Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ciepła połowa bliżniaka


Recommended Posts

inspiracja zaczerpnięta z wnetrza Agi75 - mam nadzieje że sie nie pogniewa

myślałam o czymś podobnym - dot. kominka!

u nas wkład i ramka czarna, dodatkowo wnęka na drewno również czarna n(nie wiem tylko z czego)

 

natomiast cała obudowa kominkowa - łupkek

 

co sądzicie??

[ATTACH=CONFIG]235429[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]235430[/ATTACH]

Edytowane przez kori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

inspiracja zaczerpnięta z wnetrza Agi75 - mam nadzieje że sie nie pogniewa

myślałam o czymś podobnym - dot. kominka!

u nas wkład i ramka czarna, dodatkowo wnęka na drewno również czarna n(nie wiem tylko z czego)

 

natomiast cała obudowa kominkowa - łupkek

 

co sądzicie??

.

Mnie się podoba - bardzo! Sama chcę mieć coś w ten deseń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01presotto-01-1a.jpg 01presotto-01-1b.jpg 01presotto-01-1c.jpg 01presotto-01-1d.jpg 01presotto-01-1e.jpg

 

Zwykła szara farba, ewentualnie fakturowana. Z boku i nad tv szafki. Ta górna z podnoszonymi do góry drzwiczkami. Boczna dokładnie w kolorze ściany pod tv. Wersje z drewnem na górnej szafce i bez.

 

Kori wywaliłam ten zwis z sufitu, bo im dłużej na niego patrzyłam tym mniej mi pasował. Lampa-wędka wg mnie pasuje lepiej nawet z tymi kryształkami.

 

Durnostoje postawiłam, bo byłoby pusto i zimno.

 

CD w następnych postach :bye:

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

03presotto-01a.jpg 03presotto-01b.jpg 03presotto-02a.jpg03presotto-02b.jpg

 

Wersja z jasnym kominkiem, wersja z szarym kominkiem (bez drewna) i 2 lampy do porównania. Zdecydowanie zwis z sufitu nie pasuje.

 

Kori, oba rodzaje mebli, te i z poprzednich postów mogą mieścić w sobie szafki zamykane na dobrze spasowane z obudową drzwiczki, lub... być tylko zabudową z kg na stelażach. Można też część zrobić jako ukryte szafki, a część - np. słup po lewej stronie w poprzednich postach – pozostawić jako zabudowę.

 

Pa :bye:

03presotto-01a.jpg

03presotto-01b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pomysły włoskich projektantów z Presotto. Ja je tylko dopasowałam i dodałam kamień :yes:

 

To mam jeszcze wpasować kominek Agi?

Czyli podobna koncepcja jak na początku tylko w rogu i z czarnym i szarym?

Bez półki, bez wcięcia, ale z wnęką na drewno i zabudowa do sufitu.

Przypominam

Brunner+Spartherm VARIA 2R-80h-4S Linear(802x512).jpg

Przypomnijcie sobie jeszcze samą bryłę kominka library+creative_fireplace.jpg Chodzi o podział kolorami - dół czarny, a góra jak ściany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm ;ciezki wybor ,polka drewniana czy biala to mi obojetne ,ale przumusowo lupek szary- jest piekny

pestko juz przebieram nozkami z radoscii czekam........http://emotikona.pl/emotikony/pic/041.gif

 

Pralinko czy możesz mi podać wielkość jednego okna? Musze mieć do czego przymierzyć rozmiar kominka.

 

Czy Twoja cegła ma jakąś nazwę? A może masz fotkę cegły na ścianie, ale anfas (chyba tak się to pisze), czyli na wprost. Przydałaby się.

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...