Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ciepła połowa bliżniaka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zaraz poszukam - tam jest głównie zdjęcie antresoli ale mam na pewno. Co do płyt, to niestety jeszcze się nie orientowałam w cenach (na pewno farba tańsza tak, czy siak;) )

 

Mam:

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/819/t7y91.jpg

 

Niestety schodów nie widać ale balustradę chciałabym na ten wzór.

Edytowane przez _Chloe_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O „beton” zapytaj Szocik, ale raczej na priv, bo ona ostatnio nie zagląda do swojego wątku.

 

O tym Magnata nic nie wiem. Za to o tym słyszałam dużo dobrego http://www1.fox-dekorator.pl/catalog/products/586

Fox-Beton.jpg Fox-Beton2.jpg

 

Zajrzyj też tutaj http://velviana.blogspot.com/search/label/beton

SAM_4952.jpg SAM_5463+.jpg

 

z5753811Q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beton świetnie komponuje się z drewnem :yes: Pierwsza fotka - beton na ścianie. Nie znalazłam zestawienia beton-drewno-biały, ale zamiast betonu jest szary na pozostałych.

 

Kuchnia z BETONEM.jpg Horizont_in_varnished_oak_1-572x440.jpg IMG_1040.jpg

Ładne rozwiązanie z szafkami wiszącymi nad blatem Kitchen_white+wood-04.jpg

KITCHEN_with_wood_wall.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chloe a masz z tej inspiracji może schody?? bo ich nie widziałam

 

orientuejsz sie ile kosztuja płyty??

 

Mam, znalazłam zdjęcia. Projektantką domu jest Małgorzata Błaszczyk. Nigdzie niestety nie ma pokazanych schodów. Podejrzewam, że dom ma klatkę schodową, gdzie nie potrzebna jest ta piękna balustrada, więc jej nie pokazano.

 

Ale jest ciekawa sypialnia i łazienka.

Najbardziej podoba mi się w tym domu użycie wszędzie tego samego drewna :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]242020[/ATTACH]

 

Pestko, super kolejna porcja inspiracji :-)

Podoba mi się ten kominek w betonie. I tak sobie głosno myślę, żeby poza ścianą ze schodami, powielić beton na kominku. Płyty są dla mnie za drogie, ale patrząc na ten filmik magnata, można osiągnąć fajny efekt dzięki tej strukturze, potrzebny tylko dobry fachowiec, który to położy :-)

 

płytkie szafki u nas odpadają bo kuchnia jest malutka i będzie zaledwie kilka wiszących elementów, poza tym okap też wymaga swojej głębokości

 

a nad blatem w kuchni chyba faktycznie zrobimy szarość, a'la beton

Edytowane przez kori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja nie pisałam, żeby poczytać u Szocik i popytać ją. Sami kładli „beton” i ona pisała jak się to odbywało i jakie problemy i zdjęcia były. A na koniec wszystko pomyślnie się udało.

 

100 zł/m2 ?????????????? No nie to ja bym rękawy zakasała. Wolę kupić lepszy materiał.

 

Cieszę się, że ten beton na kominku Ci się spodobał. Wiesz co sądzę o powtarzaniu we wnętrzach elementów, kolorów i struktur :yes::yes::yes::yes::yes:

 

Rozważ FOX, bo na pewną są lepsze i tam też są filmiki instruktażowe. Kupić można też w LM, nie tylko w ich sklepach, czy przez net.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie to podoba, ale pytalam gdzies o nakladanie takich struktur to powiedzieli 100pln za m2 !

 

Yaa, a to nie jest cena z materiałem wykonawcy :rolleyes: Pytam, bo akurat rok temu zgłębiałam problem betonu i nie pamiętam ile mi policzyli za metr, ale na pewno była to opcja w ich materiałem. Po prostu pracują na takich, które znają.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...