Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ciepła połowa bliżniaka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ciężka sprawa ;)

Gdyby np. zamknąć tv w jakimś meblu to zasloni się ścianę z kamieniem...

Ale może inna ścianę wyeksponowac kamieniem ?

Wówczas odwróci się uwagę od tv

 

A co do telewizji... To u mnie tez prawie cały dzień, ale jak nie oglądam to wylaczam lampe w projektorze ( podają ze w trybie ekonomicznym wytrzyma 10 tys godz) wiec gdyby wymieniać lampe co 2-2,5 roku to do ceny tv dojde po 10-12 latach eksploatacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Karola, mysle ze kamien ma fajna srukture lub ew płytka, czego nie jest wstanie oddać farba.

...

co do stryktury to fakt - kamień ma ciekawszą... jedynie tynk strukturalny by tu mógł jeszcze fakturę jakąś dać

 

musisz zdecydować co chcesz w końcu osiągnąć :)

 

 

ps. Karolina plisssss :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kori ja Cię rozumiem z tym tv :) u mnie też chodzi cały dzień... dzieciaki same sobie włączają rano :D

nawet jak dzieci nie było to tv też grało... ja nie wyobrażam sobie siedzieć w domu w ciszy - mi musi coś dudnić dookoła :) :)

 

ja byłam kiedyś uzależniona od TV, niefajny stan :/ ale wyszłam z tego :D

u nas z przedszkola wyszedł taki nieoficjalny komunikat aby dzieciaki nie oglądały TV dłużej niż 30 minut dziennie bowiem są przestymulowane, większość ma jakiś tam syndrom "dziecka telewizyjnego" (coś przekręciłam ale wiecie o co cho ;) ) i nie potrafią się skupić.

A młodsza córa miała zakaz od logopedy, z uwagi na lekko opóźniony rozwój mowy.

 

My sami (dorośli) nie mamy za bardzo kiedy oglądać, nad czym nie ubolewam w sumie bo tam prawie nic ciekawego nie ma :/ Tłuczemy seriale na kinomaniaku wieczorami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Karola, mysle ze kamien ma fajna srukture lub ew płytka, czego nie jest wstanie oddać farba.

 

btw, dzis zamówilismy paczkę płytek drewnopodobnych kerabenu madeira roble i mamy odebrac cerad setim honey

mam nadzieje ze finalnie coś wybierzemy na podłogwe na parter

 

pokaż fotki jak dojdą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny nie wiedzieć czemu ten mój salon stał się problematyczny :-(

generalnie zarys/koncepcję kuchni, jadalni, przedpokoju, wiatrołapu, łazienek mamy dopięte, wstępnie ale są

 

natomiast w tym salonie coś mi nie gra - w sensie ta ściana z tv.

sama już nie wiem czy zostawić tak jak jest, a moze faktycznie cos pomyślec nad kominkiem, może go obudować?? hmmmm

Wiemy jedno na podłodze bedzie płytka drewnopodobna :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...