Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szkiełko w Tropikach - dziewczyna na placu budowy


Recommended Posts

Sorry Mari, ja dziś 2 roboty na raz ciągnę i oczywiście wsio na wczoraj. Telefon ma wyłączony dźwięk, bo inaczej dzwoniłby bez przerwy. W ten sposób piszą maile zamiast dzwonić co 5 minut. Ja mam te samą informację, a nikt mi nie p...rzy w ucho. Inaczej bym nic nie zrobiła.

A jeszcze usiłuję z przeziębienia wyjść żeby sie ogarnąć przed świętami.

Na fm zaglądam, bo jak nie to potem wyjść na prostą nie mogę. Za dużo piszecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chloe zdecydowalas sie juz na konkretne plytki do lazienek? Jakie masz typy?

Niestety nie mam czasu Aniu:(

Kurde, nie mam czasu, żeby żyć - nie wiem, co się dzieje. Praca mnie dobija, dziecko chore, nie śpię do nocach, nie nadążam z odbieraniem telefonów. Krawcowa grzmi, ze nie podałam wymiarów na sukienkę. No doopa na całej linii.. dlatego mało mnie tu. Wpadam tylko, żeby sobie humor poprawić Waszymi tekstami;)

 

Jedyne, co udało mi się ustalić, to to że kwarcyt bardzo się rysuje. Widziałam próbki na własne oczy i byłam zaszokowana. Jeśli coś ma stanowić blat, to nie powinno być z kwarcytu (chyba że jest jakaś odmiana, której w sklepie kamieniarskim nie mieli). Wycena na moją łazienkę (przy zmianie na czarny granit) to ponad 2500 zł z montażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hug:, ale jak nie będziecie pisać, to ja w doła :( wpadnę. Tak to sobie przynajmniej czytam i odkładam odpisywanie-dopisywnie na ciut później.

 

Chloe, o co chodzi z tym kwarcytem.? Ja myślałam, że to na ścianę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ściana nad wanną też kwarcyt?

 

Na szczęście nie - zwykła płytki - odcień też jest delikatnie inny - ten kwarcyt jest ciemniejszy.

 

--

Dziewczynki, Wy tu sobie śmiało plotkujcie, ja się trochę wycofałam, b o walczymy z zapaleniem oskrzeli ale mam nadzieję wszystko nadrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chloe jak Twoje dziecie? Poprawiło się trochę?

Odpukać chyba lepiej jest. Za to mąż zaniemógł, kuźwa:bash:

 

Ubraliśmy choinkę - takiego WIEŚNIAKA (bez urazy;)) jeszcze nie mieliśmy - czego tam nie ma! Paskurny mix tego, co lubi dziecko - złota kaczka, żaba w piórach, samochody i hit -ogórek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie omieszkam poprosić o fotkę:D

To chyba z rana, bo lampa mi padła i nic nie będzie widać;)

 

---

Aaa.. u nas dachówka już na dachu. Niestety moi górale jutro jadą do domu i gąsiory zrobią się dopiero w styczniu. Dzisiaj impregnowali więźbę na przycięciach i kładli dachówkę nad garażem.

Edytowane przez _Chloe_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chloe duzo zdrowka dla Was i sil special 4U :) wazne, ze dziecko zdrowieje !!!

 

to nic, ze na choince jest wszystko :) wazne,ze jest i cieszy :) zrelaksuj sie nieco, bo sie wykonczysz .....

super, ze dachowka juz jest :) gratuluje i czekam na zdjecia :)

 

 

ja tez zaganiania, pewnie innymi sprawami, ale trzeba znalezc chwile dla siebie

robilam jeszcze porzadki przy domu, przenioslam palete, na to rozne cegly, wytargalam jakies 5 m prety, na drugi koniec dzialki i niemla sie nie poobrywalam ...... Wiec powiedzialam dosc ...... Bez przesady ...... Ilez mozna .....

 

no i teraz zajme sie tylko tym co trzeba w domu zrobic,glownie jedzeniem :)

 

pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Słonko, no właśnie - trzeba odpocząć.. tylko ze ja nie umiem:sick:

 

Bigos już mam, kapusta z grzybami jest, farsz do pasztecików zamrożony, dzisiaj zrobiłam pierwszą porcję kruchych ciasteczek. Mam jeszcze w planach tort chałwowy (tylko przepis mi się zawieruszył). Mam też kaczkę ale chyba nie znajdę czasu, żeby coś z nią zrobić, najwyżej dłużej się pomrozi;)

 

Ania, pamiętliwa wełno - proszę bardzo - ogór:

http://img34.imageshack.us/img34/2072/mr3r.JPG

 

Żabisława:

 

http://img19.imageshack.us/img19/174/pnx9.jpg

 

Dziecko uczy innego spojrzenia na świat:p

Edytowane przez _Chloe_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...