Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ciepła połowa bliżniaka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

przepiękne te płytki mozaikowe są!! sama się nad nimi ostro zastanawiam :rolleyes:

 

kurczę tu Tobie tyle osób stara się pomóc... chyba galeria jest bardziej poczytnym działem niż dziennik:bash:

Karolina popatrz ja zalozylam oddzielny watek juz jako wykonczeniowke i inspiracje i nic sie nie dzieje, moze dlatego ze brak juz pomyslow a czesc to juz takie zdecydowanie, albo dlatego ze jestem za granica i nie dzialamy teraz tylko wiosna... moze dlatego brak pomyslow, albo za slabo sie staramy :D :lol2:

 

na szczescie patrzac co sie dzieje u Kori inspiracje mozna podlapywac dzieki pomocnym dziewczynom tutaj :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj dziewczyny, dziewczyny:-)

miło ze pomagacie, naprawde fm to świetne srpawa. Ja nie jestem obiektywna w kwestii swoich wnętrz, ale jak Was posłucham to dopiero otwierają mi się oczy

Ta dolna łazienka miała być na początku ciepła, póżniej jasna, dalej kolorowa, a teraz dzięki Wam wybraliśmy wersję z "brokatem".

Ale pomysł świetny, do tego oświetlenie punktowe, które rozświetli pomieszczenie.

 

Siedzimy w sobote z M na kanapie, odpalamy projekt górnej łazienki i co, patrze na niego i mówie "kurde ona jakaś taka mdła, coś trzeba dodać" podejchaliśmy do kilku sklepów i chyba dobierzemy mozaikę z 5-8 plastrów żeby nadac na górze jakis kontrast

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te płytki są świetne i w bardzo dobrej cenie. Chyba sama się skuszę na czarne do gościnnej łazienki (mam nadzieję, że będą do zdobycia w 2015 :p )

 

płyteczki rewelacja i ta cena

no i teraz czy robić białe z szarym, a może beż z białymi, bo też takie mają w swojej ofercie.

aaa nie wiecie czasem, czy zdarzają sie wymiany serii i sezonowe wyprzedaże płytek??analogicznie jak z ciuchami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, czy kojarzycie kto z forum posiada w salonie ew innym pomieszczeniu płytki drewnopodobne paradyz My Way Rover Giall satynao??

Pytam ponieważ cene mają dobra ok 105zł m/kw

ew coś podobnego, ale żeby się nie zrujnować finansowo?? Bo podłóg na parterze około 60m/kw

Na ekspozycj iwyglądają dobrze, podobnie jak dąb naturalny. Ale kwestia jak to wygląda na całości podłogi. No i na pewno klu programu - to będzie dobór fugi, aby oddać wierną kopie drewnianej podłogi

 

lucka6 pamiętam, miała rovere paradyża

https://lh6.googleusercontent.com/-Er2sKjHJdKo/UI1UbP_cL8I/AAAAAAAAjfk/HebDazleXkY/s640/IMG_9462.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-uD7iY8UaanY/UI1UJAGUT1I/AAAAAAAAjfM/GOQmEXD4DPU/s640/IMG_9464.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-pC5Vh1roYXk/UI1UR-Y2j1I/AAAAAAAAjfU/gu7crAFnUGg/s640/IMG_9460.JPG

Edytowane przez kori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płyteczki rewelacja i ta cena

no i teraz czy robić białe z szarym, a może beż z białymi, bo też takie mają w swojej ofercie.

aaa nie wiecie czasem, czy zdarzają sie wymiany serii i sezonowe wyprzedaże płytek??analogicznie jak z ciuchami??

 

ja osobiscie obstawialabym biale plus szary.... ten bez jakos mnie nie przekonuje... :rolleyes:

 

nie wiem jak to z wyprzedazami... ale powinny byc... skoro meblowe sklepy je maja to i takie tez :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...