Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom z marzeń utkany


Recommended Posts

Ilona, Magda, Remika, Reni dziękuję za głosy

 

A wiecie że jestem świąteczną maniaczką? zgadnijcie co dziś zrobiłam, ubrałam z Alą choinkę w jej pokoju, ozdoby choinkowe Ala robiła sama

http://imageshack.us/a/img23/4892/fqbt.jpg

http://imageshack.us/a/img138/5053/ty0z.jpg

 

A wiecie jak wygląda spód poduchy tej z głową renifera tak

http://imageshack.us/a/img31/3501/5zls.jpg

myślę że to mogłaby być prawa strona poduchy we wnętrzach takich skandynawskich co Wy na to?

 

No i że nie mogę robić cały czas tego samego pod rząd bo mi się nudzi mocno to zrobiłam coś innego

http://imageshack.us/a/img40/310/ug0q.jpg

http://imageshack.us/a/img10/6523/vf6p.jpg

oczywiście nie do mnie poleci jako gratis do kogoś kto coś u mnie zamówił a ma żółte dodatki we wnętrzu :D

Jak Wam się podoba taki pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczyny !

Dostałam dziś swoje poszewki od Diany -szary filc+ czarny renifer i oficjalnie piszę, że WARTO zamówić, bo są super!!!:yes::yes::yes:

Bardzo dobre wykonanie, sztywny filc- robią wrażenie :yes::yes:

Diana jeszcze raz bardzo dziękuję, za gratisik również :hug::hug:

 

p.s A podusia z żółtym napisem trafi do PAni, dzięki której ja mam swoje poszewki, bo dała mi namiar na Dianę :yes::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diana. Ty jesteś niemożliwa. Torpeda!

 

Jeleń bez ciapek? - no way! Te ciapki są w nim najlepsze! :yes:

 

Dobra powiem wiec by został zaciapkowany :)

 

Ja również jestem za paciajami :yes: Komoda i lustro również na tak :yes:

Poducha z napisem śliczna :D

Kurde ,czemu ze mnie jest takie beztalencie :(

jedni mają talent do jednego a inni do czegoś innego, żebyś wiedziała jaka ze mnie łamaga

 

a ja wiem do kogo:D

 

Ciiii bo się wyda

 

Diana,

 

Czy ty sama szyłaś te poduchy?

 

Ja wszędzie takich szukam.

 

Jeżeli są ze sklepu, to proszę daj namiar :D

 

[ATTACH=CONFIG]225792[/ATTACH]

 

Szyję szyję i już odpisałam ;)

 

Dziewczyny !

Dostałam dziś swoje poszewki od Diany -szary filc+ czarny renifer i oficjalnie piszę, że WARTO zamówić, bo są super!!!:yes::yes::yes:

Bardzo dobre wykonanie, sztywny filc- robią wrażenie :yes::yes:

Diana jeszcze raz bardzo dziękuję, za gratisik również :hug::hug:

 

p.s A podusia z żółtym napisem trafi do PAni, dzięki której ja mam swoje poszewki, bo dała mi namiar na Dianę :yes::hug:

 

Cieszę się że się podoba :D

 

Diana obraz fajny a te paciaje dodadzą mu jeszcze charakteru a i wysłałam priv

przyjęte :)

 

paciaje - TAK

komoda - TAK

lustro - TAK

choinka - mogę się do Ciebie wprowadzić?

;)

 

Ależ zapraszam zmieścimy się :) Moja Ala jest zachwycona choinką wchodzi do swego pokoju patrzy na nią i mówi wow wow wow

 

paciaje, lustro, komoda - tak, tak, tak:cool:

 

wiem, że wy wszystkie fanatyczki szarego tego nie zrozumiecie:cool: ale moje beżeowe poduchy od Dianki też są superowe:yes::yes:

 

Mnie się bardzo podobają Twoje i sobie chyba takie same uszyję :)

 

komoda na pewno, a co do lustra - co w będzie się odbijać, tzn co będzie docelowo na ścianie naprzeciwko?

 

lewa strona poduszki dla mnie nawet fajniejsza niż prawa - niesamowite jak równo Ci te ściegi wyszł! :jawdrop:

 

W lustrze bedzie się odbijał hmm telewizor i zegarek?

 

Diana, ale lustro w ramie okiennej, co nie? :yes:

 

Niestety nie wezmę zwykłe bo cena zwykłego w ramie jest 1/4 ceny tamtego a tamto upatrzone ktoś mi wykupił :( ale nic na początku bedzie jak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u Ciebie się dzieje! Diana, jakie Ty cudowności robisz!!! Zaczęłam się obawiać, że ja niedostatecznie wyraźnie napisałam, że:

TRÓJKA KOLĘDNIKÓW, KTÓRĄ DIANA USZYŁA DLA MNIE, JEST PRZEPIĘKNA

 

Mam nadzieję, że dzieci pozwolą mi - po ich otrzymaniu w prezencie mikołajkowym ;) - zabrać je do pokoju na dół, żeby stały tam w komplecie, w zaszczytnym miejscu.

 

Zmiany w domu też na plus. Ładne świeczniki i na pewno nie są kościelne ;) Przyznam szczerze, że nie jestem fanka jelenia, ale ważne, że Ci się podoba. Od siebie dodam: zwróć uwagę na to, czy płótno jest dobrze napięte na ramie, bo nie wiem, czy to złudzenie spowodowane cieniami na obrazie, ale mam wrażenie, że płótno sfałdowało się w dolnym lewym rogu...

 

No i pokazuj tę komodę! :) Bo oczywiście TAK dla komody i lustra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diana a dla mnie będziesz robiła te poduchy? Wysłałam ci kilka wiadomości, ale mogłam coś namieszać bo zmieniałam ciągle koncepcję.

Pozdrawiam

 

a widzisz nie przyjełam do realizacji bo nie miałam maila że chce tak i składam zamówienie, ale ogólnie tkaninę w odpowiednim kolorze mam rozumiem że 2 i tylko rozmiar mi napisz czy 40 czy 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...