Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ciepła połowa bliżniaka


Recommended Posts

ale sie rozgadaliscie :)

uzytkuje juz pralnie w pomieszczeniu gospodarczym i moge powiedziec ze

srednio wygodne jest to noszenie prania z gory na dol

a jeszcze mniej wygodne z dolu na gore do suszenia ( poki co rozstawiam suszarke w lazience na gorze)

temat suszenia jest jeszcze do przemyslenia

poki co kupilam zestaw z ikei...chyba algot sie to nazywa, na dole mam kosze do segregowania prania a na gorze miejsce do powieszenia rzeczy na wieszakach

inne poki co wedruja do suszenia na gore :(

zastanawiam sie jak powiesic jakas sszarke z drazkami w tym pomieszczeniu gospodarczym (malo tam miejsca)

 

ale mimo wszystko nie chce pralki na pietrze

 

jesli chodzi o baterie wannowa to mam taka :

ametyst wannowa.jpg

i jestem zadowolona

 

kori, czy mozeszmi pokazac uklad swojej lazienki ? czy dalej bedziesz mi pokazywala kuchnie ? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ale dlaczego 2 ??

 

Jedna pralka i jedna suszarka:)

Yaa, mam podobne rozterki - planuję jeszcze upchnąć mini suszarkę ze sznurkami - a wszystko to na mikro powierzchni (mikro, ponieważ chcilałam pralnię na górze, a nie ma tam za bardzo miejsca)

Plan jest taki (pewnie bez szafek nad sznurkami ale zobaczymy jeszcze, co da się zmieścić)

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/842/oosn.png

Edytowane przez _Chloe_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laudry closet, laudry in closet - wpiszcie w goole i wyskoczy sporo pralni do małych i maleńkich pomieszczeń.

 

cool-washer-and-dryer-closet-for-laundry-room-ideas-915x915.jpg 5179c59c1671.jpg laundry_inside_bathroom-resized-600.jpg h179-convert-closet-into-laundry-room-02.jpg Laundry-118-final1.jpg

 

Większość szafowych ma suszarkę postawioną na pralce. Pewnie dlatego, że jest to wygodne, bo nad suszarką można mieć jeszcze szafkę, a obok co kto chce. Ja bym wybierała właśnie takie ustawienie. Obok pralkowo-suszarkowej piramidy zrobiłabym miejsce do suszenia na co najmniej 2 poziomach. Na samym dole można zamontować grzejnik przyspieszający suszenie, a w suficie silny wyciąg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, Yaa a co to dokładnie za producent i model tej baterii??

 

kilka rzeczy, które wyszperałam w necie:

podoba mi się taka kuchnia i w tym kierunku będę szła, tj. podłoga płytka drewnopodobna, fronty białe pół-mat i drewniany blat, zastanawiam sie tylko nad szybą.

[ATTACH=CONFIG]241901[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]241902[/ATTACH]

 

Czarna szyba jest za ciemna, więc może szara - tutaj jest z ciekawym motywem:

[ATTACH=CONFIG]241903[/ATTACH]

 

 

 

no i teraz schody, która wersja Wam się bardziej podoba, tj ściana pomalowana na szaro, a może ściana z płytek??

[ATTACH=CONFIG]241904[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]241905[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, Yaa a co to dokładnie za producent i model tej baterii??

 

kilka rzeczy, które wyszperałam w necie:

podoba mi się taka kuchnia i w tym kierunku będę szła, tj. podłoga płytka drewnopodobna, fronty białe pół-mat i drewniany blat, zastanawiam sie tylko nad szybą.

[ATTACH=CONFIG]241901[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]241902[/ATTACH]

 

Czarna szyba jest za ciemna, więc może szara - tutaj jest z ciekawym motywem:

 

no i teraz schody, która wersja Wam się bardziej podoba, tj ściana pomalowana na szaro, a może ściana z płytek??

[ATTACH=CONFIG]241904[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]241905[/ATTACH]

 

Czemu czarna szyba nie ? Masz część blatu czarną, to ładne połączenie. Oszczędzaj kolory :)

 

Schody te z płytami betonowymi (czy niby betonowymi), ale odpuść sobie szybę. Te drugie przez wysunięte noski są nieco country.

 

Wiesz Kori, do niedawna uważałam szyby za najlepsze i najbardziej eleganckie rozwiązanie. Aż było mi smutno, że takiej balustrady mieć nie będę. Pozwalają widzieć schody niemal w całej okazałości i... przeszło mi. Chyba przesyt. Wszyscy nic tylko szyba. Jeszcze, żeby w jakiś oryginalny sposób oprawiona, ale nie. Gładka tafla nawet bez pochwytu. Jest tyle rewelacyjnych i oryginalnych, rzadko spotykanych sposobów na balustradę. Nie tylko schody, stopnie robią klimat. Balustrada może więcej. Nie musi być przymusowo montowanym i niechętnie widzianym elementem.

Może najprostszym schodom dać charakter STAIRS-Staircase-08.jpg STAIRS-Staircase-17.JPG STAIRS_Baluster-320.JPG

To samo dotyczy pierwszych stopni STAIRS-1928+31.jpg STAIRS-1922+3.jpg

Warto poświęcić trochę miejsca, żeby zrobiło się niesztampowo.

 

Wszystkie zdjęcia są z ostatnio odkrytej strony http://www.stairking.com.au/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]233756[/ATTACH]

Pesteczko, a spróbowałabyś wrzucić taką zabudowę w moją wizkę, którą wcześniej mi pokazywałaś??

 

[ATTACH=CONFIG]241956[/ATTACH]

 

W kwestii schodów mi się właśnie podobają te z płytami betonowymi, tylko pytanie co to dokładnie za model i ile kosztuje metr kw.

Odnośnie balustrady, to jesli zrobimy te płytki betonowe to mysle zeby zrobić podobną jak u Tataraka, tylko weższe prety, Bez zadnych szyb!!!

 

w kwestuu szyby, czarna chyba będzie za mocnym akcentem, a najbardziej obawiam się o czarną szybę i problemy w utrzymaniu czystości:-)

Edytowane przez kori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściana w kolorze ściany, na której wisi zegar [ATTACH=CONFIG]229013[/ATTACH]

o kiedyś mi sama wrzucałaś szarą szybę :-)

 

 

o i jeszcze tu betonik przy schodach, tylko bez tych kółeczek w rogach poproszę :-)

[ATTACH=CONFIG]241957[/ATTACH]

Edytowane przez kori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprzęty też będziesz mieć in blue :)

Kto wie Pesteczko, jak mnie fantazja poniesie:lol2:

 

Kori - mnie się ta pierwsza kuchnia bardzo podoba - uwielbiam tę inspirację - a schody mają jeszcze piękniejsze;)

 

Widzę, że wkleiłaś schody z drugiego domu Karoliny (;)) opcja z samą farbą jest super - oczywiście kamień, czy płyty są piękne ale nie wiem, czy warto przepłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...