Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom z marzeń utkany


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Diana, w wejściu z Dworca Centralnego w podziemie Złotych Tarasów po lewej stronie (gdy schodzi się schodami) jest sklep ze zdrową żywnością. To jest jedyne znane mi miejsce, gdzie można kupić 100% sok z dzikiej róży. Bez konserwantów. Prawdziwy, nie żadne rozcieńczane z koncentratu „cudo”. Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowiejcie :hug:

 

Pech tak tuż przed świętami.

 

Żeby wlać tu trochę atmosfery przedświątecznej i optymizmu polecam bloga forumowej DPS https://dompodsosnami.wordpress.com/author/podsosnami/

DePSia prowadzi z mężem gospodarstwo agroturystyczne stworzone ich własnymi rękami dosłownie od zera. Wątek na fm już zamknęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Diana bardzo Wam wspólczuję, to wstrętne choróbsko:(wycieńcza człowieka na maksa:sick: no ale mam nadzieje, że jakoś szybko sobie pójdzie i na czas świąt będziecie już wszyscy zdrowi i w pełni sił. ściskam gorąco:yes:

 

ps wyglądam tej paczuszki i wyglądam:p no nic może dziś..a wiesz ile średnio taka przesyłka szła? trochę się obawiam , bo w czas przedświąteczny poczta ma mocne zastoje:mad:ale co tam, w końcu jak ustaliłyśmy mój piękny obrus jest całoroczny:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fra wiesz co mama mi wczoraj paczkę wysłała a dziś jest już u mnie, pocztą właśnie, powiem ci że jak patrzę po zeszłych swiętach to poczta się wyrabiała, kurierzy tylko nie (przesyłki kurierskie szły tydzień) a pocztowe ok 2 dni więc myślę że spokojnie dojdzie pewnie dzisiaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fra ja w zeszłym roku oststniej spóźnialskiej (zamówienie 3 dni przed Wigilią) której się przypomniało że natychmiastowo niezwłocznie potrzebuje poduch z reniferem bo inaczej Świąt nie będzie wysyłałam 2 dni przed Wigilią i doszło, także myślę że dotrze na pewno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fra ja w zeszłym roku oststniej spóźnialskiej (zamówienie 3 dni przed Wigilią) której się przypomniało że natychmiastowo niezwłocznie potrzebuje poduch z reniferem bo inaczej Świąt nie będzie wysyłałam 2 dni przed Wigilią i doszło, także myślę że dotrze na pewno

 

nawet ją (spóżnialską:cool:) trochę rozumiem:yes::yes:bo jak to święta bez poduch z reniferem???!!!:lol2: moje już od paru tygodni dumnie prężą się na kanapie:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.mam paszuszkę i nikomu nie oddam:-) :-) :-) :-) bardzo dziękuję za wszystko :-) piękne:-) a gratisik słodki..niestety muszę teraz lecieć bo umowiłam się z mamą i nawet nie mogę poprzymierzac wszystkiego ale na pewno rozmiarrowo tez jest ok:-) dziękuję też za życzenia świąteczne- Tobie i całej rodzinie tez życzę spokojnych zdrowych świąt i duuużo zdrówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również dziś dostałam przesyłkę, obrusy bardzo ładne nie wiem który bardziej mi się podoba, pięknie dziękuję, gratisy słodkie i pachnące :) Życzę zdrowych i wesołych Świąt dla Ciebie i całej rodziny. Daj znać czy kasa doszła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...