Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oswajanie domku czyli poprawianie wszystkiego


Recommended Posts

Rozumiem, ze pracujesz przy:

a) rejestracji pojazdów

b) więziennej produkcji tablic rejestracyjnych

c) teleankieterstwie

 

* właściwe podkreślić :D

Umarłam! :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

 

d) jesteś stewardessą? :)

 

he, he, niespełnione marzenie z dzieciństwa! ;)

 

Skróty nazw miast, w których są szkoły językowe B. - w poznańskiej pracowałam. Never mind!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mnie tu brakuje dwóch ciemnych plam w postaci dębowych komódek :mad::mad::mad:

Dzisiaj po raz setny nagadałam facetowi i obiecałam mu jutro negatywny komentarz, jeżeli dzisiaj nie wyśle mi zdjęć z tym, co zrobił do tej pory. Zdjęć oczywiście nie ma. Ja, córka Nadziei, siedzę i czekam do 24.00. Czas umilam sobie przeglądając komody na allegro i płaczę za tymi z MG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano dostałam zdjęcia przygotowanego blatu i wyciętych wstępnie nóg. Ewidentnie pracę zaczął dopiero wczoraj i to w dodatku tylko na pierwszy egzemplarz.

Wpłata to ani zaliczka ani zadatek, to zapłata z góry za pierwszy stolik. Ale wiem, o co ci chodzi - o ewentualną możliwość odzyskania tych pieniędzy. W świetle transakcji na Allegro jest to po prostu płatność z góry, więc w przypadku braku realizacji powinien mi to zwrócić.

Masakra po prostu.

 

Classic, dziękuję :)

I w ogóle dziękuję Wam za wsparcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociesze cię, że ja też miałam montaż przęseł z opóźnieniem o ponad 2 miesiące ;) Na szczęście w moim przypadku Pan był ze mną w ciągłym kontakcie i zawsze szczery, że jednak nie da rady ;);) Mimo wszystko były momenty, że też się denerwowałam bo zadatku daliśmy 3 tys więc spora suma ;);) Będzie dobrze!! Ja naiwnie staram się nieraz postawić w sytuacji fachowca- że pewnie wziął za dużo zleceń i nie daje rady (tak było w naszym przpadku)

Życzę powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Magdzińska :)

 

Rano zadzwoniłam kontrolnie do wykonawcy. Chyba przeszliśmy punkt krytyczny i teraz stoliki już naprawdę się robią. Będę go jednak kontrolować codziennie. Niestety, nad wykonawcą trzeba stać i patrzeć mu na ręce.

Oczywiście, że wziął za dużo zleceń, ponad swoje siły, ale to tylko tłumaczy sytuację, a jego nie usprawiedliwia.

Sama pracuję w ten sposób, że przyjmuję zlecenia i je realizuję i nie mogę sobie pozwolić na przeładowanie. Musze tak gospodarować zleceniami, żeby zawsze i przede wszystkim dotrzymać terminu realizacji i to powinno być złotą zasadą wszystkich wykonawców. Moi klienci zrównaliby mnie z ziemią w przypadku opóźnienia ;)

Oby ten tydzień okazał się ostatnim tygodniem tej niezwykle długiej realizacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nie porwał Cię konik morski :lol: :yes: :p Gratuluję.

 

Zastanawiam się, co masz na myśli ;)

 

Lui, nieustannie trzymam kciuki i kibicuję! Czekam na te Twoje szafki, jak na swoje własne

Ps. Zaprojektowałam i zamówiłam sofę, trala-la-la! Na początku przyszłego roku zobaczymy, czy wyjdzie hit, czy kit.

 

O wszelki duch! Żyjesz, to dobrze!!!

Sofa! strasznie jestem ciekawa! A producent ma rozsądne ceny? Może zrobiłby mi fotel? A może powinnam zagadać z tym, który robił fotele da Ven...

Możliwe, że uda mi się sprzedać zieloną sofę. Trochę mi jej żal, ale cóż... pokój nie jest z gumy...

Stoliki ponoć dzisiaj mają być gotowe w stanie surowym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wszelki duch! Żyjesz, to dobrze!!!

Sofa! strasznie jestem ciekawa! A producent ma rozsądne ceny? Może zrobiłby mi fotel?

 

Żyję, żyję, ale jestem w fazie przyczajony tygrys, ukryty smok ;). Odpoczywam od tego i owego.

Jeśli chcesz, to szczegóły sofowe wyślę Ci na priv - pisz na

[email protected] (raczej nie na forumową skrzynkę, bo nie zawsze zaglądam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...