Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom z marzeń utkany


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mąż mówi, że przyklejałam na gwoździe :) Szczegółowo tłumaczy, że przybijał mocniej, a później szpachlował :) Ja robiłam za menadżera - wymyślałam przeróbki, a mąż za "fizycznego". Na dole jest jeszcze dodatkowa listwa, bo oryginalnie jest proste zakończenie.

 

LW uchwyty z Ikea oczywiście :) W kuchni mam takie czarne, ale czekam na jakąś promocję i też chcę wymienić na srebrne. A ja czekam na Twoją lampę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diana, moim zdaniem przyklejenie takich listewek, zmiana uchwytów i koloru tym komodom bardzo pomoże. Możesz też okleić materiałem. Ja przerobiłam 2 szafki szpitalne. Jedną wykleiłam materiałem od środka (tzn. mąż). Wygląda super. A jak zabierałam ze szpitalnego śmietnika to panowie konserwatorzy w głowę się pukali. Przyjechała paniusia w szpilkach i zabrała złom.

Zawsze można zmienić. Bałabym się przerabiac meble za grube tysiące.

 

Czy ktoś mi powie skąd ta wklejona lampa na trójnogu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jjana, czaderska przeróbka komody :yes:

 

dianko, ja jeszcze w temacie tkanin - mega wypasiony składzik masz :cool: jakbym miała tyle talentu, co Ty, to bym nie spoczałą, póki bym takiego nie miała również :D no, ale ja tylko guzik umiem przyszyć, a i to pewnie źle robię :rotfl: a tak przy okazji to znalazłąm dwie łądne tkaninki, to pomslałam, że Ci podrzucę :rolleyes: mi się ta czarna szczególnie podoba :)

 

http://cottonhill.na.allegro.pl/tkanina-michael-miller-romby-czarne-i3596115679.html

 

http://cottonhill.na.allegro.pl/tkanina-bawelniana-blend-romby-niebieski-i3533704778.html

 

W dodatku są z Wro, to sobie może cus u nich kiedys nabędę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus, proszę bardzo. Tylko policz dokładnie - ja miałam komodę sprzed 9 lat chyba za 39 lub 49 zł kupiłam. Farba z mieszalnika kosztowała 20 zł, a najdroższe były uchwyty - 60 zł. Wiesz, że ta komoda nie jest na prowadnicach? Jeszcze myślałam o uszyciu na wierch cienkiej poduchy ze wzorem w chevron, ale musiałaby mieć inne zastosowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...