Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom z marzeń utkany


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Trafiłam na sklep z bawełną egipską, ale nie bardzo orientuję się co z tymi grubościami.

W Egipcie mają tzw. szasz, znam to, ale to jest jak bardzo cienka i luźno tkana tetra. Takie miękkie i trochę ciągnące się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dianka! :bye:Pozwoliłam sobie napisać tutaj ponieważ na priv nie potrafię zdjecia wstawić...Mam pytanko do Ciebie,czy byłaby możliwość uszycia dla mojej pupilki takiego posłania? Kolor i cała reszta jak na zdjeciu ,napis z przodu niekoniecznie.:p [ATTACH=CONFIG]329748[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]329748[/ATTACH]

 

ale żeś zaszalała , posłanie prawie królewskie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłam na sklep z bawełną egipską, ale nie bardzo orientuję się co z tymi grubościami.

W Egipcie mają tzw. szasz, znam to, ale to jest jak bardzo cienka i luźno tkana tetra. Takie miękkie i trochę ciągnące się.

 

Jakby co to mogę ci podać nr tel na priv to pomogę z gramaturą, a jak chcesz taką cienką to może np napisać do sklepu by zrobili zdjecie jak pod spodem jest dłoń tylko bez lampy wtedy widać prześwitywalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to mogę ci podać nr tel na priv to pomogę z gramaturą, a jak chcesz taką cienką to może np napisać do sklepu by zrobili zdjecie jak pod spodem jest dłoń tylko bez lampy wtedy widać prześwitywalność.

 

Dięki Diana :) Jak zabiorę się za zakupy, będę się dopraszać pomocy :hug:

 

Mam pewien pomysł na firanki, rolety i muszę mieć prześwitującą bawełnę. Najchętniej w rónych kolorach. Jak się nie uda kupić, będę farbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz odpowiem właśnie z ogrodu wróciłam bo sadziłam tuje, zjem obiad i odp.

 

Tomkowa, ja mam Home Decor w graficzne wzory ze sklepu Na Kolorowo oni działają na allegro i mają tez grupe na FB to są tkaniny ze stanów tylko ta ich biel to raczej ecri coś ja biel Ikeowa która nie jest tak naprawdę biała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, coś musiałam pokręcić :(

Bo u Oli na blogu nie ma. A robiłaś może zdjęcia?

 

A z czego Reni ma w sypialni? Kojarzę duże okno w sypialni i właśnie jakąś roletę...

 

Z tkaniny z Ikea takiej grubszej porządnej, fajnie się z niej szyło a kolor taki jak viviany.

A tu masz u Oli

http://myyellowzone.blogspot.de/2015/03/new-in.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...