Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ciepła połowa bliżniaka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Najpierw gruntowanie i pierwsze malowanie. Potem podłogi. Potem ostateczne malowanie i na końcu drzwi. Po podłogach. A kładzenie podłóg to używanie dużych maszyn, ktore czasem potrafią uszkodzić ściany. Jak ściany są pomalowanie ostatecznie to się można nieźle wkurzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję za pamięć

We wtorek kładziemy tynk i koniec������

 

Dziś był człowiek od kostki

Wszystko ustaliliśmy,wchodzi za 2tygodnie

 

Przyszły tydzień prawdopodobnie ściągamy gline po budowie

Robimy odwodnienie tj odprowadzenie wody opadowej z dachu

Tak aby było gotowe już do kostki

 

Tak sobie policzyłem- mniej więcej - że Pan Jacek (mąż Kori) wysłał do mnie ponad 80 maili dotyczących tynków i elewacji, dokonałem dokładnych obmiarów wspomnianej elewacji i tynków wewnętrznych, po czym jeśli chodzi o tynki otrzymałem info, że " Panie Piotrze jednak zrobimy gipsowe" ok, nie ma problemu, ja nie wykon uję gipsowych, więc proszę szukać kogoś innego... oczywiście doczytałem, że tynki są zrobione i owszem, cementowe czyli takie jakie miałem wykonać ja.

Elewacja - pod pretekstem braku kontaktu z poprzednim inwestorem (była poprawka która miała byc wykonana, byłem w kontakcie z mężem inwestorki i czekaliśmy na decyzję producenta i normalną pogodę) na temat elewacji otrzymałem info: Panie Piotrze ze wzgl. na brak kontaktu z Pańskiej strony z ....(Inwestorką) zawiesimy na chwilę decyzję na temat elewacji, i to był ostatni mail tego Pana - teraz czytam, że elewacja prawie gotowa....

Nie piszę, tego maila żeby się pożalić, ale chyba jesteśmy wszyscy dorosłymi ludźmi i za wykonaną pracę (odpowiedź na 80maili - przepraszam, sprawdziłem: odpisałem na 48, obmiary) pasowało by chociaż podziękować, a nie zachowywać się jak .....

Jeśli jest za drogo/tanio też można powiedzieć/napisać....

Reasumując: POTENCJALNI WYKONAWCY przeczytajcie sobie to co powyżej i wyciągnijcie wnioski.....

Edytowane przez EWBUD
pomyłka mała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro Piotrek sie odezwal to i ja skomentuje.

Wprawdzie nie wlozylem w ten obiekt tyle pracy, czasu i pieniedzy ! (Tak tak... czas pracy kosztuje, dojazd, pomiary etc...) co on, u mnie skonczylo sie to na 2 mailach szybkich, ale faktycznie podejscie do dostawcy/wykonawcy slabe i zbedny przeplyw informacji. Panie Jacku skoro Pan jest adresatem wiadomosci to wiadomosc jest kierowana do Pana a nie do rozsylania do wykonawcy i np... yyy mojej bylej firmy na Bartyckiej. Zwlaszcza jak temat zalatwia sie po znajomosci bo akurat koniugacje ludzi pracujacych w JVC i Caparolu sa mi znane, i jak cos sie zalatwia "po znajomosci" to zeby jeszce to pozniej porownywac i sprawdzac... slabe to slabe.

Piotrek moze to ta sama ekipa co na Dabrowkiego 61 robila :lol2:

Edytowane przez fighter1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slowem komentarza, panie Piotrze temat był wstrzymany,racja.

Jak się okazało w kwietniu na nowo powrocilam do sprawy.

Z opóźnieniem przepraszamy za brak kontaktu oraz dziękujemy za pomoc

kłamczucha z Ciebie - to Twój wpis nr 1347 z dnia 12.03.2014 -

Dziś potwierdził tynkarz wejscie finalnie we wtorek 18go marca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojgoc dzieki za przypomnienie. nie znasz tematu ale jak zwykle jestes aktywny

Wpis dotyczył tynków wew robionych ręcznie cem-wap , a nie maszynowo...(poza tym nie dotyczył elewacji)

Tak sobie policzyłem- mniej więcej - że Pan Jacek (mąż Kori) wysłał do mnie ponad 80 maili dotyczących tynków i elewacji, dokonałem dokładnych obmiarów wspomnianej elewacji i tynków wewnętrznych, po czym jeśli chodzi o tynki otrzymałem info, że " Panie Piotrze jednak zrobimy gipsowe" ok, nie ma problemu, ja nie wykon uję gipsowych, więc proszę szukać kogoś innego... oczywiście doczytałem, że tynki są zrobione i owszem, cementowe czyli takie jakie miałem wykonać ja.

tematu nie musze znać - umiem czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma co przepraszac. To trzeba sie zachowac teraz jak czlowiek i poprosic Piotrka o wycene kosztow jakie poniosl poswiecajac tyle czasu/wiedzy/paliwa na wyliczanki tlumaczenia i mrzonki o domniemanym zleceniu i je chociaz czesiowo zwrocic. Ale nie sadze, zeby wystarczylo empatii skoro taka akcja byla z tynkami gipsowymi vs cementowymi.

Piotrze: zwyklym smierdzacym kombinujacym i nieuczciwym robolem jestes wiec powinienes byc szczesliwy. ze jasnie wielmozni Panstwo sie do Ciebie zwrocili Ty pokurczu i raczyli Ci poswiecic chwile swojej uwagi. I wdzieczny powinienes byc, ze mogles dostapic zaszczytu pisania tych maili, wizyty na budowie etc...Gamoniu !

 

I ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał....

Edytowane przez fighter1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma co przepraszac. To trzeba sie zachowac teraz jak czlowiek i poprosic Piotrka o wycene kosztow jakie poniosl poswiecajac tyle czasu/wiedzy/paliwa na wyliczanki tlumaczenia i mrzonki o domniemanym zleceniu i je chociaz czesiowo zwrocic. Ale nie sadze, zeby wystarczylo empatii skoro taka akcja byla z tynkami gipsowymi vs cementowymi.

Piotrze: zwyklym smierdzacym kombinujacym i nieuczciwym robolem jestes wiec powinienes byc szczesliwy. ze jasnie wielmozni Panstwo sie do Ciebie zwrocili Ty pokurczu i raczyli Ci poswiecic chwile swojej uwagi. I wdzieczny powinienes byc, ze mogles dostapic zaszczytu pisania tych maili, wizyty na budowie etc...

 

Śmiesznie to napisałeś :) Pokurczu...... :)

 

A na poważnie: Fighter, Wojgoc - ja wyraziłem swoją opinię i dla mnie temat jest zamknięty, nie oczekiwałem żadnych przeprosin (były mailowe i tutaj powyżej) i zadośćuczynienia, tak jak napisałem w innym wątku związanym z tym tematem; wiesz gdzie to mam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...