Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom z marzeń utkany


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Salon z większej odległości

http://imageshack.us/a/img546/9350/ijuw.jpg

 

Tutaj dobrze widać, jak wnętrzu brakuje przytulnosci... Może dywan? Bo póki co, wygląda to trochę jak gołe meble na pustej podłodze wsród pustych ścian ;) Co jednak jest dobrą bazą ^^ Przygotowałam dla Ciebie oszałamiająca wizkę w paincie - byłabys podła, gdybys jej nie doceniła :rotfl::lol2::lol2:

 

;) ;) ;)

 

bez tytułu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venusko, ja nie wiem, czy zachowałam perspektywę (pewnie nie ;) ), ale chodzi głownie o dywan. Jasny jakiś - choć zdjęcia wydają mi się ciemnawe, nie wiem, czy tak jest w rzeczywistości, bo ja sama mam często problem z dobrym doswietleniem zdjęć. Lampę dałam przykładową, choć i tak postawiłabym ją po drugiej stronie stołu (ale ta strona nie jest ujęta na foto :p).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus budżetu na razie nie ma, póki co zbieram kasę, więc jak już to małe przeróbki a jak uzbieramy więcej to coś większego. Ale chciałabym mieć ogólny zarys tego co chcę zrobić i w jakim kierunku iść

Panna Z doceniam Twoją wspaniałą wizkę, lampę jeśli już to dałabym faktycznie po drugiej stronie bo mąż by płakał ze mu dojście do okna blokuję. Nad dywanem myślę usilnie i nad tymi rameczkami nad wypoczynkiem. Dywanu nie było bo nasz sierściuch straszliwie sierścił a przy maluchu to jednak wolałam postawić na pustą podłogę którą dużo łatwiej pozostawić w czystości, niestety maluch podrósł i się nie mógł dogadać z sierściuchem i sierściuch musiał wyjechać na wakacje do teściowej :( ale u niej ma jak w raju. Teraz muszę o tym pomyśleć choć mój dzieć ma genialne pomysły smarowania wszystkiego wszystkim :bash: szczególne upodobanie do smarowania serkami podłogi/kanapy/telewizora więc dywan na pewno ale jeszcze za jakieś pół roczku rok póki to małe głupie zmądrzeje i nie bedzie takich cudownych pomysłów miało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panna Z doceniam Twoją wspaniałą wizkę,

łaj soł sirius? :p Dorzuć no kilka jajcarskich emotkikonek do tej wypowiedzi, bo az się głupio czuję :p moja wypowiedź była jak najbardziej niepoważna i w zamysle śmiechowa, żeby nie było wątpliwosci :p

 

Kurrrrr...ka , usmiechnęłam się i znowu mi usta pękły :bash:

 

niestety maluch podrósł i się nie mógł dogadać z sierściuchem i sierściuch musiał wyjechać na wakacje do teściowej :(

Oooj, przykro :(

 

szczególne upodobanie do smarowania serkami podłogi/kanapy/telewizora więc dywan na pewno ale jeszcze za jakieś pół roczku rok póki to małe głupie zmądrzeje i nie bedzie takich cudownych pomysłów miało.

łał :lol2::lol2: a to masz rozrabiakę :p a duże to Twoje małe?

Dobrze, że nie jetem matką, bo bym chyba terror w domu wprowadzała :p " serek je? to niech je przy stole, a nie biega z tym po domu!" :rotfl:

 

Fajne te czarne swieczniki podłogowe z tchibo, ale M. by mnie ukatrupił a ciało schował w piwnicy, jakbym znowu pieniądze zaczęłą wydawać :p Juz i tak za dużo ostatnio ich poszło... Na szczęscie wolę srebrne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jestem !

Chyba się z tej radości uchleję bo JESTEM SAMA !!!!

Dzieci w ilości sztuk 4, rozprowadzone po zakładach a Ja...piję kawusię. Chyba sie poryczę ze szczęścia.

Pierwszy raz od tygodnia, moge chwilkę odpocząć.

Chwilke po po 11 wraca pierwsze.

W dupie z bajzlem, w dupie ze wszystkim....

 

Pisałam Ci, że mam kilka pomysłów, ale gdzies tam, napisałaś, że mąż planuje jakieś schody, ciemne podłogi, cuda na kiju.

Przepraszam, że zakłócę mir domowy ale co to znaczy, że jak Ty się na coś zgodzisz to on Ci pozwoli ???? :wtf::wtf::wtf:

Rozumiem, że to wspólny dom, nie jesteście w separacji i prowadzicie wspólne gospodarstwo.

Nie kumam czegoś takiego...sorki :(

Jesli każdy z Was, będzie urządzał każdy po swojemu to wyjdzie kolaż a nie dom.

Nie potraficie się dogadać ?

Może jakiś wspólny kompromis ?

Ty chcesz jasno i ciepło, mąż ciemno i nic więcej nie wiem.

Po co w takim razie, robic teraz cokolwiek ?

Szkoda kasy, czasu i nerwów.

Raz, że jedno do drugiego nie koniecznie będzie pasowało a dwa, to, że zniszczy się przy tak poważnym remoncie.

 

Proponuję, usiąść razem przy kompie.

Ty mu pokaż co Ci sie podoba, a on niech nakresli swoja wizję.

Skoro mają byc zmiany podłóg ( uważam, że nie potrzebnie, bo kolor fajny) to zupełnie zmienia postać rzeczy.

Jakie te podłogi, z czego, jaki format ?

Gdzie te schody ?

 

Napisz cos więcej i nie dawaj się zdominować testosteronowi.

Samiec Twój wróg ! ;)

 

PS. Zamiast zmiany podłóg, pomyślałabym juz prędzej o zmianie drzwi. Są ciemne, jest ich wiele i niestety dominują wnętrze.

W tej chwili korytarz wygląda troche jak w przychodni.

Same drzwi...

Gdybyście zrobili cos jasnego, co się ładnie wkomponuje w ściany i przestrzeń, można by popracować nad jakimś zajebistym elementem wystroju, który odwróci uwagę od drzwi.

 

To tak na teraz.

Odpisz ze szczegółami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari kochana natenczas planuje ja osobiście zmiany wmaleńkim zakresie funduszowym takie które najbardziej mnie rażą

NIe chodzi o to że mąż pozwoli chodzi o realizację marzeń,mąż ma marzenie ciemne podłogi plus schody które bedą prawdopodobnie międzi wejściem od kuchni a wejściem do wiatrołapu

http://imageshack.us/a/img542/2143/ldeo.jpg

podłogi zapewne grys drewnopodobny bo chciałby położyć pod to maty grzewcze by było ogrzewanie podłogowe i możnaby wtedy zrezygnowac z tych okropnych piecy w salonie i jadalni.

To były jego jedyne propozycje jeśli chodzi o dom powiedział że resztę zostawia mi czyli on się do reszty dopasuje, ale jak napisałam to za kilka lat tak bedzie a za kilka lat to mogą wyrosnąć gruszki na wierzbie a ja się moge rozwieść pięć razy.

Mari mówiłaś że masz pomysły na łazienki, wiatrołap i to za niską ceną proszę powiedz pokaż co tam masz za pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...