Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ciepła połowa bliżniaka


Recommended Posts

...

No i teraz zagłostka czy zostawić, tak jak jest na wizkach bateria wannowa 3 otworowa na - wylewkę, chowaną słuchawkę i uruchomienie.

Wtedy teoretycznie moża wyciagnąć słuchawkę zamocowac do drążka i korzystać z prysznica i już nie kombinować z dodatkową baterią

wg mnie tylko kasa... jak jest to kup i nie musisz wyciągać i przekładać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie wiem ile masz wzrostu

ja mam 160 i wanna kaldewei 170x75 jest dla mnie idealna

palcami dotykam do konca a glowe opieram wygodnie na brzegu - jest idealna :)

ta wanna jest bardzo wygodnie wyprofilowana, obejrzyj sobie jesli bedziesz miala gdzies mozliwosc

a Twoja druga połówka ile ma wzrostu? Też ta wanna jest idealna, czy może siedzi z podkulonymi nogami:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ma sens jeśli wanna będzie mieć parawan by można było brać prysznic... no i należy kupić dwa komplety baterii wtedy - a to drożej...

jak ma się na to kasę to czemu nie :D

 

Wg mnie to rozwiązanie dobre jeśli często korzystasz z wanny.

U nas jest wanna i prysznic w jednej dużej łazience. Korzystamy głównie z prysznica, więc wanna okazjonalnie, i wtedy chyba nie ma sensu pchać się w koszty (dwa zestawy baterii, parawan)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Yaa, szukamy 170x75 lub 180x75cm. Pierwotnie miała być stalowa, ale one są cholernie drogie.

170x75cm nawet stalowe są tańsze.

 

dziś planuje podjechać do salonu firmowego Koło popatrzeć kilka serii umywalek.

mam już swoje typy, jednak muszę zobaczyć jak one fizycznie wygladaja

 

Nie patrz na wymiary zewnętrze tylko na rysunek techniczny danej wanny, i jej wymiary wewnątrz :) bo spotkałam kilka modeli o szerokości 75 czy 80 które na dole miały siedzisko węższe niż 70tka którą kupiliśmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...