Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom z marzeń utkany


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Fra ja bym prała w 30 stopniach jednak, wtedy tak najbezpieczniej. Co do tkanin to jak weźmiesz wyszukiwanie zaawansowane to np wzór albo kolor można sobie wybrać i jest mniej :)

Tomkowa ja prałam w 60 swoje ale moje szyte 2 lata temu, niby wzory tkanin te same, ale czy np sklep z tkaninami czegoś nie zmienił, albo inna partia tkanin nigdy nie wiadomo.

Chloe cieszę się a dla stałych klientów zniżki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograsowałam sobie w tkaninach u Ciebie i... Czy ja mogę na te literki wybrać swobodnie, bez ograniczenia pary tkanin? Tzn, czy one się jakoś nie różnią grubością np. Widziałam samochodziki i sówki na różnych tłach :)

Jeśli mogę, to pozwolę sobie na taki luksus. Jutro wybieram i rozumiem, że ta stronka poprowadzi mnie za łąpkę w sprawie płacenia? Bo ile to już wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko jasne że możesz, ja te tkaniny zamawiam, przy tkaninie jest napisana jego gramatura. Te w samochody to ja jednak sie obawiam ze sam motyw samochodów jest zbyt duży

W przypadku aut na białym to 8cm auto

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c4c284bc87ed.jpg

W przypadku aut z girlandą na róznych tłach to auto ma 6cm i to jeszcze by przeszło ale jest na nim napisane Girls (jak się kliknie na tkaninę to ona się powiększa) więc chłopaki mogą nie chcieć

Te busiki sa tylko na amarantowym w tym momencie ale mogę zadzwonić i zapytać kiedy będą inne, ogólnie zaraz napisze ci wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni to super, a ja wyślę wszystko razem :)

Mmeliso :hug:

Marta usztywniam je filcem 4mm

Doriko nie ma sprawy :) zastanów jak byś chciała by wyglądała :)

 

I mam już stronę na której można sobie samemu wycenić rolety, albo zasłony, albo mechanizmy

http://dgas.pl/wycena/#/home

 

Witaj Diano Tereso:) aajjj, utonęłam w tych wszystkich pięknych materiałach:) już niedługo, już niebawem zamówię sobie u Ciebie roletę:) pozdrowienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...