Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oswajanie domku czyli poprawianie wszystkiego


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chciałam ułatwić i nie tworzyć swojej opcji tylko powiedzieć, która z 2 zaproponowanych, ale widzę, że nie ułatwię, bo w opozycji do Veni wybieram wersję Słonka. Chociaż jak czytałam wydawało mi się mniej fajne, to na zestawieniu wyglą da ewidentnie (jak dla mnie rzecz jasna) lepiej :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i Ja cholera namieszam.

Zupełnie nie pasuja mi tu, zdjęcia rodzinne.

Czy moga powędrować do pokoi dzieci lub do Waszej sypialni ?

 

Po ich odrzuceniu, robi się troszke mono tematycznie: dzbanek i google maps ;)

Dorzuć coś.

Może jakas literka tudzież cyferka, akcik w grafice, budowa konika morskiego ;)

Dzbanek bym dała, maksymalnie po lewej bo dominuje ( w zestawieniu z poduszkami), te w brązowych ramkach w poziomie nad dzbankiem.

Pytanie zasadnicze....czy galeria będzie się rozrastała ? Jesli tak to nie przejmowałabym się zbytnio tym co w tej chwili jest na krawędziach. Dopasujesz kolejnymi.

PS. Dzbanek bym łyknęła w całości.

BOSKI !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobitki, dokupiłam właśnie dwie ramki białe, w które wrzucę "Piazza del Popolo" i "Menton" (w tych dużych brązowych ramkach).

Może po tej zmianie część "zabałaganiona" zrobi się mniej zabałaganiona.

Tymczasem zachęcam do dalszego wypowiadania się :yes: i dziękuję za wszystkie uwagi.

 

Zdjęć rodzinnych nie przerzucę do dzieci, bo dzieci mają Bonda, kotki i inne księżniczki. Do sypialni też nie, bo sypialnia jest planowo maksymalnie ascetyczna (tzn. jak na moje możliwości)

 

EDIT:

Czekam wciąż na wycenę biblioteczki. Czekając dopuszczam jeszcze jedną możliwość, ale raczej w ostateczności, bo się już bardzo napaliłam na ten drewniany regał. Otusz: w AD, w outlecie, jest regał (195 x 210 x 45) - półki przez całą długość (bez pionowych ścianek wewnątrz regału) i 3 szuflady na samym dole. Ma jednak trochę zbyt falistą linię jak dlamie. Pstryknęłam jakąś koślawą fotkę, potem wrzucę.

Edytowane przez **lw**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam galerie w nowej odsłonie.

Najpierw galeria w mojej pierwotnej kompozycji, ale ze zmienionymi ramami z Menton i z Piazza del Popolo w nowych ramach. Żeby mi się zgrało, musiałabym dołożyć jedną małą rameczkę ze zdjęciem.

 

galeria nowa1.jpg

 

A tutaj galeria wg Słonko, ale bez Piazza del Popolo, za to z nowymi ramkami z Menton:

 

galeria nowa2.jpg

 

Chyba sugerowałyście jeszcze dzban po środku, idę poszukać, o co dokładnie chodziło.

Edytowane przez **lw**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam galerie w nowej odsłonie.

Najpierw galeria w mojej pierwotnej kompozycji, ale ze zmienionymi ramami z Menton i z Piazza del Popolo w nowych ramach. Żeby mi się zgrało, musiałabym dołożyć jedną małą rameczkę ze zdjęciem.

 

[ATTACH=CONFIG]213082[/ATTACH]

 

Ta wersja mi się podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dodaniu wszystkich obrazków galeria wg Słonko wyglądałaby tak:

 

[ATTACH=CONFIG]213187[/ATTACH]

w poscie 501 wkleilam rysunek, gdzie dzban jest po prawej stronie, bo jak zaczelam komponowac, to lepiej mi tam pasowal

wiec moja propozycja jest inna od tej powyzszej ;)

 

ale wiesz, najlepiej sie kompletuje na zywo przekladajac ramki na podlodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dodaniu wszystkich obrazków galeria wg Słonko wyglądałaby tak:

 

[ATTACH=CONFIG]213187[/ATTACH]

 

To nie może być :no: bo się na dole robi za długa linijka tych małych ramek. Tą połówkę z obrazem zostaw jak jest, a spróbuj zrobić lustrzane odbicie całej prawej połowy. O ile zrozumiałe jest co piszę... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale wiesz, najlepiej sie kompletuje na zywo przekladajac ramki na podlodze :)

 

:no: lepiej w paint'cie. Na żywo to można poprawki jedynie wprowadzić. Bo to w ogóle jest nieprosta sprawa z taką galeryjką. U nas na wieszaniu zeszło pół dnia kilku osobom :bash:. A bez patentu Narendil to i tak by się nie obeszło :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poscie 501 wkleilam rysunek, gdzie dzban jest po prawej stronie, bo jak zaczelam komponowac, to lepiej mi tam pasowal

wiec moja propozycja jest inna od tej powyzszej ;)

 

ale wiesz, najlepiej sie kompletuje na zywo przekladajac ramki na podlodze :)

 

Rzeczywiście, odnosiłam się do Twojej wcześniejszej propozycji, a ta kolejna byłaby taka (?):

 

galeria Słonko komp 2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą połówkę z obrazem zostaw jak jest, a spróbuj zrobić lustrzane odbicie całej prawej połowy. O ile zrozumiałe jest co piszę... ;)

 

No właśnie nie bardzo :D Obraz mam zostawić po prawej stronie i trzy rzymskie zdjęcia po środku i potem inaczej ułożyć białe akwarele, żeby tworzyły coś w rodzaju lustrzanego odbicia... ale czego? części z obrazem czy same w sobie mają być lustrzanym odbiciem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie bardzo :D Obraz mam zostawić po prawej stronie i trzy rzymskie zdjęcia po środku i potem inaczej ułożyć białe akwarele, żeby tworzyły coś w rodzaju lustrzanego odbicia... ale czego? części z obrazem czy same w sobie mają być lustrzanym odbiciem?

 

Asi chyba o to chodzi.

 

l1.jpg

 

Zgadłam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to:

 

http://imageshack.us/a/img842/3659/rg3p.jpg

 

W trakcie wymyśliłam jeszcze lepiej to:

 

http://imageshack.us/a/img843/4449/uyas.jpg

 

Tutaj mankamentem jest to, czy małe zdjęcia na górze będą dobrze widoczne dla oglądających? I sorrki za wywrócenie dzieciaka do góry nogami ;) :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...