Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom z marzeń utkany


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tomkowa, Chloe mam nadzieję że się połapiecie w moim projekcie tego jak to trzeba wyciąć, oczywiście trzeba dodac zapas na zszycie.

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/3c7154ea30e0.jpg

 

Diana, Kochana, dzięki :hug:

Z tego co ja kumam, to przeszycie w Twojej wersji wychodzi po środku wysokości materaca, tak? Ja wyobrażałam to sobie tak, że jedna część będzie dokładnie taka, jak narysowałaś, tyle, że boki będą w pełnej wysokości (plus zapas). Druga część to będzie tylko prostokąt (czyli dno poduszki). Wtedy zszycie jest z brzegu, tam też wszywam suwak. Nie będzie zupełnie widoczny, jeżeli poducho-materac ułożę szyciem do dołu ;) Dobrze kombinuję?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa ja jestm laikiem w szyciu ale wlasnie cos uszylam podobnego tylko ze mniejsze... do corki pokoju. Zrobilam to tak

dwa kwadraty po 42 cm boki (gabka 40 cm - 2 cm to zapas na szew)

i dlugi pasek (czyli 42 razy 4- po obwodzie) o szerokosci poduchy plus 2 cm na szew

ja jeszcze wszylam wypustke na dol i gore

 

ps zakochalam sie w Twoim tarasie.... ja mi do tarasu jeszcze daaaleko:)

Edytowane przez ANKAg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diana, Kochana, dzięki :hug:

Z tego co ja kumam, to przeszycie w Twojej wersji wychodzi po środku wysokości materaca, tak? Ja wyobrażałam to sobie tak, że jedna część będzie dokładnie taka, jak narysowałaś, tyle, że boki będą w pełnej wysokości (plus zapas). Druga część to będzie tylko prostokąt (czyli dno poduszki). Wtedy zszycie jest z brzegu, tam też wszywam suwak. Nie będzie zupełnie widoczny, jeżeli poducho-materac ułożę szyciem do dołu ;) Dobrze kombinuję?? ;)

 

No jasne że możesz tak zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie :D

Diana, czy szyjesz tildy, które miałyby zapasowe ubrania, zależne od okazji? ;) Chodzi za mną tajemnicza para, która zimą będzie ubrana bożonarodzeniowo, wiosną wielkanocnie, a latem wypoczynkowo ;) Piszę o tym teraz, bo czas mknie nieubłaganie szybko i zanim się obejrzymy, będziesz obłożona świątecznymi szyciami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...