Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Narożnikowy zawrót głowy - wszelkie rady mile widziane ;)


Korozja

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 615
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Też mi się ten granat bardzo podoba ale w moim przypadku niestety kolor niepraktyczny

Właśnie miałam zadać to samo pytanie.. mało praktyczny wydawał mi się beż lub biały? Granat to jeden z naszych typów, zaraz po szarości . Macie jakieś doświadczenia z tym kolorem?

 

Ja bardzo lubię sofy modułowe ale wiem też ile syfu zbiera się w tych łączeniach więc jednak wolałabym żeby było ich jak najmniej. Oparcie też nie dla mnie. W tej cenie to chyba można jednak znaleźć coś lepszego.

Dzięki Korozja, bo po przespanej nocy jeszcze bardziej się utwierdziłam w przekonaniu,że masz rację i lepiej nie ryzykować. Rzeczywiście ..te oparcia...nie zwrócilam na nie wczesniej uwagi. Podejrzanie dużo tez tych poduch..

Dziś zacznę szukać tych lepszych opcji z możliwoscią przestawienia/rozłączenia (przynajmniej 2 modułów). Gdybyście spotkały coś takiego to proszę, dajcie znać kobietki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałam zakładać tematu a tutaj pytanie trochę pasuje.

 

Mam narożnik jak na zdj. tylko krótsza wersja nie podkowa. Ale kolory te same.

http://www.agatameble.pl/files/Presmebel/Otis/otis_U.jpg

 

Podłogę w kolorze dąb sonoma.

 

Będą do tego pasowały takie meble:?

 

http://www.agatameble.pl/cache/images/resizeCrop_215x120/files/Wojcik/Ovalle/ovalle_aranz.jpg

 

http://www.agatameble.pl/files/Wojcik/Ovalle/ovalle_OVV_03.jpg

 

http://www.agatameble.pl/files/Wojcik/Ovalle/ovalle_OVV_01.jpg

 

http://www.agatameble.pl/files/Wojcik/Ovalle/ovalle_OVK_03.jpg

 

Kolor ścian jeszcze nie wiadomy.

 

dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefthy napiszesz co to za kanapa? Bardzo mi sie podoba - ma pikowanie. Użytkujecie juz? Jaka to firma?

Z Agata Meble, Otis. My jeszcze nie użytkujemy, ale znajomi mają w innych kolorach i układzie i sobie chwalą :)

 

A jak pasuje taki narożnik do tych mebli? Im dłużej się zastanawiam tym bardziej mi nie pasuje do białych mebli :/ A żadne ciemne nam się nie podobają :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiek kopiuj do woli :D

 

Granat jest dla mnie niepraktyczny bo jest ciemny. W kuchni mam czarny blat - masakra! Na stole mam pseudoobrus;) - brązowy. Wszystko na nim widać. Mam czarną pościel - to samo. Czarne filcowe podkładki - wywaliłam bo mnie szlag trafiał :mad: Tylko czarny brodzik daje radę ;)

Dla mnie najlepszym wyborem wydaje się jasny szary. Nie brudzi się jak biały ale też nie będzie okruszków widać czy paproszków jak na ciemnym. Wydaje mi sie że dobrze wygląda z każdym kolorem i pasuje mi do koncepcji mieszkania :) Jest to też bezpieczny kolor. Taki uniwersalny, nigdy sie nie znudzi :)

A i najważniejsza sprawa. Tymczasowo jesteśmy rodzicami śnieżnobiałej, długowłosej kotki. Nie muszę chyba mówić ze jej sierść jest wszędzie :rolleyes:

Już widzę granatowy narożnik po jej wizycie na nim :p

 

Być może są jakieś super materiały że nawet na ciemnych nic nie widać ale ja takich nie znam i pewnie i tak nie byłoby mnie stać ;)

Tak więc jak ciemny narożnik to tylko w skórze.

 

Dobrze jakby wypowiedziały sie osoby które maja kanape w ciemnym kolorze. Jak sie im sprawuje. Czy są zadowoleni.

