Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oswajanie domku czyli poprawianie wszystkiego


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień dobry w słoneczny poranek listopadowy :)

 

Mnie to naczynie nie kojarzy się z urną, tzn. nie kojarzy mi się pochówkowo ;) Dla mnie to piękne, klasyczne naczynie. Co prawda typowa, klasyczna amfora powinna mieć ucha i rzeczywiście, taka bez uszu była i jest wykorzystywana do przechowywania prochów, ale przecież przez wieki ten kształt inspirował do tworzenie pięknych naczyń.

Skoro jednak urna, to niech i tak będzie :) Jutro Zaduszki i moje urodziny. Mam prezent mocno w kontekście :rotfl:

 

Emmo, a propos stołów i blatów. Dobre pytanie! Nie mogę nigdzie u nich znaleźć informacji na stronie. Zadzwonię do nich w poniedziałek może i dopytam.

 

Jeszcze Wam nie pisałam, ale zamówiłam stoliki do sypialni, stolarz robi mi je na podstawie zdjęcia stoliczka w MG, w którym się zakochałam, a który nie jest już dostępny. Czekam już miesiąc. Wczoraj dostałam próbki kolorów do akceptacji. Bardzo się stresuję, jak wyjdą.

 

Dla przypomnienia stolik-inspiracja (zdjęcie Mint Grey)

 

537573_548904218476011_2036643610_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:

Chyba tylko my nie śpimy dzisiaj rano.

Twoje ptaszki stroikowe przypomniały mi, że w tym roku chciałabym przystroić dom na święta na biało.

Do tej pory dominował u mnie zawsze czerwony kolor, ale teraz, po wszystkich zmianach, chciałabym sobie oszronić wnętrza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spełnienia marzeń wszelakich począwszy od tych wnętrzarskich, no prezent urodzinowy cudowny sobie zrobiłaś wspaniałe zakupy a ciasto mniam.

 

http://s17.rimg.info/3de9fa92ee0233cafe192a2e3f2dcff7.gif

Edytowane przez diana_teresa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie wszystkim dziękuję :)

Marimag, rozumiem, że to miał być konik morski :rotfl:

 

Mam do Was prośbę. Dostałam próbki kolorów do moich stoików nocnych. Od trzech dni na przemian wybieram jeden z poniższych kolorów. Raz się budzę i mówię sobie: nie no, ten, oczywiście, że ten! A potem następnego dnia patrzę i mówię sobie: ależ absolutnie! tamten!

No a Wy? Jeżeli tylko widać coś na tym zdjęciu... Który byście wybrały?

 

DSC_0891.jpg

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=222174&d=1383469287

 

Górny jest bardziej czerwony, dolny ma nutę żółtego/ złota. I co? :bash:

Edytowane przez **lw**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusia Wszystkiego Najlepszego!! :wave: :hug:

 

Zakupy super :yes: nareszcie masz swoje kwiatuszki :lol2: świeczki oddawaj :p

 

Kolor ja bym wybrała pewnie bardziej czerwony, ale jako, że to chyba pierwszy kolor ciemnego drewna w sypialni masz pełną dowolność. Pooglądaj zdjęcia żebyś wiedziała czy bliżej Tobie do złotego brązu czy do czerwonego :rolleyes:

 

Jakie planujesz uchwyty do szafek? :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusia Wszystkiego Najlepszego!! :wave: :hug:

Dziękuję! :)

 

Kolor ja bym wybrała pewnie bardziej czerwony, ale jako, że to chyba pierwszy kolor ciemnego drewna w sypialni masz pełną dowolność. Pooglądaj zdjęcia żebyś wiedziała czy bliżej Tobie do złotego brązu czy do czerwonego :rolleyes:

 

Jakie planujesz uchwyty do szafek? :popcorn:

 

Kolor chcę taki, jak na stoliku z MG. Mam wrażenie, że z tego samego drewna jest również ich konsola:

 

399746_476657045700729_161311002_n.jpg

(zdjęcie Mint Grey)

 

Jaki widzicie tu kolor?

 

Uchwyty już mam :) Te:

 

http://img19.allegroimg.pl/photos/oryginal/36/03/95/70/3603957007

 

Jeśli po dokręceniu będą wyglądać słabo, najwyżej je wymienię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...