Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szkiełko w Tropikach - dziewczyna na placu budowy


Recommended Posts

Sprzedasz pomysła??

 

U Gosi w narożniku powstała pólka, a w wersji symetrico po bokach kominka jest kamień, czy coś tam ale bez wnęki

 

A ile sypniesz ?

Pomyślimy ;)

Jesli to półka, bo szczerze mówiąc jakos tam cimno i myślałam, że to prześwituje panoramiczny wkład, to ABSOLUTNIE !!! nie.

Kolejna kurzawka...

Designerska półka do niczego.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ile sypniesz ?

Pomyślimy ;)

Jesli to półka, bo szczerze mówiąc jakos tam cimno i myślałam, że to prześwituje panoramiczny wkład, to ABSOLUTNIE !!! nie.

Kolejna kurzawka...

Designerska półka do niczego.....

Mogę Ci zapłacić w usłudze remontowej, jak się u Ciebie zacznie:rolleyes: Przyjadę z własną szpachelką i jedziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciła nasz ekipa od SSO - będą kończyć dach. Oby zdążyli do 13 stycznia, bo będzie padał śnieg.

Pan Józek zabrał już moje świetliki, czyli niedługo stanie się jasność w garderobie i pralni:D

 

M. przetrząsa rynek pod kątem ochrony, trzeba też zdecydować, jakie będzie alarm (i kto go założy -elektryk, czy firma ochroniarska). Jakie macie doświadczenia w tym temacie?

Aaa.. elektryk zapowiedział się na 5-10 lutego, o ile zima nas nie przegoni i da się zamontować okna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o wizki salonu to ja mam kilka pytan:

- skad jeden obraz kolorowy a drugiczarno bialy? to jakos ma cos wspolnego? jeden usun a bedzie bardziej przejrzyscie :)

- jesli chodzi o schody - to czy beda azurowe? jesli tak to zastanpw sie jaki kurz bedziesz miala na kanapie, bo to bardzo blisko

- no i trzecie pytanie czy ta biblioteczka musi byc w salonie? troche mi tu jakos nie pasuje, mam na dzieje ze sie nie gniewasz :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o wizki salonu to ja mam kilka pytan:

- skad jeden obraz kolorowy a drugiczarno bialy? to jakos ma cos wspolnego? jeden usun a bedzie bardziej przejrzyscie :)

- jesli chodzi o schody - to czy beda azurowe? jesli tak to zastanpw sie jaki kurz bedziesz miala na kanapie, bo to bardzo blisko

- no i trzecie pytanie czy ta biblioteczka musi byc w salonie? troche mi tu jakos nie pasuje, mam na dzieje ze sie nie gniewasz :rolleyes:

 

Obraz to tylko "zapchaj dziura" - na pewno będzie na ścianie z kominkiem. Ta ściana pomalowana na ciemno, to nic, czym trzeba się sugerować - myślę jedynie o optycznym skróceniu pomieszczenia, więc kombinuję. A radosna twórczość na obrazie to już nie moja wina - tylko taki mam:lol2:

 

Co do biblioteki, to obawiam się, że jednak będzie - małżeństwo składa się z kompromisów, że tak powiem;) Może uda mi się trochę ten zbiór ograniczyć albo przysłonić - zobaczymy:)

 

I ja się tu nie obrażam na nikogo, kto chce pomóc. Mam problem z tą ścianą w salonie, więc konstruktywna krytyka mile widziana:yes:

 

Myślę też o zamianie składziku na drewno i biblioteki miejscami.

 

Schody będą się kurzyć, to już wiem, natomiast biorę to na klatę - najwyżej będziemy odkurzać kanapę. U mnie kurz nie jest mile widziany - sprzątam często, bo jestem alergikiem - chmura kurzu ani koty się nie uchowają.

 

Rozglądam się za ciekawym rozwiązaniem dla naszych książek ale póki co wszystko jest takie samo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowa niedyspozycja - sorki.

 

Z nowości budowlanych - mamy okna połaciowe:wiggle: Nie widziałam ich jednak z bliska, bo dojeżdżając na budowę usnęło mi dziecko i musiałam szybko wracać, żeby zdążyć przełożyć je do łóżeczka, zanim przestanie spać snem sprawiedliwego i się rozbudzi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad stawia płot- znaczy firma stawia. Znaczy w zasadzie stawiamy ten płot, bo się dokładamy. Jakieś betonowe bloczki plus panele z siatką - mam nadzieję, że szybko wyrosną mi od tej strony krzaki, bo piękne to to nie jest:no:

 

Jedno wiem na pewno - więcej czegoś takiego nie chcę- na szczęście to nie jest duży kawałek.

 

Zdjęcia okien połaciowych - cudnie to wygląda - jestem zakochana! Fotki niestety do niczego - coś mi się aparat buntował - musicie wierzyć na słowo, że jest super:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...