Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oswajanie domku czyli poprawianie wszystkiego


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Słowna i dosłowna a do tego wstydliwa i skromna.....

To nie tu kochana !

Jedziesz !

Karram tez kupiła coś dziwnego i wali foty aż miło.

Fajnie jest obejrzeć przed i po.

Czasem gdy się człowiek oswoi z widokiem...przetrawi to i ma więcej pomysłów.

 

Dawaj i nie czaj się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elewacja w porównaniu do ogrodu to pikuś! Ja w swoim ogódku "od początku" poległam i to był najbardziej traumatyzujący (jak już przyszło co do czego, bo samo kupowanie zieleniny - rewelacja!) etap. Z resztą nadal trwa, bo nawet trawa nam nie może urosnąć tak jak trzeba - nevermind! Ale to co zrobiłaś ze swoim to :jawdrop:

 

Gratuluję!

 

Jakbyś miała ochotę pozwiedzać dolny śląsk - oferuję metę. W zamian za "drobne" poprawki ogrodowe u mnie :rolleyes:. A ja działkę mam malutką :yes:

 

Przychówek też wydaje się być wesoły (jak napisałaś :yes:). :popcorn: - rodzinka.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ścisłości, rzeczywistość raczej podwarszawska, ale psich kup u nas zatrzęsienie. Przestałam chodzić do lasu, bo tam jest ich całe zatrzęsienie.

W związku z tym, tej wiosny kupiłam sobie taki oto banerek :)

 

[ATTACH=CONFIG]209068[/ATTACH]

 

ha ha ha ha no nie moge uwielbiam Cię :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luiza dojrzałam wątek i przychodzę z rewizytą :bye:.

 

Ogród :jawdrop:, własnymi ręcami :jawdrop: brawo kochana :)

 

A dom/wnętrza............już mi się bardzo podoba.......masz niesamowite meble i gadżety.......i widzę że po większych przeróbkach stworzysz fantastyczną całość o niepowtarzalnym klimacie :yes:.

 

Miłego dzionka życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny! :) Ale fajnie, że znowu tu jesteście :wiggle:

Dzisiaj, stety - niestety, musiałam zrobić małe zleconko, potem walczyłam z zygzakami, nadal walczę z zygzakami :bash: Nie maluję więcej żadnych chevronów. Koniec!

Poza tym w pokoju na dole jest podłoga i są pomalowane ściany, idę babrać się w kurzu. Będę później. :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem. Jestem padnięta.

Pisałam już, że nigdy więcej malowania zygzaczków? :mad:

Ogarnęłam pokój na dole z kurzu po remoncie. Jutro tylko jeszcze listwy przypodłogowe i w najbliższej przyszłości wymiana drzwi. Efekt jest zgodne ze spodziewanym, tylko że... albo pan glazurnik nie umie kłaść glazury, albo nie umie fugować. Coś to takie wszystko nierówne. Ale nie mam już siły i zdrowia do tego. Z całego tabunu różnych fachowców i "fachowców", którzy przewinęli się przez nasz dom, jedynie parkieciarze i facet od kostki brukowej byli bez zarzutu i godni polecenia.

No dobra... To chyba powinnam chociaż jakąś zajawkę zmian w pokoju na dole pokazać, prawda?

 

BYŁO:

DSC_0116.jpg

 

JEST:

DSC_0512.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...