Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oswajanie domku czyli poprawianie wszystkiego


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lui, metamorfoza imponująca!

Pokój zrobił się przestronny, jasny, świetlisty, uporządkowany, no i przede wszystkim - nieporównywalnie bardziej stylowy :) Podoba mi się jak łączysz nowe ze starym, wzory które wprowadzasz (czasem lekko folkowe, boho), które sprawiają, że salon ma taki specyficzny klimat. I jest taki "Twój" :)

 

W kwestii stołu muszę zgodzić się z Barbe ;) Trochę przytłacza mnie ta "gęstość" nóżek. Ale poza tym uważam, że okrągła forma bardzo ładnie wpasowała się w całość. Czyli jestem jednak bardziej za niż przeciw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie, słabo z miejscem, z przestrzenią... Nie mam gdzie ich wcisnąć :( Może gdybym wywaliła ten wielki kredens, landarę i w to miejsce dała lekki bufet i dopiero wtedy...

Natomiast... hm... Te gwoździe tak jakoś tanio i efekciarsko wyglądają? Jak sądzicie?

 

10151969_10202214124887349_1535763895_n.jpg

 

10157293_10202214124767346_184524052_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeeezdem :hug:

 

Czekałam na stół i jest fantastyczny :yes: o nogach już rozmawiałyśmy :p

 

Luiza ja Cię prosze, ja Ciebie błagam nie likwiduj tych krzeseł. Jak zobaczyłam to zdjęcie ze stołem od razu pomyślałam jakie piękne są te krzesła. Tylko wiesz co przytłacza cały ten kąt? Pomijając kredens który chętnie przygarnę ;) :D obicia krzeseł, zmień je na jaśniejsze i zasłony, koniecznie do zmiany :yes:

 

Metamorfoza imponująca :wave:

 

Sofa i gwoździe, ogólnie nie, ale jak bardzo się upierasz to jeden rząd na samym dole, nie więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iw, gwoźdźe w tej formie moim zdaniem nie pasują... A one są w realu, czy to tylko fotomontaż, bo wydają się bardzo nierówne, sama nabijałam na mojej sofie, więc wiem, że można równo.

 

A do twojej sofy pasowały by gwoździe bardziej w takim wydaniu

 

http://images65.fotosik.pl/843/3df321ca5a6e0838.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, Anno, dziękuję bardzo :) Piękna inspiracja (znam obraz z tego wnętrza, fajnie jest teraz zobaczyć je w szerszym ujęciu).

Ja moje gwoździe tylko prowizorycznie przypięłam, dlatego są krzywo :)

Układ, który pokazałaś jest bardzo ciekawy (ładny!), musiałabym się zastanowić, czy w ogóle ma sens wpinanie ich u mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...