Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom z marzeń utkany


Recommended Posts

Dianka świetne te reniferki - jak będziesz szyła moje takie same to te są idealne :)

 

to dobrze bo Twoja już jedna uszyta właśnie taka :) a druga czeka na dostawę filcu w ładnym odcieniu, bo mi przysłali szarośc taką że :sick: i musiałam inną kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ooo Diana..mąż Ci oddal laptopa??:p

 

a wiesz nie chce mi sie na maila, trzeba wejśc do poczty itd..:rolleyes: to napiszę oficjalnie tu- poduchy bardzooo mi sie podobają:rolleyes: choć ten czarny renifer jest jakby bardziej rasowy;) no ale chciałam białego, to jest:wiggle: daj proszę jeszcze chwilę do namyslu czy chce jeszcze 3 szt:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuda Panie....cuda!!!!!! Dianko, szczęka opada:jawdrop:

 

Dziękuję bardzo

 

Diana - jestem oczarowana Twoimi cudeńkami - nie zmieniłabym ani niteczki ani nic - są I D E A L N E!! Chyba niedługo się do Ciebie uśmiechnę;)

 

Bardzo dziękuję i zapraszam, do mnie lepiej szybciej niż później bo przed samymi Świętami wszyscy sobie nagle przypominają o dekoracjach, a teraz póki co jest w miarę spokojnie jeszcze

 

Dianka - a to trzeba było nie zamawiać jak musiałaś specjalnie dla mnie - tylko szyć z tego co masz :)

 

Magda ale ten wcześniejszy filc który zamówiłam był bardzo szary i zupełnie jego kolor mi się nie podobał, a ten jest naprawdę ok o wiele lepszy:) przy okazji skusiłam się u tego sprzedającego na bazy do wianków :)

 

Diana cudnie :jawdrop::jawdrop::jawdrop:

Podaj mi plissss ceny za poduszki (może być na pw ) :)

Pozdrawiam :bye:

 

Już ślę priv

 

Diana cuda tworzysz :)

 

dziekuję Mugatko z Twoich ust to wielki komplement

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...