Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oswajanie domku czyli poprawianie wszystkiego


Recommended Posts

Dzisiaj udało mi się namalować jasne zyg zaki na pierwszej połowie (ściana z oknem i za łóżeczkiem). Muszę dokupić zieloną farbę (kolor ściany) i poprawić ciemne zyg zaki. Wstępny efekt jest dobry. :yes: Co prawda moja starsza córka stwierdziła, że esiki-floresiki były ładniejsze. Niestety, malowanie tego nie jest łatwe i przyjemne, pasy i ornamenty z szablonu szły dużo łatwiej. Myślę jednak, że pokoik zyska bardzo dużo na charakterze... na charakterku ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień dobry Diana_Teresa :welcome: (okolice Wa-wy??? które? które? która strona?)

Ja lubię DIY, ale ostatnio mam wrażenie, że mam coraz mniej cierpliwości :-/

 

Venusko, zdjęcia za niedługo, ale najpierw muszę dokupić zieloną farbę i trochę ponaprawiać moje krzywusy.

 

Tymczasem w pokoju na dole jest już nowa podłoga, ściany zagruntowane, przygotowane do malowania :)

 

Ojejuńciu, Diana, widziałam Twoje Tildy! :jawdrop: Cudne, cudne!

Edytowane przez **lw**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co zbieram energię, kase i męża urabiam

 

:rotfl::rotfl::rotfl:

Bardzo istotne czynniki.

Najwięcej DIY mam w postaci haftu krzyżykowego. Powoli będę pokazywać.

Akurat mam pod ręką coś świątecznego, przepraszam za okrutną antycypację klimatów. ;)

 

12632_1189215403325_148520_n.jpg

To kalendarze adwentowe. Trzeba by zabrać się za trzeci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu uprzedzam, że najgorsza jest robota świstaka, czyli zawijanie w te papierki :D

Cukiereczek, papiereczek, tasiemeczka, numereczek - i zawiązać.

I tak (w moim przypadku) 48 razy, a teraz już 72. Trzeba będzie sobie rozłożyć robotę na dwa dni, bo do tej pory robiłam zawsze w nocy z 30 listopada na 1 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałam, tylko oczywiście nie mam się kiedy za to zabrać. Nawet pomyślałam o planie minimum, tj. wyhaftowanie numerków na kalendarzach. No i tak to jest, lenistwo nie popłaca, eh...

Za to co roku kalendarze wyglądają troszeczkę inaczej. W zeszłym roku były takie:

14285_4251220031527_1908167349_n.jpg

 

a 2 lata temu takie:

 

388402_2380529585435_1147242625_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Luiza vel. **lw** Chętnie dołączę do grona kibicujących :wave: fajnie być tu od początku (o ile oczywiście podejmujesz się mnie gościć :p), a nie jak u Venuski - 1269 stron, 25378 postów i bądź tu ze wszystkim ba bieżąco :bash: ;)

 

Nie wiem dlaczego narzekasz na ten swój dom (że zwykły, że nie ten styl, że przerabiać trzeba...) Ja myślę, że to super wszystko sie składa, bo wyjdzie Ci z tego dom z duszą! Już go masz z resztą, bo i meble z historią i nowe aranżacje i Twoje DIY! Bajka :yes: Działaj Dziewczyno! :stirthepot: Dobrze Ci idzie :lol2:

 

pozdrawiam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwabiona zapachem świeżego mięsa, i Ja się przyszłam przywitać :bye:

Witam koleżankę, matkę, ziomalkę i hafciarkę.

Propozycje Barbi ( mimo, że dość bezpośrednie :bash:) wydają się bardzo rozsądne i trafione.

Sypialnia dużo zyska.

Łóżko dziecięcia jest zajebiaszcze !

Kołyska mnie zatkała.

 

Piszesz, że Ty na wsi Rejmontowskiej mieszkasz bo tylko powietrze, smród obornika i komary....

Gdzie jest ten raj ????

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...