Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oswajanie domku czyli poprawianie wszystkiego


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lu, moja propozycja:

 

Biblioteczka na ścianie po lewej czyli na wprost okna.

Stół postawiony prostopadle do okna.

Zielona sofka plecami do kaloryfera.

Na ścianie gdzie Barbi proponowała biblioteczkę, niska biała i bardzo prosta w formie komoda, ktora pełniłaby funkcję pomocnika a i schować się coś da.

Szara kanapa na ścianie po prawej. Przy niej lampa podłogowa - kącik do czytania. Mnóstwo poduch i coś na ścianie.

Dywan bym dała jutowy, bez wzorów. Jedynie obramowanie czyli obszyty jakąć wyrazistszą taśmą. Zasłonki surowe i niechlujnie rozłozone na podłodze.

Lampa plafon może być, choć proponowałabym coś maleńkiego nad stołem. Jakies delikatne dwa zwisy.

Obok zielonej sofki, jakas czaderska lampa na komódce a obok szarej lampa podłogowa.

 

Do zlikwidowania halogeny jak kolejka górska, lampa obecna i okna.

Zaczęłabym od zmiany okien.

Zrobi sie zupełnie inaczej i to może w jakis sposób warunkować ustawienie.

 

Wszystko fajnie, dobre pomysły, ale miałabym zastrzeżenie do sofy tyłem do okna. Tym bardziej, że proponujesz ich powiększenie czy w ogóle zamianę na tarasowe. Odwracać się tyłkiem do takiego widoku? Już pominę kwestię zasłaniania kaloryfera, bo to jakoś można rozwiązać. Biblioteczka na ścianie z drzwiami wizualnie też jest chyba najsensowniejszym posunięciem, ale czy nie będzie za mała? Lu pisała o zapotrzebowaniu na jakieś 3,2m, a tam jest pewnie nie więcej niż 2. No chyba że to nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii książek się nie wypowiadam, bo nie umiem sobie wyobrazić ile tego jest, poza tym to drażliwy temat. :p

Ustawiam tylko meble, tak, zeby optycznie było dobrze.

 

Zupa i ksiązki ?

Wybieram zupę ;)

A tak na serio to stawiając stół obok biblioteczki, masz ką do pracy. Siadasz sobie z kawką, laptop na stół, swiatełko z góry, łatwo po cos sięgnąć bez wstawania.

Skoro ktos sie boi chlapania, to proponuje podawać zupę w torebkach ze słomką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim obecnym mieszkaniu, mam dwie kanapy.

Jedna stoi tyłem do kaloryfera, druga bokiem do niej.

Polecam.

W lato, gdy nie grzeją, dosuwam ja maksymalnie do grzejnika, zimą gdy potrzebna cyrkulacja, lekko odsuwam.

Nic się nie traci.

Nie wiadomo, jakie będa okna ....

Podejrzewam, że nie całkowite bo tam kaloryfer jest. No chyba, że i to zmieniacie ....:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mendelsona ???? :jawdrop::jawdrop::jawdrop:

A co Ty, chcesz sobie drugiego męża przysposobic ?

 

 

A broń Panie Boże! Co jak co, ale męża mam idealnego, szytego na miarę ;)

 

Od kiedy w Olsztynie otworzyli centrum kultury w Domu Mendelsohna - dawnym domu pogrzebowym (właściwie przedpogrzebowym), z którego dostaję średnio 10 różnych newsletterów w tygodniu, wdrukowało mi się w głowę Mendelsohn=pogrzeb :eek:

 

Oczywiście chyba wiadomo, jaki marsz miałam na myśli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A broń Panie Boże! Co jak co, ale męża mam idealnego, szytego na miarę ;)

 

Od kiedy w Olsztynie otworzyli centrum kultury w Domu Mendelsohna - dawnym domu pogrzebowym (właściwie przedpogrzebowym), z którego dostaję średnio 10 różnych newsletterów w tygodniu, wdrukowało mi się w głowę Mendelsohn=pogrzeb :eek:

 

Oczywiście chyba wiadomo, jaki marsz miałam na myśli ;)

 

Teraz, to już nic nie jest tym, czym było kiedyś.:rotfl:

 

Pierwszy raz słyszę, żeby ktoś dostawał newslettery z domu pogrzebowego.

Nasuwa sie jedno...

JA PIER...LĘ !!! :wtf:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trumny to pół biedy !

Juz wyobrażam sobie, reklamę popartą zdjęciami pt: Trup jak żywy - zobacz, jakie cuda potrafią zdziałac nasze stylistki. Techniki makijażu, szkolenie w zakresie, pokaz na żywo, próbki materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...