Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom z marzeń utkany


Recommended Posts

Diana BOSKIE!

a jeszcze w zestawieniu 5 osobowym to w ogóle powalają - szacun!

 

Dziękuję ale trójka dzieciaczków poleciała już w świat

 

W taki tempie to po tygodniu będzie cała wioska św. Mikołaja

 

Ciekawy pomysł ;)

 

Matko.... jaka zdolniacha ......

 

Dziękuję

 

O zesz ty w mordeczke. Przepiekne!!!!!!! Zakochalam sie :o

 

Dziękuję, a Ty yokasta zabieraj się też za szycie, wiem że miałaś w planach :)

 

Diana odpisałam Ci na privka - nie poganiam z odpowiedzią, tylko wolę napisać tutaj, bo ja nie jestem nigdy pewna tej skrzynki forumowej ;):rolleyes::rolleyes::rolleyes: Miłego popołudnia !!

 

Ja też nie wierzę tej skrzynce, już odpisałam

 

Boże jakie tu piękne rzeczy a ja dopiero teraz tutaj trafiłam!!!! Jestem pod ogromnym wrażeniem kreatywności zdolności i pomysłowości autorki.Piekne cacka...Chciałoby sie wszystko od razu!Czy Pani gdzieś sprzedaje te slicznosci czy tylko tak żeby oko nacieszyć? Baaaardzo byłabym zainteresowana poduszeczkami świątecznymi jeśli jest oczywiście możliwość zamówienia.Pozdrawiam cieplutko.

 

Bardzo dziękuję, co do sprzedaży napiszę priv. Ale dementuję ta druga podusia nie mego autorstwa

 

Matko z córkom i wszyscy świeci :jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:

Diana, zaniemówiłam z zachwytu nad twoimi rękodziełami, obłędne http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/love/smileys-love-792619.gif

 

Dziękuję bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Woow, to i ja dołączę do grona zachwyconych !

Przesliczne te poduchy

 

Dziękuję

 

Słuchajcie, ona jest niemożliwa!

Zamówiłam te cuda... w czwartek?

Właśnie są u mnie! :jawdrop: już zbunkrowane, przed dziećmi, bo to będzie dla nich prezent na Mikołaja (można podziwiać też na moim wątku ;) )

 

Ciesze się że się podobają, no ale żeby tak pod spódnice im zaglądać :rotfl: ubawiłaś mnie

 

A tu kolejne skarpety tez już wyruszyły w świat

http://img15.imageshack.us/img15/4861/nmai.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że w przyszłym roku Diana będzie też szyła -bo te czarno-szare :jawdrop: a tak się "broniłam" przed nimi.

 

Jak Diana w przyszłym roku we wrześniu wróci z wychowawczego do pracy to może być różnie dekoracje świąteczne trzeba będzie w lipcu zamawiać.

 

jesteś niesamowita! !

kiedy Ty to szyjesz? no czytałam że nocami, no ale przecież to nie jest 5 minut :cool:

te tildy to chyba masz już porobione gołe i tylko ciach mach ubranka doszywasz? :) :)

 

zachwycam się zawsze Twymi pracami... oj co ja bym dała by tak umieć :yes:

 

Dziękuję ja myślę że to też trochę wprawy po prostu i tyle, a te 3 tildziątka to robiłam cały poniedziałek od 5 rano gdy wstałam, z przerwą na obiad do późnej nocy a we wtorek z rana jeszcze ostatnie szlify szły, no ale to był dzień gdzie mój mąż pilnował małej, a tak to po nocach szyję, ogólnie mało śpię i taka nieprzytomna chodzę

 

tak moje najpiękniejsze:)

 

:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalotnica wysłałam

 

A ja stworzyłam szablon do takiego torsu reniferowego, jednak jest on za duży na cienki filc i raczej będzie musiał być naszywany aplikacyjnie z bawełny, na oryginale tez widzę że jest chyba bawełna

 

U mnie jasnosiwy renifer na czarnym tle filcu

http://img18.imageshack.us/img18/7938/zitn.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...