Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom z marzeń utkany


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Na konsolach to ja się nie znam, ale zegar to mi się baaardzo podoba. I to mi się wydaje na niego idealne miejsce - trochę w korytarzu, a trochę w salonie. Jest lekki i klasyczny, a przecież chyba do tego dążysz, więc moim zdaniem też pasuje do całego klimatu domu. Gdyby po drugiej stronie zawisła galeria to by było fajne uzupełnienie :yes:

 

Diana dostałam przesyłkę - kotek jest bajeczny :wiggle:, powinien kosztować ze 3 x tyle :p Dziękuje też za gratisy i romantyczny liścik, ale z opakowaniem paczki to przeszłaś samą siebie :lol2:

 

Zainteresowanym wyjaśniam, że zamówiłam u Dianki kilka jej produktów, a ta Wariatka przesyłkę spakowała w papier opakunkowy i obwiązała wstążeczką z kokardą :rolleyes:

 

Lecę jeszcze wyszukać czagoś co by u Ciebie zamówić :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no widzę, że planowania ciąg dalszy, a doradczyń masz Diano bez liku:D

Super pomysł z komodą- całe szczęście, że mąż się zgodził:yes:

 

Moja mała uwaga- dwa krzesła po obu stronach komody wyglądają trochę muzealnie, lepiej poszukaj szerszej komody i wstaw jedno krzesło lub delikatny w formie fotelik. Mam też drugą uwagę odnośnie ustawienia sof- jeżeli wszystko umieściłaś w okolicy kominka i tv, to czy sofa nie zagraca wyjścia na taras? Na zdjęciu tak to trochę wygląda- byłoby to mega uciążliwe latem.

 

Poza tym wszystko idzie w dobrym kierunku :cool:. W czarne ramy możesz wstawić tak jak radziły dziewczyny-architekturę, rośliny, swoje własne rodzinne zdjęcia w wersji czarno-białej lub przodków. Pomysłów jest wiele. Ja mam np. przedwojenne stolice europejskie i każdy kto je widzi jak do nas przyjdzie jest zachwycony:)

Agawi dzięki za rady i właśnie chyba poszukam szerszej komody po prostu by już tam nie wpychać krzeseł itp

A co do ustawienia to póki co wychodzi się za fotelem, nie jest to uciążliwe, ale też to ustawienie jakie jest teraz jest typowo zimowo, bliżej kominka i pieca, ja jednak bedę dążyć do tego by przenieść TV na drugą stronę i wtedy kombinować jakoś, ale póki co na zimę zostaje jak jest. A co w ramki to już myślałam właśnie też nad fotkami przodków znalazłam też trochę fajnych grafik :) ale dziekuję za pomysły

Iw dziękuję ale jednak będę szukała szerszej, albo napisze do tej firmy czy dałoby się zrobić szerszą

 

Venus no właśnie po wypowiedzi Agawi i twojej decyduje się na szerszą, co do półki pod spodem mi się podobają ale mam takiego małego szperacza pokładowego, który póki co przetrzepie co by tam nie było więc jeśli bedzie z półką na dole to póki co pustą ;)

 

Asia to mi teraz nagmatwałaś z tym zegarem, bo już go sobie odpuściłam. No i ciesze się ogromnie że moje prace Ci się podobają, a pakuję tak zawsze, wyjątkowi koneserzy moich dzieł zasługują na wyjątkowe opakowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzia witam :welcome: i zapraszam

Venus wiem że może tzn póki co bedzie musiała zostać pusta a z czasem jak moje dziecię zmądrzeje bedzie można coś tam ustawić ładnego :)

 

Moja lampa, dochodze do wniosku że nie umiem robić zdjęć zupełnie

http://imageshack.us/a/img401/5881/aj9t.jpg

Ale teraz przy niej te kinkiety na górze wyglądają :sick:

Musze zbierać na kinkiety bo naprawdę nie mogę na nie patrzeć, no i pomysł najnowszy to przemalowanie ramy lustra w holu na srebrno :) co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Panna Z jak miło że jesteś a obraz bardzo fajny, hmmmm może by mi do salonu pasował?

Ogólnie zdaje relacje z moich wnętrzarskich rozterek, wiec szukam odpowiednio długiej komody między drzwiami a drzwiami

Szukam toaletki do sypialni, najwygodniejsza byłaby jakaś z lustrem ale żadna z lustrem mi sie nie podoba

Mój mąż uważa że styl klasyczny w jaki ide jest nudny i zaczęłam zastanawiać się nad nutką koloru w salonie, tylko teraz nie wiem jaką nutką tzn nie wiem w jakim kolorze myślałam nad koralem, bądź turkusem, choć i żółty mi przemknął przez myśl

Dodatkowo chce zamówić obraz do salonu, tzn ja kupuję płótno a tworzy go koleżanka i nie wiem właśnie co się na nim znaleźć powinno choć jako inspiracje dałam jej jelenia i sowe co by mogła sobie w głowie ułożyć

Dodatkowo wymyśliłam sobie mebel komodę, którą stworzę poprzez skręcenie komody z dwoma półkami i pomaluje ale teraz przeszło mi przez mśl że skręcona komoda nie wyjdzie z poddasza przez nasza dziurę w podłodze, a jak ją rozkręcić to byłby problem

Więc ogólnie myślowe zamieszanie czyli jak zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mniej więcej przeczytałam... jesli chodzi o komodę, to dosyć tanie i solidne meble produkuje firma seart (dobre jakosciowo, wiem z autopsji), ale przy takiej szerokiej komodzie, ok 150 cm, trzeba się przygotować na wydatek ok. półtora tysiaczka... toaletek z wbudowanym lustrem nie lubię, jakos nieproporcjonalnie to dla mnie wygląda, zresztą ja akceptuję tylko lustro które jest dokładnie szerokosci toaletki :)

Jeleń jest stąd http://www.artelimited.com/artists/caterina-zandonella/dream-of-the-deer-giclee-art-print-by-cat-zaza.html

Nie wiem, czy kolor żółty by u Ciebie pasował :( Ja lubię żółte akcenty, szczególnie w tapicerce, ale jestem zwolenniczką raczej chłodnych odcieni, a u Ciebie jest chyba dosć słonecznie? Jako dziecko miałam w pokoju o ekspozycji południowej żółte zasłony, i teraz mam uraz do tego koloru w pełnym słońcu :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to się miłośnik ekstremalnych wrażeń znalazł - pozdro dla męża :bye:

 

Ja bym natomiast z kolorem na ścianach nie szalała :no:

 

Możesz ożywić wnętrze obrazem, galerią, lampami, poduchami, zegarem ;) Krzesła mają być przecież ubrane :p - nudno i monotonnie nie będzie, nawet poruszając się w obszarze neutralnych i spokojnych kolorów, zobacz ile już jest faktur... Do tego meble. Może jakaś zielona, duża roślina...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu spokojnie nie o ściany mi chodzi tylko o akcent kolorystyczny w dodatkach, ale chyba jak Panna Z pisze jednak coś w zimnym kolorze bo przecież te czekoladowe meble i beżowe zasłony plus słońce to wszystko ciepłe jest.

 

Co myślicie o obrazach w tym stylu?

http://imageshack.us/a/img5/299/wa9l.jpg

http://imageshack.us/a/img407/2633/1kaz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...