Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szkiełko w Tropikach - dziewczyna na placu budowy


Recommended Posts

Chloe, a to okno chcesz mieć otwierane, tzn. często otwierane?

Chciałaś je zasłaniać żaluzją albo czymś?

Napisz coś, bo może mam rozwiązanie, żeby wilk był syty i owca cała. :)

 

Cieszę się, że trafiłam. Projekt fajny, a cały czas czegoś mi brakowało :yes:

 

Ostatnio chodzą za mną ciemne sufity. Nie wszędzie, ale świetnie robią w pomieszczeniach.

 

Pesteczko, otwierać okna nie będę w zasadzie wcale (tylko do mycia), chciałam tylko pokorzystać ze światła, którego dostarcza - szału nie ma, bo okno ma

120x60 cm i zaczyna się na wysokości 180 ale zawsze trochę światła dziennego da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja byl rolete z odcinkiem brakujacego mostu zrobila :D

ze jak sie ja opusci na dol to bedzie widac polaczenie ze sciana :cool:

Jest to najlepsza opcja wizualna ale będę wtedy miała ślepą łazienkę.. Szukam ratunku w innej grafice, która nie wejdzie w okno;)

 

Czekam na to, co Pesteczka wymyśli:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są materiały na rolety, które po zadrukowaniu są przejrzyste. Pamiętasz reklamy na tramwajach i autobusach, na szybach były takie siateczki? Od środka było wsio widać na zewnątrz, a na zewnątrz były obrazki i wcale nie było widać tych dziureczek.

Można na żaluzję metalową, czy drewnianą,wszystko jedno, nakleić fragment tapety. Potem porozcinać. Gdy opuścisz i pochylisz w pozycję zasłoń, będzie obraz kompletny.

Roletę materiałową też można zadrukować.

 

Zawsze też można poszukać widoku z wolnym miejscem tam gdzie okienko. Wtedy tylko dobrać kolorem, lub pomalować, żaluzję.

Chodzi o to, żeby ładne było w black & white.

 

Ania i Asia, to nie takie proste.

Wklejenie tapety do okna, a wyżej już nie zabije efekt

Znalezienie odpowiedniego zdjęcia z oknem we właściwym miejscu i wielkości graniczy z cudem. Ja mogę taki montaż zrobić, ale nie jest to łatwe.

 

Np. Most Rialto w Wenecji – jest woda, jest piękna architektura i można pokombinować z oknem. Trochę to teatralnie może wyjdzie, ale kto wie? Trzeba by spróbować.

Można też coś z Nowego Orleanu albo z Hawany. Tylko, te miasta są ciekawsze w kolorze.

 

Jest dużo zdjęć London Bridge, albo Golden Gate nocą we mgle. Sporo też jest różnych z Brooklyn Bridge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są materiały na rolety, które po zadrukowaniu są przejrzyste. Pamiętasz reklamy na tramwajach i autobusach, na szybach były takie siateczki? Od środka było wsio widać na zewnątrz, a na zewnątrz były obrazki i wcale nie było widać tych dziureczek.

Można na żaluzję metalową, czy drewnianą,wszystko jedno, nakleić fragment tapety. Potem porozcinać. Gdy opuścisz i pochylisz w pozycję zasłoń, będzie obraz kompletny.

Roletę materiałową też można zadrukować.

 

Zawsze też można poszukać widoku z wolnym miejscem tam gdzie okienko. Wtedy tylko dobrać kolorem, lub pomalować, żaluzję.

Chodzi o to, żeby ładne było w black & white.

 

Ania i Asia, to nie takie proste.

Wklejenie tapety do okna, a wyżej już nie zabije efekt

Znalezienie odpowiedniego zdjęcia z oknem we właściwym miejscu i wielkości graniczy z cudem. Ja mogę taki montaż zrobić, ale nie jest to łatwe.

 

.

 

 

i o to dokladnie mi chodzilo :D

nic dodac nic ujac :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pesteczko a czemu grupona omijac ?Tak sobie myslalam ze jak pojade na wakacje do bialego to taki wstepny planik bym rozrysowala z pania od ogrodka ,u mnie to tylko 800 m2 z domem takze potrzebuje sensownego rozlozenia ,a na profesjonalny za wielka kase moj M sie nie zgodzi,no chyba ze uklonie sie do elfir

 

OMIJAJ SZEROKIM ŁUKIEM

My wzielismy projekt ogrodu z gruponu i jak zobavzylam projekt to spaflam z krzesla. Po chwili wstalam niezle wkur.....na

To byla taka zenada ze nawet sie nie spodzielwalam. Zaczynali chyba i nawet programu do projekowania nie mieli tylko darmowy sciagniety z ntu. Taka im afere zrobilam ze mi kase oddali.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej patrzę na te mosty, tym bardziej podobają mi się takie mocno graficzne (nie wiem, jak to ująć) zdjęcia - jak ten:

 

 

[ATTACH=CONFIG]244438[/ATTACH]

 

A ten cały czas jest pierwszy:

 

[ATTACH=CONFIG]244395[/ATTACH]

 

Jakby się dało wkomponować go w okno, to już całkiem rewelacja.

 

Pesteczko, zrób sobie urlop od pomagania, na spacerek idź, odpocznij trochę:hug:

Edytowane przez _Chloe_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia oba świetne, te obrazki. Maski karnawałowe kapitalne. Perspektywa na jeziorze też super.

Problem w tym oknie co to go sobie Chloe fundnęła na ścianie i teraz trzeba zakombinować z obrazkiem, żeby nie wycinało dziury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...