Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oswajanie domku czyli poprawianie wszystkiego


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Iw, chippendelsów do sypialni nie wpuszczamy :D

rozumiem ;)

 

mnie się pierwszy też podoba, ale myślałam, że szukasz czegoś ciemniejszego (że niby te ciemne plamy.... ;) :rolleyes:)

znalazłam coś podobnego do twojej inspiracji... powtarzam podobnego :)

 

:wiggle:

http://www.mebelstylowy.pl/galerie/k/komoda-stylowa-kolonialn_2542_m.jpg

z gatunku mebli kolonialnych

 

dla porównania tylko przeklejam obiekt marzeń

537573_548904218476011_2036643610_n.jpg

 

a swoją drogą..... pali ci się?

olej tamtego wykonawcę i roześlij zdjęcia obiektu westchnień do kilku innych.... z prośbą o wycenę i termin wykonania

może nie wszystko stracone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się pierwszy też podoba, ale myślałam, że szukasz czegoś ciemniejszego (że niby te ciemne plamy.... ;) :rolleyes:)

Tak, tak, masz rację :yes: Zasadniczo chcę tam piękny kolor drewna. Ponieważ wszystkie, które wkleiłam, wydają mi się być zupełnie nierealne, to pomyślałam, że co będę w kolorach wybrzydzać :D

 

znalazłam coś podobnego do twojej inspiracji... powtarzam podobnego :)

 

:wiggle:

http://www.mebelstylowy.pl/galerie/k/komoda-stylowa-kolonialn_2542_m.jpg

 

O, widzę, że nie dajesz za wygraną. Baaardzo Ci dziękuję!

Ten akurat znam. Już parę razy mi serce zabiło. Ale niestety. Ten ma za ciężkie nogi.

Okropna jestem, musisz mi wybaczyć.

 

 

a swoją drogą..... pali ci się?

olej tamtego wykonawcę i roześlij zdjęcia obiektu westchnień do kilku innych.... z prośbą o wycenę i termin wykonania

może nie wszystko stracone ;)

 

Nie, nie pali mi się. I tak już 2 miesiące czekam, odkąd wpłaciłam temu gościowi kasę.

Zanim zamówiłam u niego, pisałam do innych. Od biedy mogę do nich wrócić.

F. parę minut temu wysłał mi zdjęcia. Nie są z dzisiaj, sprawdziłam datę. Są sprzed 3 dni. Dwie sklejone surowe skrzynie bez szuflad. Ale możliwe, że szuflady też już ma. Bo właśnie 3 dni temu dzwonił pytać, gdzie chcę mieć uchwyty w szufladach. W tym stanie sprzed 3 dni brakuje wszystkich frezowań i naturalnie lakieru. Na poprzednich zdjęciach, które od niego miałam była tylko jedna skrzynia w trakcie sklejania (z założonymi klamrami).

 

Dla relaksu myślę o kanapie. Mam wrażenie, że welur jest już prawie przesądzony, tylko muszę go znaleźć :D To musi być przytulna kanapa. Z moich inspiracji najprzytulniejsza wydaje mi się ta miodowa, aksamitna. Myślę, że moja mogłaby mieć kolor chłodnego piasku. I tak zarzuciłabym ją kolorowymi poduchami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luiza, skoro Ci się nie spieszy, a i tak masz co robić (kanapa) to odpuść sobie na weekend te stoliki, bo to i tak taki martwy czas, w którym nic nie wskórasz, a wygląda na to, że koleś zrobił, bądź zrobi (oby to pierwsze) - tak czy inaczej kwestia czasu, który Ty przecież masz... To po co się :mad:? :bash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeglądam własny wątek :D i trafiłam na to zdjęcie:

 

http://st.houzz.com/simgs/3561258b00632fbc_4-7569/asian-wall-shelves.jpg

 

I aż mi się gębula uśmiechnęła, bo naprawdę, udało mi się w bardzo dużym stopniu zrealizować to, do czego dążyłam :)

Miłego weekendu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam obczajać taniny na kanapę.

 

Już wiem: welur (aksamit), to jest to, czego chcę.

Absolutnym cudem jest HAITI Dekomy. Jej wadą jest nie tylko cena ;) Ma piękne kolory, ale nie ma takiego, jak ja chcę :p

 

Znalazłam parę ładnych tkanin zastępczych i na pewno którąś z nich wybiorę.

 

Oferta gotowych kanap na rynku -załamka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wy też tak macie, że nie możecie odnaleźć wątku np. Classic? albo cos nie tak z moim komputerem, albo coś się na forum pozmieniało, aja nie wiem co???

 

Wczoraj był na drugiej stronie w grupie: Galeria Zdjęć domu Forumowiczów. Udało Ci się znaleźć?

 

Lui dalej trzymam kciuki za te stoliki,a jak nie to bedziemy czegoś szukać

 

Kciuki odniosły skutek. Stoliki są gotowe. Mam je na zdjęciach. Dzisiaj właściwie mogłyby być wysłane, ale muszę jeszcze wyjaśnić jeden szczegół. Jestem w lekkim szoku... no, że już są... i mam nadzieję, że będę z nich zadowolona. Jeden drobny element nie pasuje mi tam kolorystycznie, więc muszę poprosić o skorygowanie (i mam nadzieję, że będzie to możliwe). Poza tym są bardzo ładne.

Ten facet, gdyby nie zwodził tak strasznie, byłby naprawdę fajnym gościem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...