Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oswajanie domku czyli poprawianie wszystkiego


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzwoniłam w sprawie biblioteczki. Mam wrażenie, że to będzie najbardziej przyjazna wycena z dotychczasowych. Wysłałam szczegółowe zapytanie. Jeśli dobrze pójdzie, to mebel będzie niestety troszkę mniejszy (niższy i węższy, najpierw myślałam o regale szer. 240 i wys. 230, teraz byłoby to szer. 213 i wys. 200), ale byłoby 100% drewno...

Czekam i wracam do roboty, niestety...

Aha, lampy mi jeszcze nie wysłali :( W tym tygodniu mają wysłać. :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym obraz przesunęła trochę w górę. Tak, żeby cała kompozycja tworzyła prostokąt

 

Boję się, że będzie nienaturalnie wysoko, ale spróbuję.

 

Myślicie, że nie trzeba nic przestawiać? Może górną ramkę zamienić na białą (tę, która jest jako jedyna brązowa, drewniana)?

 

EDIT:

Aha, tam po lewej stronie jest jeszcze Piazza del Popolo w złotych rameczkach, to takie stare złoto. Zostawić czy dać białą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję się, że będzie nienaturalnie wysoko, ale spróbuję.

W sumie to racja.

No to przestawiaj.

Może jednak dzban na drugą stronę?

Fajne puzzle :D

 

Ja podobne właśnie w kuchni układam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja jestem :)

 

ulozylabym 3 rowne ramki, ktore masz w srodku jako pierwszy rzad od lewej, by tak rowno otworzyc galerie

biale ramki dalabym po prawej stronie (ulozone dowolnie, ale tak by zamknely prostokat z lewa strona

dzban w srodek i reszte juz musialabym poprzesuwac na zywo, bo tam juz mozna nieco zaklocic symetrie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slonko, Duś, mk11 - dzień dobry! :)

Na razie wklejam to, co rozłożyłam na podłodze, zawieszone na ścianie w wirtualnie :D (Zabrakło mi miejsca na Piazza del Popolo :( )

 

Teraz ułożę wg waszych sugestii.

 

galeria nowa1.jpg

 

Wg Slonko

 

galeria nowa2.jpg

 

Reszta później, muszę lecieć :o

Edytowane przez **lw**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...