Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom z marzeń utkany


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jutro cały dzień jestem na Kiermaszu, nie bedę więc odpowiadać na maile i zapytania.

Jeśli ktoś chce przyjść zobaczyć poduchy i zabawki na żywo to zapraszam. A jak ktoś chce przyjść i pogadać to też zapraszam :)

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7ac613a30ba8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę o cennik. I czy jest gdzieś zdjęcie granatowych jelonków czy przeoczyłam?

 

Cennik wysłałam

Zdjęć jelonków na granacie nie było, miały dotrzeć do mnie w poniedziałek a nie dotarły, po wielokrotnych telefonach mają dotrzeć dziś więc dziś lub jutro zrobię zdjecie bo będe z nich szyła poszewkę i skarpetę. Priorytetowy kurier idzie do mnie już 6 dzień :bash:

W hutrowniach zabrakło czarnej koniczynki home decor na szczęscie właściciel hurtowni odkopał dla mnie trochę więc osoby które zamówiły nich sie nie martwią, a te które chcą zamówić niech zamawiają bo później ciężko może być dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooooo ale zamówień :)

Dianka nie odejdziesz od maszyny :) :) :) tyyyyyyyyyyyyyylko się cieszyć

 

 

 

nie mogę się doczekać aż sama będę mogła coś zamówić :D

 

ja juz zamawiam.. zanim zamieszkam bede miala mala kolekcje juz gotowa...o wydanych pieniazkach zapomne..wiec bede mogla dalej zamawiac :D :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja się cieszę cieszę, wczoraj przyszeł mój prezent gwiazdkowy, przedstawiam wam Bernadett

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c1e1634a2696.jpg

Teraz moje prace bedą piękniej wykończone :)

 

I chciałam powiedzieć że rozstawiłam wczoraj choinkę, jeszcze nie ubrałam ale już się zbieram :rolleyes: (ja wiem że jestem świąteczną maniaczką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...