Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom z marzeń utkany


Recommended Posts

W weekend przenieśliśmy piece dzieki czemu możemy mieć długie zasłony i zimę i z czego się cieszę, nastąpiło też pewne przemeblowanie bo kanapa wyjechała na środek salonu i teraz kombinuje co dalej, czy np na ścianę za kanapą postawić komodę z holu do holu konsolkę, w rogu na święta za kanapą będzie stała choinka do samego sufitu i musi tam być miejsce, wybaczcie ale jeszcze nie pożegnalam się z Afryką póki nie bedę miała czego tam powiesić więc udajemy że wcale a wcale nie ma tam tego obrazu, a i wywaliłam patyki z kominka

http://imageshack.us/a/img42/4369/hcek.jpg

http://imageshack.us/a/img33/3806/qdkb.jpg

http://imageshack.us/a/img34/2888/yvtr.jpg

http://imageshack.us/a/img191/8793/ezb3.jpg

 

 

o listwach ciągle pamiętam, a ogólnie to salon akurat nie jest wcale taki ciemny tylko tak wychodzi na zdjeciach nie wiem czemu

To jak myślicie co możnaby dać na ścianę za kanapą, no i czy kanapa na środku to wogóle dobry pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ściana z afryka jest wielka i pusta.

Zwykła komoda czy konsolka, znikną.

Idealne miejsce na biblioteczkę.

 

Słuszna uwaga.

Tylko: czy Tobie jest potrzebna biblioteczka??? A może coś innego w tym miejscu?

Nie chcę za bardzo Ci mieszać, ale czy telewizor może wisieć tak blisko kominka?

A może w tamtym kącie powinna stać kanapa i fotele, a telewizor na afrykańskiej ścianie?

Czy to za dużo kombinowania?

A tak poza tym, to ja też uważam, że kanapa nie musi stać przy samej ścianie.

Ale działasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizor i kominek się nie gryzą bo to biokominek, nie odpalamy go aż tak często a w sumie mógłby zostać przeniesiony na ścianę afrykańską chyba nawet bo tam o ile pamiętam jest kabel, który został ukryty pod listwą i podłogą, więc jest to całkiem niezła myśl.

Jesli chodzi o bibliotekę to chyba nie potrzebuje jej w salonie, ksiązki jakie posiadamy mieścimy na regałach w gabineciku, mamy 2 regały i to na razie nam starcza a w przyszłości bedą schody na górę i w holu górnym będzie biblioteka i fotel z podnóżkiem więc już bym nie chciała nic bibliotecznego dawać do salonu, choć jak patrze na te zdjecia to chyba biblioteka pasowałaby najbardziej albo jakiś regał na którym stały by jakieś cosie.

Iw teraz zawróciłaś mi w głowie i myślę nad przeniesieniem telewizora cały czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje się radzic jakieś wielkie zmiany bo pisałaś, ze ma być po taniości i bez rewolucji.

Skoro jednak i takie szopki bierzesz pod uwagę to pewnie !!!!

Podpisuje się:

rencyma

nóżmi i innymi

 

Odezwę sie potem....mam problemy we wątku. Działam.

Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marimag napisałam że ma być po taniości o rewolucjach nic nie pisałam, chodzi o to ze wiesz np jeśli chce przenieść telewizor to przesuwam meble, pewnie trzeba będzie odgrzebać kabel coś zaszpachlować coś zamalować, ale wszystko da się zrobić siłą mięśniową mężową i rzeczami znajdującymi się w garażu, nic nie trzeba kupować w takim oto przypadku wypadku, a jeśli trzeba to już gorzej, dziś oglądałam konsole coś co mogłabym postawić w holu i niestety ta co by pasowała co podała mi Venus jest obecnie poza moim zasięgiem nie mogę wydać więcej niż mało bo nie mogę i tyle niestety.

 

A na pomysł malowania mebli mój m :mad:

a miałam pomysł przemalowania stolika kawowego, tej wielkiej komody telewizyjenej na biało :) no cóż pożyjemy zobaczymy co to będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...tak czytam i patrzę i się zastanawiam.....czemu na siłę coś przestawiać....ja marzę o przestrzeni w salonie a ty Dianko wszystko zsuwasz do kupy.....masz piękny salon...ubierz go w jakieś dodatki, podusie .....

