Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Malowanie pokoju od A do Z


olciaz1

Recommended Posts

Mozliwe , ze farba stala dlugo w sklepie. Po rozmieszaniu nie wygladala zle byla tylko gesta nawet jak nia malowalam. Nie bylo tez problemow z farba z Praktikera tyle , ze byla płynna a tamta nie. Zastanawiam sie teraz nad Bekersem czy moze nim spróbować w duzym pokoju. Nie wiem czy bedzie lepszy od tych Barw Natury bo w sumie cenowo Beckers za 5l np w Praktikerze kosztuje 120pln a sniezki w Zaleznosci od koloru 2,5l - 46-60zl to suma sumarum ten Beckers na 5l jest droższy o 20-30 pln także prawie żadna róznica . Bynajmniej jak ma sie pokoj 30m do pomalowania. Troche sie boje tego Beckersa bo czytalam ,ze tymi farbami trzeba umiec malowac , moga sie zrolowac itd itp , czyli laik moze miec problem. A co do Barw Natury malowalam pierwszy raz i wyszlo slicznie i zero problemow bez mala. Aha co do tasmy zastosowalam jakas lakiernicza żółtą pan w sklepie mi polecił ja , ze nie ma prawa nic sie stac, koszt 11zl. Jednego dnia pomalowalam raz pokoj a nastepnego drugi raz. Nic nie weszlo pod a zerwala sie po 2 dniach idealnie. Nawet jednego opilka nie bylo farby na kleju. Jak ktos bedzie chcial nazwe to moge podac bo teraz jej nie mam przy sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Potrzebna pomocccc, pomalowalam przedpokoj BN kolor 137 mial byc fajny żółtawy wyszedl gdzie nie gdzie zolty a reszta to pomaranczowe mazy łaty plamy itd. zle malowałam ? Za mokry walek byl a pozniej z czasem jak wcieralam farbe robil sie jasniejszy ? wyglada mega zle . Odznacza sie najbardziej tam gdzie łaczylam i tam gdzie malowalam malym walkiem zeby sobie wyprowadzic juz pod duzy walek ? moze to weschnie . wyglada tak jakby w nie ktorych miejscach bylo malowane calkiem inna farba i mega grubo . co teraz ??

 

co jest najgorsze pomalowalam na brudnej scianie teraz nie przygotowanej wogule pod malowanie i kolor wyszedl super . a moze drugie malowanie wyrowna te pomaranczowe platy i zrobi sie ladny żółty czy juz nie ma na co liczyc i trzeba cos ratowac inaczej??

Edytowane przez olciaz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeus jak to naprawic jakby co? fakt w tych narozach w ich srodkach przebil sie zolty kolor ale te pasy gora dol na scianie sa morelowe kolo wokolo kontaktow jest tak jakby inny kolor byl polozony. Masakra . Musialo by to schnac z miesiac a i tak by bylo w 1/2 pewnie to samo Edytowane przez olciaz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by sie za chiny nie wyrownalo bo byla masakra.Malowalam drugi raz wedlug schematu opisanego przez Zeusa. jest w 100% to co mialo byc na wzorniku bez jakiej kolwiek plamy przebarwienia , nawet nie widac gdzie zaczynane i łaczone itd. Edytowane przez olciaz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...