Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oswajanie domku czyli poprawianie wszystkiego


Recommended Posts

No, no, w świetle dziennym biblioteka robi jeszcze większe wrażenie! Chyba już o to pytałam, ale skleroza ponoć nie choroba ;) - czy ta lampa w rzeczywistości też jest taka ogromniasta jak na zdjęciach, czy to kwestia perspektywy? Bo wygląda, jakby miała ze 100cm szerokości.

O, Matka Chrzestna mojej biblioteczki :)

Lampisko jest wielkie, ale nie aż tak. Ma 70 x 70 cm. Na zdjęciach na pewno będzie wychodzić jeszcze większe, bo jak bym nie stanęła, to zawsze przeładuje pierwszy plan.

 

Nogi szczupłe i zgrabne musi mieć;)

O właśnie :yes:

 

A stol modern classic z hazelwood panie znają?;)

Już teraz znają :) Podobny właśnie do tego, który wrzuciłam, prawda? Tylko nogi ma subtelniej toczone. Ten z Hazelwood jest za duży w stanie złożonym.

 

Wczoraj jeszcze rozglądałam się za kubełkowym fotelem klubowym. Znalazłam w Strzelczyk Meble, ale boję się pytać o cenę. Poza tym odrobinkę za rozłożysty jest:

http://www.strzelczykmeble.com.pl/zdj/meble/26_0.jpg

 

Mają jeszcze jeden model, który miałby odpowiednie dla mnie wymiary. To zestawienie kolorystyczne zupełnie mi się nie podoba, ale jak myślicie, ma potencjał?

 

http://www.strzelczykmeble.com.pl/zdj/meble/81_0.jpg

 

W innym miejscu znalazłam taki (w bardzo dobrej cenie)

http://s.italiastyle.pl/gfx/complet/sklep_oferta/93706/msyork_8309204550.png

Edytowane przez **lw**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Iw, rozumiem, że fotel musi być kwadratowy, tak?

uszak odpada? a muszelka?

Jest coś, co mnie ujmuje w tych kwadratowych fotelach.

Jeden uszak już mam, a muszelki nie przemawiają do mnie...

 

Piękne fotele:yes: uwielbiam gdy drewno jest widoczne jak na 2 fotce, nawet piękniej by było gdyby było na oparciu:)

 

Mówisz? Hmm...

 

a ja właśnie znalazłam piękny (wg mnie:)) stół [ATTACH=CONFIG]221573[/ATTACH] tutaj https://www.jossandmain.com/Rennes-Company-Piedmont-Dining-Table-in-Black~WW3310~E7140.html?inviteid=&referrerid=AD07F6&refid=JMSS528408

O, rzeczywiście, BARDZO ładny! Śliczne nogi i cały taki w sam raz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym miejscu znalazłam taki (w bardzo dobrej cenie)

http://s.italiastyle.pl/gfx/complet/sklep_oferta/93706/msyork_8309204550.png

 

Przy stole to chyba nie pomogę, bo aktualnie sama mam zgryz u siebie i chyba mam zmęcenie materiału. Ale jeśli chodzi o fotele to ten z drewnem, muszelka :no: Jakoś z meblem z bodzia mi się kojarzą :bash: Natomiast ten z cytatu powyżej - mniam... Piękny! :rolleyes: :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może meble radomsko? krzesła z Radomska na pewno admetka, karolek i chyba agawi-ale to nie jestem pewna. na stronce znalazłam nawet nawet 2 stoły, jeden ma ST-Bolton wygląda (na miniaturce), że na niezłe nóżki, a ST-9647 nawet nawet cały ok. podejrzewam, że wersję kolorystyczną można wedle życzenia.

zmykam paaaaa:bye:

 

Edit: no nie wiem czy z mebli radomsko czy z jakiejś firmy meblowej z radomska

 

O, ja sama mam krzesła z Radomska! Ale te stoły, które u nich widziałam, jakoś nie za bardzo mi się widzą :)

Ale może jeszcze raz spojrzę? ...

 

Muszelka nie za bardzo chyba pasi, uszak co innego. A coś z MG?

 

Jeśli tylko MG miałoby taki mały fotelik!

Jutro planuje do nich zajrzeć, oblukam ;)

 

Przy stole to chyba nie pomogę, bo aktualnie sama mam zgryz u siebie i chyba mam zmęcenie materiału. Ale jeśli chodzi o fotele to ten z drewnem, muszelka :no: Jakoś z meblem z bodzia mi się kojarzą :bash: Natomiast ten z cytatu powyżej - mniam... Piękny! :rolleyes: :wiggle:

 

O, mówisz? Miałabym jeden głos na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam ze Stoycy :) Parę godzin w ścisłym centrum dobrze mi robi. ;)

 

Oczywiście zaliczyłam zakupy w MG :grin: Drobiazgi: białe kwiatki! :lol2: i amfora. Zbieram na krzesła. Przysiadłam, przymierzyłam się. Ładniusie są.

 

zrobiłam szlaban na zakupy do domu :p wydaję na siebie :rotfl:

 

Ja wciąż mam fazę na wydatki na dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lui, te stoły z Radomska są drewniane czy z okleiną?

Amforka piękna! Zazdroszczę, że masz tak blisko do Magdy! :-(

Znalazlam fajne stoły na stronie ludwik-filip.pl, Swarzędz, blisko mnie, może warto się przyjrzeć. .. Tymczasem znikam, po 6 godzinach w samochodzie padam na twarz. Dobranoc i :-)

Edytowane przez Emma M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...