Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oswajanie domku czyli poprawianie wszystkiego


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak się zwichruje to przeszlifujesz.

Dzięki temu, ze dżewniany będziesz mogła z nim cos zrobić bo z tymi fornirami to kaplica.

 

Dokładnie - kaplica!

Lui, znalazłaś coś jeszcze ciekawego? Mi się już stoły po nocach śnią :p I chyba zdecyduję się na stół od Hazel, ale nie jestem pewna jaki kolor blatu wybrać i właśnie pisałam u mnie, czy taki stół będzie rzeczywiście u mnie pasował? Myślę o modern classic.... :eek:

 

Lui, czuję, że szafeczki będą cudne :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wściekła na faceta od stolików. :mad::mad::mad:

Właśnie otworzyłam z nim spór na Alle. Stoliki miały być w ciągu 3 tygodni, mięło 6 i nic. Miał mi wysłać zdjęcia w trakcie realizacji. Nic. Teraz jeszcze nie odbiera telefonu.

A najbardziej jestem wściekła, bo ja chcę te stoliki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma malutko opinii. Zdecydowałam się na niego, bo ma ładnie prowadzony blog. W rozmowach telefonicznych ma głos kogoś... no... raczej poczciwego, nie cwaniaka. Ale żadnej rzeczy nie zrobił zgodnie z tym, co mówił. Nawet próbki wybarwień wysłał kilka dni później, niż mi mówił (że wysłał).

Jajku, jak ja nie lubię niesłownych ludzi :( Wolę, żeby powiedział: proszę się uzbroić w cierpliwość, bo to może mi zająć więcej czasu, niż przypuszczałem, niechby wysłał zdjęcie ze zrobionym byle czym do tego stolika. Wiem, że czasami są tak zarobieni ludzie, że nie maja czasu na nic i ciągle są spóźnieni, ale w tym przypadku nie umiem sobie powiedzieć ohmmm, chociaż i tak wykazuję ogromną cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luizo,

 

Ależ miałam u Ciebie zaległości. Twój wątek pędzi jak burza :D

 

Biblioteka jest cudna!!! I jak szybko się uwinęłaś z malowaniem :o

W ogóle uwielbiam Twój salon i jego klimat. To jak jest oświetlony i jak dużo tam pięknych mebli i przedmiotów.

 

Odchudzony kredens też super. I kinkiet nad nim :yes:

 

W kwestii stołu - ja widziałabym u Ciebie coś prostego. W szczególności mam na myśli nogi - proste, nie toczone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Venus, :hug:

 

od Twojej zapowiedzi ludzie tłoczą się na Twoim wątku, jak przed Lidlem, gdy torebki rzucili :rotfl:

Ja też jestem strasznie ciekawa, co to za newsy!

 

Poczyniłam kilka małych zakupów.

Poszłam w końcu do tikeja, zobaczyć, co tam można znaleźć. Nie wiem, czy warszawski jest szczególny, ale okropnie jest zatłoczony i taki jakiś... badziewiem zarzucony...

Żeby nie wyjść z pustymi rękami, kupiłam kosz na zabawki najmłodszej mojej istotki. To chyba jest jakiś psi kosz :D ale zamierzam zamalować psie łapy białą farbą akrylową.

DSC_0915.JPG

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=224180&d=1384342342

 

Zaczęłam również zakupy świąteczne. Byłam w outlecie AD, kupiłam tam szklane bombki w kształcie gwiazdek i świątecznego ludzika z pozytywką, srebrną gwiazdkę i łańcuch z kuleczkami lodu. Gałązki są z MG i, jak widać, w ogóle taką kolorystykę planuję na ten rok, szaro-miętową z mocnym srebrnym akcentem (kto mnie zaraził, wiadomo MZZZ ;) )

 

DSC_0914.jpg

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=224179&d=1384342340

 

I uwaga! Właśnie odwiedził mnie listonosz i podrzucił mi trójkę cudownych kolędników. Tylko nie mówicie, że wydają się Wam znajomi :rotfl:

(paczka przyszła ślicznie opakowana, okrrropna jestem, zajrzałam dziewczynom pod spódnicę, a one tam mają koronkowe majtki!!! :lol2::lol2::lol2: )

 

DSC_0912.jpg

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=224178&d=1384342337

Edytowane przez **lw**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lui nie przesadzaj :lol2: bo się zawstydzę :p

 

Super kolędnicy, ale że Ty taka niewyżyta jesteś to nie wiedziałam :lol2:

 

Kosza zazdroszczę, bo piękny jest. Muszę znaleźć coś podobnego tylko mniejszego do salonu na kocie zabawki, bo chodzę i zbieram ich piłki (same się mnożą).

 

Tikej to tak jak lumpeks, trzeba być częstym gościem żeby coś wyhaczyć, bo pierwsza wizyta np mnie przytłoczyła, a na drugiej wiedziałam gdzie co jest i co jest nowe :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...