 

Przypomniało mi sie że raz wylał mi sie jogurt. Na stole był biały obrus a na to taka serweta brązowa. No to ja mokra szmata i wycieram. Po wyschnięciu na białym prawie śladu nie było na ciemnym został białawy ślad. Jak widać ciemne kolory nie dla mnie ;) Ale szalenie mi sie podobają :)

 

Nefthy ja raczej nie pomogę bo ze mnie słaby doradca jest. Sama u siebie na nic zdecydować sie nie moge bo nie wiem co będzie ok wyglądać ;) Nie przepadam też za brązami ani za drewnianymi meblami do drewnianej podłogi więc mogłabym być nieobiektywna :)

Spróbuj to sobie wkleić do pointa żeby mieć to zestawienie razem :)

Na pierwszy rzut ok wydaje się ok ale lepiej niech się wypowiedzą osoby które bardziej się na tym znają ;)

 

m-333 a proszę Cie bardzo :) coś bardzo podobnego do tego o który pytasz :)

 

P1040529.JPG

Model jak widać nazywa sie "Scala". Producent Rameta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś tu był na wizji lokalnej... :lol2: O cos takiego mi chodziło.. dziękuję! :) I zapisuję . Jak te poduchy?I pufka w razie czego dostępna... Awwww... jak ja kocham to forum :D

 

Edit:

Korozja : te dwa pierwsze u mnie bardzo na tak :) A ten trzeci też superowy (uwielbiam wszelkie pikowania), tylko jest tej samej firmy, co tamta moja kanapa modułowa.. ciekawe jak z jakością..

Edytowane przez m-333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefthy: ciężki orzech do zgryzienia.. bo u mnie szarość jest lekiem na wszytsko :cool: . Niby to się komponuje, bo barwy bezpieczne, ale mi coś jakby do końca nie gra.. Kolor mebli zdaje sie być śnieżnobiały i może się bardzo kontrastować z kremem kanapy. Wg mnie im mniej kolorów w pomieszczeniu tym większe poczucie harmonii. Wiem,że to trudne, bo sama u siebie walczę z tym samym (radzić jest łatwiej..). Brąz w mebelkach komponowałby się z kanapą. Tylko nie wiadomo co z tą bielą :) Swoją drogą mebelki śliczne.

na tą chwilę jedyne,co ci mogę doradzić : pokombinuj z kolorem ścian jeszcze, bo on wiele zmienia - zwłaszcza,że meble z bielą na tle ścian o zdecydowanych i pastelowych kolorach wyglądają zupełnie inaczej. :yes:

Jak zobaczysz te mebelki na kilku różnych ścianach to może to pomoże podjąć decyzję. Jaką masz podłogę ? Korozja ma rację- paint tu może wiele pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefthy: ciężki orzech do zgryzienia.. bo u mnie szarość jest lekiem na wszytsko :cool: . Niby to się komponuje, bo barwy bezpieczne, ale mi coś jakby do końca nie gra.. Kolor mebli zdaje sie być śnieżnobiały i może się bardzo kontrastować z kremem kanapy. Wg mnie im mniej kolorów w pomieszczeniu tym większe poczucie harmonii. Wiem,że to trudne, bo sama u siebie walczę z tym samym (radzić jest łatwiej..). Brąz w mebelkach komponowałby się z kanapą. Tylko nie wiadomo co z tą bielą :) Swoją drogą mebelki śliczne.

na tą chwilę jedyne,co ci mogę doradzić : pokombinuj z kolorem ścian jeszcze, bo on wiele zmienia - zwłaszcza,że meble z bielą na tle ścian o zdecydowanych i pastelowych kolorach wyglądają zupełnie inaczej. :yes:

Jak zobaczysz te mebelki na kilku różnych ścianach to może to pomoże podjąć decyzję. Jaką masz podłogę ? Korozja ma rację- paint tu może wiele pomóc.

 

Podłoga jest coś jak dąb sonoma, dlatego wiele mebli nam nie pasuje bo się zlewa z podłogą ;/ Meble jeszcze by wyglądały ok z połączeniem z narożnikiem plus np biało brązowy dywan ale nie wiem co ze stolikiem :/ ten jest już blisko narożnika. Pokombinuje w paincie, choć nie wiem jak się za to zabrać Oo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...