Może źle myślę, ale podoba mi się Twój salon:D

Edytowane przez bogumil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diana, nie przemalowuj na biało :) moim zdaniem do wypoczynku pasują ciemniejsze meble :yes: Szafkę z tv przesunęłabym w prawo, płyty schowała do środka i zlikwidowała to co wisi nad tv :oops:.

 

Na ścianie z afryką można poszaleć :rolleyes: konsola, duże ramy, może jakiś kącik z małym stolikiem? :) ja bym wszędzie umieszczała kąciki do czytania :D więc możesz zignorować tę uwagę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu dostałam maila odpiszę zaraz

Venus coś co by mnie obciążyło nieplanowanego budżetu czyli maks 400-500 zł i jestem świadoma że za takie środki to lipa bo szukałam tej konsolki już 2 dni

yokasta hmmm duże ramy może to jest to, kącik do czytania mam w gabineciku akurat :) ale czytać lubię bardzo

vesila dziekuję że zaglądasz i się odzywasz, nasz wypoczynek też mega wygodny więc mąż nie zgadza się na zmianę bo kocha go miłością człowieka zmęczonego po pracy i wylegującego się na niej wygodnie.

 

A ja zaraz się będę umawiać do lekarza, niestety moje przechodzone przeziębienie przerodziło się w coś więcej i wczoraj cały wieczór wymiotowałam, ledwo żyje a dziś niestety lepiej nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hug: uściski zdrowia maleńka :*

 

Diana 2 dni? i już się poddałaś, ja dozowników czasami szukałam po 1,5 roku :lol2: konsoli chyba ze 3 lata :lol2: może tego po mnie nie widać, ale ja jak szukam to wiele tematów na raz i później czas szukania rozciąga się do takich rozmiarów :lol2:

 

Nasza konsola z hollu na metalowym stelażu wyszła w kwocie do 550 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sie i ja :)

 

i zdrowka zycze !!! :)

 

 

jesli chodzi o salon, to masz ogromny i domyslam sie, ze jasny (u mnie tez czasem takie zdjecia wychodza ;) - kwestia swiatla :)

 

ja widzialabym tv na tej scianie co tryptyk, a po bokach mozna dac biblioteczke

kanapy ustawic lustrzanie, a obok kominka zrobic taki kacik z fotelem i stolikiem kawowym, cos w tym stylu

images?q=tbn:ANd9GcQ6JUGBOVfXZynVSZCk7ZhE9gb4kYltkOcdRlDp1cp58XKWDoL1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inspiracja piękna, ale obawiam się, że kominek + TV + biblioteczka, to wszystko na jednej ścianie, a na dodatek w tle wygodnego, ale i "ciężkiego" w wyglądzie wypoczynku to było by too much :rolleyes:

 

Ale... pomysł z ustawieniem wypoczynku względem TV łykam (przynajmniej na spróbowanie :p) - kanapa vs. fotele, a to wszystko prostopadle do TV. Fotele lekko pod skosem, więc dostęp do oglądania telewizora byłby spoko, a kanapa tym lepsza perspektywa jeśli na leżąco... :cool:

 

I z kącikiem nasiadówek obok kominka po przerzuceniu TV na afrykańską ścianę też very very ok. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inspiracja piękna, ale obawiam się, że kominek + TV + biblioteczka, to wszystko na jednej ścianie,

eeee nawet nie zauwazylam, ze tam tv jest, myslalam, ze to obraz :cool:

 

w tej inspiracji chodzilo mi o powiazanie kominka z fotelem - o ten klimat :)

absolutnie nie chce laczyc tv i kominka, a rozdzielic tak, jak pisalam

tyle, ze przy kominki trzeba by dac jasne, lekki fotele, takie by az sie chcialo tam przysiasc i wtulic ;) plus jakies fajne duze lustro na scianie :)

zrobilyby sie jakby dwie wyrazne strefy - miejsca jest bardzo duzo

 

http://homefitdesign.com/wp-content/uploads/2013/09/living-room-ideas-with-fireplace.jpg

 

http://www.fireplaceideas.org/wp-content/uploads/Fireplace-decorating-ideas3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...