabinie;)

Kawaler dziękuje, obecnie jest jeszcze singlem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki pesteczko za komplementa :cool:

 

Aneto, zobacz w moim wątku nadruk na kaflach ( nie będę wklejać tu swojej łazienki;)), robią w Lublinie, tu:

http://www.domdruku.lublin.pl/pl/wybrane-realizacje

 

ostatnie zdjęcfie z realizacji jest właśnie moją łazienką, w dzienniku więcej zdjęć, link w stópce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki pesteczko za komplementa :cool:

 

Aneto, zobacz w moim wątku nadruk na kaflach ( nie będę wklejać tu swojej łazienki;)), robią w Lublinie, tu:

http://www.domdruku.lublin.pl/pl/wybrane-realizacje

 

ostatnie zdjęcfie z realizacji jest właśnie moją łazienką, w dzienniku więcej zdjęć, link w stópce

 

Bardzo dziękuję Natalio!

 

Czyli mamy 490zł/m2 zwykłych kafli lub 890zł/m2 mozaiki.. Hmm.. 3,7 m2 x 490=1813 plus materiał, czyli kafle. Załóżmy, że chciałabym jak największe - wyjdzie pewnie ponad 200 zł/m. Mam efekt za 2800. Jest oszczędność. Gdybym jednak wybrała mozaikę, cena jest taka, jak panelu szklanego. Muszę się z tym przespać.

Ale pięknie to wygląda - nie mogę przestać myśleć o mojej łazience - widzę tam grafikę tak, czy siak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebrnełam przez zaległości :cool: Ściskam dziedzica i życzę szybkiego powrotu do zdrowia:hug:

 

A jak to się dziś kafelkuje łazienki? Pod sam sufit? Do górnej lini drzwi czy np na pół ściany tylko?

Mi też się podoba "fototapeta" w łazience ale ni jak wiem jak ją upchnąć, jeśli masz prezentacyjną ściankę to bym zdecydowanie robiła:yes:

Ania - ja mam tylko tę ścianę - łazienka jest mikro (a i tak już powiększona kosztem biednej spiżarni) i chciałabym nagiąć rzeczywistość - żeby wydawała się"głębsza", a przynajmniej ciekawsza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Chloe, :welcome:

 

A może zamówisz sobie u szklarza nadruk na szkle?

Tylko trzeba zadzwonić i dopytać do jakich wielkości realizują takie szkła, jak są mocowane? Na klej, na silikon? Zobacz tutaj jest własnie coś takiego

 

http://www.powstanie-warszawskie-1944.pl/wp-content/uploads/2013/11/druk-na-szkle-lapulga.jpg

 

A tutaj jeszcze link, że jest to mozliwe:yes:

http://www.druknaszkle.pl/szklo_w_lazience.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym linku co magda podała zobacz chloe - jest tak jak byś chciała... taka głębia i układ jak Twój :)

http://www.druknaszkle.pl/userfiles/gallery/lazienka_kolumny_f_17237871-800x600,fit.jpg

 

 

takie szkło to moje marzenie... by je mieć musiałabym chyba stanąć pod latarnią by na to zarobić... i trafić na amatorów kształtów mocno rubensowskich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chloe, będę :evil:... Powiem Ci, że różnica w cenie mozaiki i płytek spora, w zasadzie blisko 2x, ale... jakby mnie było stać to bym brała mozaikę :yes: Rękami i nogami :yes: :yes: :yes:

Asia, na ten wzór, który mi się podoba pasowałaby właśnie mozaika. Pytanie tylko, czy nie lepiej panel szklany, bo różnicy w cenie nie ma.

 

Witaj Chloe, :welcome:

 

A może zamówisz sobie u szklarza nadruk na szkle?

Tylko trzeba zadzwonić i dopytać do jakich wielkości realizują takie szkła, jak są mocowane? Na klej, na silikon? Zobacz tutaj jest własnie coś takiego

 

http://www.powstanie-warszawskie-1944.pl/wp-content/uploads/2013/11/druk-na-szkle-lapulga.jpg

 

A tutaj jeszcze link, że jest to mozliwe:yes:

http://www.druknaszkle.pl/szklo_w_lazience.php

 

Dzięki Magda:) Byłam już w jednej firmie i dowiadywałam się o koszt - nadruk na zwykłym szkle to ok 2500 z montażem, a na hartowanym 3500 (orzy wielkości 3,7m2)

 

Magda - zdjęcie się nie wyświetla :(

 

Z tym szkłem to chyba nie wyjdzie taniej :o

 

No właśnie bardzo podobnie, dlatego stawiałabym na szkło - krócej się montuje, nie trzeba dobierać fug.

 

w tym linku co magda podała zobacz chloe - jest tak jak byś chciała... taka głębia i układ jak Twój :)

http://www.druknaszkle.pl/userfiles/gallery/lazienka_kolumny_f_17237871-800x600,fit.jpg

 

 

takie szkło to moje marzenie... by je mieć musiałabym chyba stanąć pod latarnią by na to zarobić... i trafić na amatorów kształtów mocno rubensowskich ;)

Szalona:lol2: Zdjęcie rewelacja, właśnie o to mi chodzi!

 

Ile takie szkło drukowane kosztuje?:jawdrop:

 

Zależy od metrażu ale nie wyjdzie drożej niż mozaika. 500-800 zł/m plus montaż (ok 1/3 ceny szkła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się, mimo iż nikt mnie nie pytał ;) :lol2:

 

Pomysł fajny ( jak kto lubi takie ), ale Ja z tych szybko nudzących się i nie zdecydowałabym się na taki NIE MAŁY wydatek bo:

- szybko by mi sie opatrzył

- koszt duży to i rujnowac po roku szkoda

 

Z tego własnie względu, pokusiłabym się raczej o nadruk na szkle.

Gdyby sie znudziło łatwiej wymienic, zdemontować niż ryć mozaikę za srylion dolarów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...