Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oswajanie domku czyli poprawianie wszystkiego


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zamówiłam u stolarza stoliki wg wzoru stolików z MG, które wklejałam już kilka razy (m.in. na poprzedniej stronie, ale są też chyba na pierwszej). Potem chciałam je bardzo kupić, ale okazało się, że już ich nie ma. Niestety, zdążyłam się na nie tak napalić, że już żadne inne mi się nie podobały. Zobaczymy, co mi wyjdzie z tego napalenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, niestety, stolarz nazywa się Ryzyk Fizyk :/

Znalazłam go na Allegro i oglądałam jego meble na jego blogu.

Oczywiście, boję się o efekt końcowy (pisałam już...)

Umówiliśmy się, że w trakcie pracy pokaże mi zdjęcia przed malowaniem i w razie potrzeby wprowadzi jeszcze jakieś poprawki. Teraz właśnie wybieram kolor. Wypisałam mu wszystkie detale, na które ma szczególnie zwrócić uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luiza, spóźnione życzenia - udanej przemiany życzę. Co by Twoje wysiłki zaprowadziły Cię do wymarzonego celu. Czy ciacho było z żelkami?? Dzizas! jeśli tak, to się zapłaczę żeście mi nic nie zostawiły.

Venus - dziewczyno jak fajnie Cię "widzieć":bye:

Edytowane przez p@nna migotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luiza, spóźnione życzenia - udanej przemiany życzę. Co by Twoje wysiłki zaprowadziły Cię do wymarzonego celu. Czy ciacho było z żelkami?? Dzizas! jeśli tak, to się zapłaczę żeście mi nic nie zostawiły.

Venus - dziewczyno jak fajnie Cię "widzieć":bye:

Dziękuję za życzenia :)

Nie żelki, nie :) Ale moje dzieciaki też obstawiały, że to żelki, więc im skwapliwie przytaknęłam. ;)

To owoce kandyzowane.

 

O to ja też poprosze namiary na mistrza a kolor dolny bym wybrała

Chętnie się podzielę, ale najpierw zobaczmy, czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałam kolor nr 2, czyli ze złotawym odcieniem. Pan stolarz twierdzi, że wyśle mi stoliki w tym tygodniu, więc obym je miała do końca przyszłego ;)

 

Blaty stołów w Radomsku są wykonywane z MDF-u i z płyty + fornir. Niestety, trudno jest się doprosić o informacje dodatkowe.

Może i bym się zdecydowała na ten stół z Allegro (czarne nogi+ dębopwy blat), ale nagle się wystraszyłam, że blat mi się zwichruje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...