Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oswajanie domku czyli poprawianie wszystkiego


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Najwyżej sobie zaszpachlujesz to pęknięcie ;)

A tył - pewnie że maluj tanią farbą. Po co Ci BM którego nawet nie będzie widać? :p Nawet jak snieżka czy co tam po X latach zmieni kolor, np. zżółknie - to przecież nikt tego nie zobaczy. Poza tym plecy mebla nie są narażone np. na działanie promieni słonecznych, więc pewnie nic tam się działo nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświadczam, że więcej nie maluję żadnych biblioteczek! :mad:

Ile tam jest zakamarków, tam są same kanty i rogi!

Przetarłam papierem ściernym 3 moduły, które już zagruntowałam. Postanowiłam 2 z nich pomalować farbą, żeby zobaczyć co i jak. OK, może i maluje się TROSZKĘ łatwiej niż pierwszą warstwę, ale sił jest mniej, więc wychodzi na zero. Przynajmniej już wiem, co mnie nie pociesza, że 1 warstwa farby to za mało, więc farby też zabraknie.

I nawet nie jestem w połowie roboty :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim za wsparcie ślicznie dziękuję.Mam puszkę primera, mogę działać dalej.

Przy okazji: o jakżeżby milej mi się malowało, gdybym miała przy tej biblioteczce takie coś

http://media-cache-cd0.pinimg.com/736x/86/d1/9c/86d19c23a5395242964f70ff99b64003.jpg

Można gdzieś w Polsce znaleźć takie cudo? (u Vesilki znalazłszy)

Edytowane przez **lw**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za wskazówki. :hug: Zajmę się fotelem, jak skończę biblioteczkę i przeżyję.

Stan na teraz: całość zagruntowana (poszły 2 litry podkładu!!! i nawet trochę zabrakło). Jutro pewnie pojadę po drugą puszkę farby... Jeszcze plecy (tył) do pomalowania. Bardzo bym chciała móc w niedzielę wieczorem ustawić na niej wszystko... Zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lui, piękna biblioteka! Jestem pod wrażeniem :) Nie mogę doczekać się efektu końcowego i aż żałuję, że dla siebie zamówiłam dwie witryny, a nie dużą solidną bibliotekę :(

Ech...sama nie wiem z resztą, czy nie powinnam moich witryn reklamować, widzę po pół roku używania powierzchniowe pęknięcia farby, przebarwienia, chyba w miejscach sęków i pojawiły się szpary pomiędzy lamelkami w środku, na tylnej ściance. Wiem, że to drewno, że pracuje itd ale...nie spodziewałam się takich rewelacji po tak krótkim bądź co bądź czasie :( Nie wiem, reklamować, czy nie...?

Sorki za prywatne rozważania; życzę siły i wytrwałości w malowaniu i radości w dekorowaniu i ustawianiu cudności na półkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłam.

I się wykończyłam.

Jestem tak zmęczona, że nie ogarniam myśli i nie wiem, co napisać.

Ogólnie? Ładnie jest, jestem zadowolona z efektu. Bardzo. Nawet mąż radośnie przybiegł z rocznikami Elektronika praktyczna i ustawił na dolnej półce. :lol:

Postaram się wkleić zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...